Aeotec Senzor dverí

Kód: AEOEZW112
Funguje s FIBAROM
Značka: Aeotec
€66 –24 %
Aeotec_Senzor_dveri
€66 –24 % €49,99 €41,66 bez DPH
Vypredané
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Už žiadné veľké senzory na dverách. Tento senzor od Aeotecu (Door/Window sensor 6)  je malý, takmer neviditeľný a navyše ho môžete namaľovať a tým prispôsobiť farbe dverí. 

V%C3%BDhody%20n%C3%A1kupu%20FIBARO

Detailné informácie

Dodanie zadarmo
Objemova_zlava
Vrátenie tovaru

Podrobný popis

Aeotec Senzor dverí

S jeho jednoduchou inštaláciou je to skutočne hračka. Stačí ho nalepiť do rohu dverí. Vďaka špeciálne navrhnutému dizajnu a zabudovanej batérií sa tento senzor zmestí do svojho len 9mm širokého tela. Do Z-Wave siete reportuje každé otvorenie alebo zatvorenie dverí, na ktorých je namontovaný. Senzor má iný dizaj ako klasické senzory dverí. Je trojuholniký, čo umožňuje jeho umiestnenie do rohu dverí. Zároveň dáva možnosť, aby ste si ho namaľovali presne takou farbou, akou potrebujete. Tento senzor má povrch (ABS plast), ktorý dokáže farbu udržať.  
 
door-window-sensor-6
 
Batéria, ktorá je zabudovaná, vydrží naozaj veľa. Až 10 mesiacov na často otváraných dverách alebo rok na oknách. Nabíjanie však nie je problém. Senzor, ktorý je nainštalovaný na malý plast, sa dá jednoducho a bez problémov zložiť a nabiť. Netreba nič odlepovať. Nabijete, vrátite naspäť a pokračujete v používaní.
 
Navrhnutý aby bol najlepší 
 
Bezdrôtový dosah - Čím lepší je dosah bezdrôtovej komunikácie, tým je produkt spoľahlivejší a snímač dverí 6 a okien 6 ponúka anténu so špičkovou triedou. Tento malý senzor, ktorý je optimalizovaný pre spoľahlivosť, môže bezdrôtovo komunikovať cez 150 metrov.
 
Bezpečnosť - Ak používate senzor na zabezpečenie, chcete, aby jeho komunikácia bola bezpečná. Preto senzor dverí a okien využíva bezdrôtové šifrovanie údajov AES-128, aby ho chránil pred  hackermi.
 
 
Screenshot 2019-01-28 at 17.04.45
 
Najlepšia anténa - Najlepšie Z-Wave. Senzor dverí a okien 6 je postavený na technológii Z-Wave Plus a špičkovej technológii Gen5 spoločnosti Aeotec, ktorá vám ponúka najrýchlejšiu dobu odozvy a optimálnu výdrž batérie medzi nabitím.
 
Bezdrôtové aktualizácie - Či už sa používa na domácu inteligenciu alebo bezpečnosť, chcete, aby bol váš snímač vždy aktuálny. Vždy, keď sa na to pripravia údaje firmvéru, budete môcť upgradovať senzor pomocou systému Microsoft Windows alebo vybrať riadiace jednotky.
 

Vlastnosti:

  • Super malé telo len 9x72mm
  • Možnosť namaľovať a tým prispôsobiť farbu vaším dverám
  • Ročná výdrž batérie - vstavaná nabíjateľná batéria s kapacitou 500 mAh
  • Senzor používa najnovšie Z-Wave 500
  • Notifikuje slabú batériu
  • Optimalizovaná anténa s dosahom až 150 metrov.
 
2.2 cm
 
 

Neuveritelne štíhly.

 
Tradičné bezpečnostné senzory boli vždy objemné. Prilepili sa na dvere a okná a vystrčili viac ako pol centimetra. Neexistuje žiadny pekný spôsob, ako to povedať: boli škaredé. Tento senzor to všetko mení. Viac ako 50% tenší ako jeho konkurencia, snímač dverí / okien 6 sa spája s funkciou. Ponúka rovnakú nevyhnutnú funkcionalitu, akú potrebujete od bezpečnostného zariadenia, ale všetko to zabalí do krásne navrhnutého zariadenia, ktoré má hlbku iba 9 mm a pozdĺž okraja 72 mm. 
Screenshot 2019-01-28 at 17.04.45
 
 
 

Výhody:

+ Unikátny dizajn
+ Silné magnety
+ Možnosť namaľovať podľa potreby
+ Skladanie senzora pri nabíjaní bez potreby odlepiť pásku
+ Pri inštalácií na oknách môže byť magnet ukrytý

Nevýhody:

- Niekedy môže byť problém zabezpečiť vzdialenosť medzi senzorom a magnetom.

Viac informácií o inteligentných domoch s protokolom Z-Wave nájdete na www.HomeSystem.sk

Dodatočné parametre

Kategória: Senzory pre Smart Home
Záruka: 2 roky
? Napájanie zariadenia: Batéria
? Podporované v systéme: Homey, Fibaro HC2, Fibaro HCL
? Bezdrôtový protokol: Z-Wave Plus
? Farba zariadenia: Biela
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

multisenzor1

Aeotec je popredný výrobca Z-Wave komponentov. Vo svojej ponuke má všeobecné Z-Wave produkty ako sú stmievače, relé moduly... avšak prináša aj niekoľko jedinečných noviniek, medzi ktoré patrí napríklad Wallmote, vynikajúce diaľkové ovládanie prípadne kvalitný RGBW pás, ktorý už v balení obsahuje aj Z-Wave modul.

Aeotec je taktiež dominujúcim výrobcom v oblasti merania spotreby energie a ponúka taktiež bežné Z-Wave aktory s výbornou kvalitou za rozumné ceny!

Od roku 2018 zastupujeme spoločnosť Aeotec na slovenskom trhu exkluzívne.

Protokol2