Pohybový Multisenzor Aeotec

Kód: AEOEZW100
Funguje s FIBAROM Funguje s Homey
Značka: Aeotec
€64,99 –7 %
Pohybovy_Multisenzor_Aeotec
€64,99 –7 % €59,99 €49,99 bez DPH
Predaj skončil
Možnosti doručenia

Nový senzor od spoločnosti Aeotec ponúka v malom tele až 6 senzorov, možnosť napájania batériou aj cez USB. Batérie nie sú súčasťou balenia. Napájanie pomocou 2xCR123A

Tento produkt bol nahradený produktom Aeotec Multisensor 7

V%C3%BDhody%20n%C3%A1kupu%20FIBARO

Detailné informácie

Dodanie zadarmo
Objemova_zlava
Vrátenie tovaru

Podrobný popis

Aeotec MultiSensor 6 je najrýchlejší spôsob, ako zachytiť všetky akcie, ktoré sa dejú vo vašej domácnosti v reálnom čase. Krásne navrhnuté zariadenie monitoruje pohyby, sleduje okolité osvetlenie, udržuje prehľad o vnútornej teplote a vlhkosti, počúva seizmickú aktivitu a chráni váš domov pred UV svetlom. Inteligentný senzor bol navrhnutý tak, aby poskytoval integrované riešenie na to, aby ste zostali v kontakte s vaším domom, aj keď ste v práci alebo na dovolenke. Aeotec MultiSensor 6 je možné nakonfigurovať tak, aby pracoval s radičom Z-Wave a získal aktuálne informácie a oznámenia o aktivite vo vašej domácnosti v reálnom čase. Chcete dostávať upozornenia, keď niekto vstúpi do vášho domu, alebo keď dôjde k neočakávanej zmene teploty?

z-wave_plus_aeotec_multisensor_6_1800x1800  

        Technické detaily:

  • Číslo modelu: ZW100
  • Nameraný teplotný rozsah: -10 až 50 ° C
  • Rozsah vlhkosti: 20% RH až 90% 
  • Osvetlenie: 0 LUX až 3000 LUX.
  • Citlivosť na pohyb: 3 až 5 metrov
  • Napájanie: USB DC 5V alebo batéria (2 × CR123A batérie, 3V, 1500 mAh).
  • Prevádzková teplota: 0 až 40 ° C.
  • Bezdrôtový dosah: 150 metrov vonku

Tu nájdete recenziu na Aeon Multisenzor a jeho porovnanie

Aeotec MultiSensor 6 umožňuje sledovanie domácej aktivity v reálnom čase. Piata generácia multisenzorového zariadenia má niektoré masívne vylepšenia, keď senzor teraz prenáša signály rýchlejšie a ďalej. Bol tiež kalibrovaný na presné monitorovanie životného prostredia a dodáva sa so špecializovanými senzormi získanými od popredných spoločností vo Švajčiarsku a USA Aeotec tiež znížil počet batérií (nie sú súčasťou balenia) potrebných na zapnutie zariadenia na dve, ale zariadenie teraz poskytuje o 50% vyššiu životnosť batérií, pričom sa priemerná životnosť teraz predĺžila na dva roky. Aeotec MultiSensor 6 s hmotnosťou takmer 75 g je jedným z najľahších snímačov na trhu, ktorý je možné nainštalovať aj pomocou obojstrannej pásky. Je tiež o 70% menšia ako predchádzajúca verzia, čo znamená, že sa zmestí do akéhokoľvek domáceho prostredia bez toho, aby sa cítila jeho prítomnosť.


6 SENZOROV V JEDNOM!

 

UV Senzor (7)

POHYBOVÝ SENZOR

MultiSensor 6 je dokonalý pre viac ako len inteligentný bezpečnostný systém. S dosahom 5 metrov a zorným poľom 120 °, MultiSensor 6 zachytáva údaje o pohybe, ktoré je možné použiť pre všetko od zabezpečenia cez správu vykurovania až po úsporu energie. 

