WiFi bezpotenciálové relé Hama

Kód: 176556
€19,99 €16,66 bez DPH
Vypredané
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

WiFi bezpotenciálové relé pre Tuya (Smart Life) aplikáciu, vďaka ktorému môžete ovládať naozaj čokoľvek vo Vašej domácnosti. Od svetiel, zásuviek cez garážové brány, rekuperácie a mnoho iného.

Detailné informácie

Dodanie zadarmo
Odborníci v smart home
Ak je reklamácia, vybavíme ju hneď

Podrobný popis

Hama bezpotenciálové relé s podporou protokolu WiFi pridáte do Vášho Tuya systému naozaj jednoducho. Vďaka podpore WiFi si totiž nevyžaduje žiadnu riadiacu jednotku. 

Akonáhle toto relé pridáte do aplikácie, môžete ho ovládať cez mobil ale aj cez Alexu, Google Home či Apple Siri hlasových asistentov. 

Toto relé zvládne až 2300W, takže s ním môžete spínať bežné spotrebiče. Jeho hlavnou výhodou je ale oddelený vstup na spínané napätie. Vďaka tomu môžete na výstupe spínať aj bezpotenciál. To Vám umožňuje posielať impulzy napríklad do garážovej brány, rekuperácie 

 

Toto relé priamo v aplikácií TUYA (SmartLife) podporuje používanie scén, časovačov a oneskoreného vypnutia. Je to tak skvelé relé pre bežné úkony.

Ako jedinú nevýhodu relátka môžme uviezť jeho väčšie rozmery, čo sa môže prejaviť na zložitejšom umiestnení pod vypínač. Avšak relátok na ovládanie osvetlenia je v ponuke niekoľko, avšak toto relé ako jedno z mála dokáže spínať bezpotenciálové kontakty

Systémové požiadavky:
- operačný systém: Android 4.3 a iOS 8.0 alebo vyššie

Poznámka pre užívateľov:
Montáž a zapojenie smie vykonávať len osoba odborne spôsobilá! (elektrické zariadenie, riziko úrazu elektrickým prúdom).
WiFi vypínač vyžaduje zapojenie fázového (L) aj stredného vodiča (N, „nulák“) v mieste inštalácie!

Amazon Alexa:
Pre ovládanie musí byť aktivovaná schopnosť Alexa Skill „Hama Smart Solution“ v aplikácii Alexa. Užívateľské konto sa spojí s aplikáciou Hama Smart Solution. To umožňuje ovládanie zariadenia pomocou hlasovej služby (napr. zapnutie/vypnutie, atď.).

Google Assistant:
Pre ovládanie musí byť aktivovaná služba „Hama Smart Solution“ v aplikácii Google Home. Užívateľské konto sa spojí s aplikáciou Hama Smart Solution. To umožňuje ovládanie zariadenia pomocou hlasovej služby (napr. zapnutie/vypnutie, atď.).

Technické parametre:
- hlasové ovládanie: Amazon Alexa (AVS)/Google Assistant
- IFTTT: áno
- prevádzkové napätie: 230 V / 50 Hz
- max. výkon: 2300 W (10 A)
- rozmery: 1,7 x 5,2 x 4,7 cm
- stmievanie: nie

Obsah balenia:
- WiF Tuya vypínač
- krátky návod na použitie

Dodatočné parametre

Kategória: WiFi/LAN produkty
Záruka: 2 roky
? Typ zariadenia: Relé
? Napájanie zariadenia: 230VAC
? Bezdrôtový protokol: WiFi
? Počet výstupov relé: 1
? Farba zariadenia: Čierna
Dĺžka: 5,2 cm
Šírka: 4,7cm
Výška: 1,7cm
Max. výstupný prúd: 10A
Položka bola vypredaná…
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
VT Avatar autora | 29.3.2023
Funguje, potreboval som pre smart life, aplikacia ho najprv nenasla, tak som nainstaloval aj app od hamy. Tam to islo bez problemov pridat. Potom to ale islo aj do smartlife, tak som hamu zmazal. :).

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: