Shelly GAS prídavný modul

Kód: SHELLY_GAS_ADDON
€19,99 €16,66 bez DPH
Predaj skončil
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Chcete zabezpečiť svoj dom pred únikom plynu tak, aby ste o úniku nie len vedeli, ale aby ste aj zabránili prípadným škodám? Tak práve pre Vás je tento prídavný modul k Shelly Gas senzoru. 

Detailné informácie

Dodanie zadarmo
Objemova_zlava
Vrátenie tovaru

Podrobný popis

Pridavný modul pre Shelly Gas senzor sa stará o to, aby sa prívod plynu uzavrel hneď, ako je zaznamenaná zvýšená hodnota plynu vo vzduchu. Vďaka tomu dokážete predísť obrovským škodám, ktoré môžu byť spôsobené neskorou reakciou.

Senzory úniku plynu sú výborným nástrojom, ako sa s týmto problémom vysporiadať. Nie vždy však dokážete zareagovať hneď, ako Vám senzor pošle notifikáciu. Možno nie ste doma, možno spíte...

Práve na to je tu Shelly prídavný modul. Postará sa o zatvorenie prívodu za Vás. Jednoducho pripojte tento modul do Shelly Gas senzoru a umiestnite ho na uzáver plynu. Či už je to v kuchyni, kotolni alebo dielni.

Poznámka: pre fungovanie tohto modulu je potrebný Shelly gas senzor.

Shelly uzáver prívody plynu

Dodatočné parametre

Kategória: Shelly
Záruka: 2 roky
? Farba zariadenia: Cierna
? Bezdrôtový protokol: Nie je
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Monitorujte všetko a všade

Značka Shelly priniesla na trh produkty s podporou WiFi, ktoré Vám umožňujú automatizáciu domu alebo bytu bez toho, aby ste museli mať riadiacu jednotku. Sú tak výborným štartom k budovaniu Vašej inteligentnej domácnosti. Jednoducho pripojíte zariadenie, pridáte ho do Shelly aplikácie a môžete ho používať cez mobilnú aplikáciu Shelly. Samozrejme, všetky Shelly zariadenia sú kompatibilné s Google Home ako aj s Amazon Echo. Najväčšou výhodou Shelly produktov je taktiež ich podpora v riadiacej jednotke Homey. Pokiaľ sa tak rozhodnete, že by ste v budúcnosti chceli svoj Shelly Smart Home rozšíriť o tisíce ďalších produktov, postačí Vám zakúpiť riadiacu jednotku Homey 2.0 a máte hotovo. Preto je Shelly perfektným štartom k budovaniu Vášho Smart Home systému.