 

UV Senzor (6)

TEPLOTNÝ SENZOR

Od motorizovaných závesov a okien po ventilátory a termostaty, existuje veľa spôsobov, ako môžete použiť senzor na udržanie absolútnej dokonalosti v miestnosti. V každom senzore je inkrementálny teplotný senzor schopný presne merať medzi -10 ~ 50 ° C

 

UV Senzor (8)

SVETELNÝ SENZOR

Vďaka digitálnemu svetelnému senzoru MultiSensor 6 v reálnom čase, ktorý meria úroveň svetla v miestnosti, si váš domáci riadiaci systém dokáže inteligentne udržať svoju atmosféru. Od otvárania a zatvárania závesov, až po nastavenie svetiel na perfektnú úroveň, či už ide o deň alebo noc.

Add a heading (2)

 

UV Senzor (5)

SENZOR VLHKOSTI

MultiSensor 6 ponúka postupné sledovanie vlhkosti od 0% do 100%, čo umožňuje inteligentnú automatizáciu ventilátorov, motorizovaných okien, odvlhčovačov a zvlhčovačov. MultiSensor 6 monitoruje váš domov na nekonečnej úrovni.

 

UV Senzor (3) 

SENZOR VYBRÁCIÍ

Multisenzor obsahuje seizmický senzor schopný detekovať a hlásiť vibrácie založené na udalostiach. Tieto malé zmeny môžu byť použité na ochranu zariadenia MultiSensor 6 - bude vedieť, či s ním narušiteľ neoprávnene zasahoval.

 

UV Senzor (4)

UV SENZOR

MultiSensor 6 presne meria ultrafialové svetlo; druh svetla, ktorý spôsobuje všetko od bielenia nábytku po poškodenie očí. MultiSensor 6, meria úroveň UV v miestnosti, aby bolo možné prostredie spravovať prostredníctvom záclon, odtieňov a osvetlenia.

 

   Výhody :

+ Meria vlhkosť
+ Meria UV
+ Možnosť napájať káblom
+ Najlepší dosah PIR čidla

 

  Nevýhody:

- Nedodáva sa s batériami


Viac informácií o inteligentných domoch s protokolom Z-Wave nájdete na www.HomeSystem.sk

Dodatočné parametre

Kategória: Senzory pre Smart Home
Záruka: 2 roky
? Napájanie zariadenia: Batéria, 5VDC
? Podporované v systéme: Homey, Fibaro HC2, Fibaro HCL
? Bezdrôtový protokol: Z-Wave Plus
? Farba zariadenia: Biela
Napájanie : USB alebo 2x CR123A
Batérie v balení: Nie
Senzory: Vlhkosť, teplota, pohyb, svetlo, UV, vibrácie
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
IV Avatar autora | 25.5.2020
Som veľmi spokojný s Multi senzorom už je zapojený do siete a pracuje bez závad. Ivo
5
TJ Avatar autora | 8.2.2020
Multisenzor 6 je relatívne malý, avšak veľmi spoľahlivý, jeho spustenie bezproblémové. Za veľké plus považujem možnosť dvojakého napájania a najmä jeho citlivosť a dosah. Asi jediným malým mínusom, ale bolo to uvedené aj v popise produktu, je, že sa nedodáva s baterkami. Za mňa veľká spokojnosť i s produktom, aj so službami spoločnosti HomeSystem.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

multisenzor1

Aeotec je popredný výrobca Z-Wave komponentov. Vo svojej ponuke má všeobecné Z-Wave produkty ako sú stmievače, relé moduly... avšak prináša aj niekoľko jedinečných noviniek, medzi ktoré patrí napríklad Wallmote, vynikajúce diaľkové ovládanie prípadne kvalitný RGBW pás, ktorý už v balení obsahuje aj Z-Wave modul.

Aeotec je taktiež dominujúcim výrobcom v oblasti merania spotreby energie a ponúka taktiež bežné Z-Wave aktory s výbornou kvalitou za rozumné ceny!

Od roku 2018 zastupujeme spoločnosť Aeotec na slovenskom trhu exkluzívne.

Protokol2