Uzáver prívodu vody Aqua-Scope

Kód: BVS_LORA BVS_ZWAVE Zvoľte variant
Funguje s FIBAROM
Značka: Aqua-Scope
€349 od €349 - –42 % až –42 %
Uzaver_privodu_vody_Aqua-Scope
€349 od €349 - –42 % až –42 % €349 €199 od €199 €290,83 bez DPH €165,83 bez DPH od €165,83 bez DPH
Na objednávku Skladom (2 ks) Zvoľte variant
Variant
Môžeme doručiť do:
- 24.7.2024 Zvoľte variant
Možnosti doručenia

Vytopenie je najčastejším dôvodom vzniku škody na majetku celkovo. Vďaka tomuto produktu sa dokážete kvalitne zabezpečiť proti tomuto problému. 

Výhody nákupu FIBARO

Detailné informácie

Dodanie zadarmo
Odborníci v smart home
Ak je reklamácia, vybavíme ju hneď

Podrobný popis

Uzáver guľového ventilu Aqua-Scope

Uz%C3%A1ver%20pr%C3%ADvodu%20vody  
  • Jednoduchá inštalácia bez náradia - Jednoducho nakliknete a otočíte dvoma hlavičkami. Celá inštalácia trvá menej ako minútu.
  • Aj na ventil v rohu - Nevadí, že hneď za ventilom máte roh alebo inak skomlikovaný priestor. Svorky sa dajú prispôsobiť a tak si inštaláciu uľahčíte. 
  • Možnosť prispôsobiť silu ťahu - Vďaka prispôsobeniu sily, ktorú motor vydáva, dokážete ochrániť nie len motor, ventil ale aj potrubie pri dlhodobom použití.
  • Aj pre vonkajšie použitie - vďaka IP67 krytiu toto zariadenie pracuje aj vo vonkajšom prostredí.
  • Integrovaný senzor úniku vody a zamrznutia - Navyše funguje aj offline.

 

Uzáver guľového ventilu na vodu ja v podstate motor, ktorý zatiahne hlavný prívod vody či plynu do domu za Vás. Podporuje dôležité štandardy Smart Home, konkrétne Lora, ULE, Z-Wave (vyberte si správnu verziu) pre jednoduchú integráciu do Smart Home systémov. Samotný motor je poháňaný 12V napájacím zdrojom alebo je možné dokúpiť batériový blok.

csm_dect_cb0b23de62     csm_lora_25301b2af3     csm_zwave_cf5a8ff001

 

Svorky umožňujú uchytiť tento motor aj na zložitejšie vedenie potrubia. Patentovaná spojka motora zabezpečuje jednoduchú inštaláciu a dlhodobé fungovanie. Toto zariadenie dokáže fungovať aj v zlých podmienkach, prípadne pod vodou. Navyše dáva možnosť pripojiť lokálny senzor úniku vody pomocou kábla.

Uzáver guľového ventilu dokáže prijať príkazy na zatvorenie priamo zo senzora vody alebo pomocou centrálneho kontroléra, podporované sú však aj príakzy zo Smart Home systémov (Z-Wave). Verzia so Z-Wave má zároveň v sebe najnovší protokol Z-Wave Plus V2. Verzia s LoRaWan podporuje štandardy LoRaWAN v triede B/C a možnosť komunikovať lokálne s batériovými senzormi. 

Flexibilita inštalácie

Motoricky uzáver prívodu vody      Zatváranie prívodu vody BTS  

Keďže inštalácia vodovodných potrubí nie je úplne štandardizovaná, tento uzáver prívodu vody je prispôsobený tak, aby vyhovoval väčšine prípadov. Tento modul môžete nainštalovať presne tam, kde to naozaj potrebujete.

Pri inštalácií máte možnosť prispôsobiť klapky v rozmedzí od 6,4 do 12,4 cm. Samozrejme, klapky je možné prispôsobiť aj podľa priemeru potrubia od 0,5" až po 1,25".

Pozrite si, aké jednoduché je tento modul nainštalovať:

Dodatočné parametre

Kategória: Produkty Z-Wave
Záruka: 2 roky
? Bezdrôtový protokol: Z-Wave Plus, LoRa
? Farba zariadenia: Biela
5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
RK Avatar autora | 13.3.2024
👍👍👍
5
RF Avatar autora | 27.7.2022
Funguje výborne.Pridávanie bez problémov.
5
ZL Avatar autora | 5.5.2022
spokojný, funguje ako má

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Uz%C3%A1ver%20pr%C3%ADvodu%20vody%20proti%20vytopeniu

Vytopenie domácnosti je najčastejšou poistnou udalosťou a ročne je to najväčšia položka, ktorú poisťovne vyplácajú. Aqua-Scope uzáver prívodu vody je tu, aby tento problém riešil, a poriadne. Patentovaný spôsob upevnenia, výkonný motor, skvelá kvalita, to sú znaky tohto jedinečného produktu. Dostupný vo verzií Z-Wave Plus a LoRa umožní ako integráciu do Z-WAve Smart home systému ako aj samostatné použitie s prídavnými LoRa senzormi vytopenia.