Shelly GAS prídavný modul

Kód: SHELLY_GAS_ADDON
€19,99 €16,66 bez DPH
Predaj skončil
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Chcete zabezpečiť svoj dom pred únikom plynu tak, aby ste o úniku nie len vedeli, ale aby ste aj zabránili prípadným škodám? Tak práve pre Vás je tento prídavný modul k Shelly Gas senzoru. 

Detailné informácie

Dodanie zadarmo
Objemova_zlava
Vrátenie tovaru

Podrobný popis

Pridavný modul pre Shelly Gas senzor sa stará o to, aby sa prívod plynu uzavrel hneď, ako je zaznamenaná zvýšená hodnota plynu vo vzduchu. Vďaka tomu dokážete predísť obrovským škodám, ktoré môžu byť spôsobené neskorou reakciou.

Senzory úniku plynu sú výborným nástrojom, ako sa s týmto problémom vysporiadať. Nie vždy však dokážete zareagovať hneď, ako Vám senzor pošle notifikáciu. Možno nie ste doma, možno spíte...

Práve na to je tu Shelly prídavný modul. Postará sa o zatvorenie prívodu za Vás. Jednoducho pripojte tento modul do Shelly Gas senzoru a umiestnite ho na uzáver plynu. Či už je to v kuchyni, kotolni alebo dielni.

Poznámka: pre fungovanie tohto modulu je potrebný Shelly gas senzor.

Shelly uzáver prívody plynu

Dodatočné parametre

Kategória: Shelly
Záruka: 2 roky
? Bezdrôtový protokol: Nie je
? Farba zariadenia: Cierna
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Shelly produkty  za najlepšie ceny

Značka Shelly je v dnešnej dobe asi najprelomovejšou značou v oblasti smart home produktov. Novinky, ktoré z dielne tohto výrobcu vychádzajú každý mesiav dopĺňajú inteligentné domy nie len na protokole WiFi, ale aj Z-Wave.  Shelly má vo svojom portfóliu všetko od relátok, stmievačov a senzorov až po merače spotreby energie. 

Medzi veľmi výrazné produkty tejto značky patria aj Shelly Mini moduly, ktoré sú najmenšími modulmi na trhu. Dostupné sú vo verzií WiFi aj Z-Wave.

Shelly_smart_home