Shelly Gas CNG - WiFi Senzor úniku plynu

Kód: SHELLY-GAS
Funguje s Homey
Značka: Shelly
€55,90 €46,58 bez DPH
Momentálne nedostupné
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Plynový  WiFi senzor so zvukovým a svetelným alarmom. Shelly GAS je kompaktný a vysoko citlivý detektor zemného plynu, ktorý poskytuje dodatočnú ochranu vášho domova a rodiny. Tento senzor odhaľuje zvýšenú hladinu CNG.

Detailné informácie

Dodanie zadarmo
Odborníci v smart home
Ak je reklamácia, vybavíme ju hneď

Podrobný popis

Inteligentný senzor plynu CNG, ktorý dokáže zistiť stlačený zemný plyn a monitorovať bezpečnosť vašej domácnosti. Pripojte Shelly GAS priamo k vašej Wi-Fi sieti  bez potreby ďalšieho ovládača. S balením odolným voči ohňu bude Shelly GAS CNG vždy k dispozícii pre vás. Je vybavený zvukovým a svetelním alarmor s upozornením pre aplikácie. Keď koncentrácia plynu klesne na bezpečnú úroveň, zariadenie sa vráti do detekčného režimu. Ovládajte Shelly GAS CNG priamo zo smartfónu alebo tabletu bez ohľadu na to, kde sa práve nachádzate. Kompatibilné so systémami Android, iOS, Amazon Alexa, Asistent Google a servery domácej automatizácie využívajúce rozhrania MQTT, CoAP a REST API.

 app

Mnoho domácich spotrebičov je závislých od zemného plynu, ale málo domovov má senzorickú detekciu únikov plynu, čo môže byť nebezpečné. Shelly GAS je detektor zemného plynu, ktorý vám môže pomôcť poskytnúť dodatočnú ochranu vášho domova a rodiny. Jeho dlhá životnosť, malý posun citlivosti a technológia Wi-Fi vám umožňujú vždy vedieť, či plyn ohrozuje váš domov. Shelly GAS senzor môžete umiestnit kdekoľvek - v kuchyni, kúpeľni atď. 

        Technické parametre:

 • Napájanie AC :110 - 230 V ± 10%, 50/60 Hz
 • Napájanie DC : Nie
 • Detektor plynu : Áno - CNG 
 • Ochrana teploty zariadenia : Áno - Odolný voči ohňu
 • LED indikátor alarmu: Bliká a zvuk
 • Citlivosť alarmu : 6% LEL
 • Hladina zvuku : ≥ 70 dB
 • Prevádzková teplota -10 ° C až + 50 ° C
 • Spotreba energie zariadenia <3 W
 • Inteligentné zapnutie / vypnutie: Áno
 • Lokálne a diaľkové ovládanie : Áno
   
Shelly_Gas_1


K nebezpečnému úniku plynu môže dôjsť kedykoľvek, ale nie všetky senzory sa zmestia na každé miesto. Preto bol aj tento senzor dizajnovaný tak, aby bol super kompaktný čo sa týka veľkosti. Môžete ho umiestniť kdekoľvek a ak máte pocit, že niekde môže dôjsť k úniku CNG, jednoducho senzor zapojte a zbavte sa obáv. Takmer všetci doma  používajú plynové spotrebiče a zariadenia ako sú rúry, sušičky, ohrievače vody atď.. Málokto ale robí potrebné kroky na ochranu proti úniku zemného plynu. Shelly GAS CNG Vám ale pomôže ochrániť Váš domov proti únikom.

Shelly Gas

V našich zaneprázdnených životoch, niekedy nastane chvíla kedy budete musiet nechat deti doma samé. Pre pokoj v duši, použite Shelly GAS CNG. Zariadenia Vám hneď odošle notifikáciu, v prípade ak dojde čo i len k malému úniku. Naši starší často zabudnú vypnúť plyn, ked skončia s varením. Taktiež oslabnutý čuch môže dopomôcť k tomu že na plyn zabudnú. Ventil vie zabezpečiť správnu funkčnosť a bezpečnosť spotrebičov. Napriek tomu, niekedy môže dojsť k úniku zemného plynu. Ked Shelly GAS senzor detekuje únik, môže byť nastavený tak že zavrie ventil a ůz nad tým nebudete musieť rozmýšľať. Vďaka inteligentným Shelly oznámeniam, budete vedieť či zariadenie pracuje, alebo nie. Či sa nabieha, alebo aký je rozmer úniku. Ak je level úniku veľký , Shelly GAS senzor zasvieti na červeno a vyvolá zvukový alarm.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Shelly
Záruka: 2 roky
? Bezdrôtový protokol: WiFi
? Farba zariadenia: Biela
Protokol : Wireless / WiFi 802.11 b / g / n
Rádiofrekvencia: 2400 - 2500 MHz
Výkon rádiového signálu: 1 mW
Dosah: do 50 m vonku a do 30 m vo vnútri
Rozmer : 89,5 mm x 89,5 mm x 38 mm
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Shelly produkty  za najlepšie ceny

Značka Shelly je v dnešnej dobe asi najprelomovejšou značou v oblasti smart home produktov. Novinky, ktoré z dielne tohto výrobcu vychádzajú každý mesiav dopĺňajú inteligentné domy nie len na protokole WiFi, ale aj Z-Wave.  Shelly má vo svojom portfóliu všetko od relátok, stmievačov a senzorov až po merače spotreby energie. 

Medzi veľmi výrazné produkty tejto značky patria aj Shelly Mini moduly, ktoré sú najmenšími modulmi na trhu. Dostupné sú vo verzií WiFi aj Z-Wave.

Shelly_smart_home