Sklenený jedno vypínač MCO home Dopredaj

Kód: MCOETPS411
Funguje s FIBAROM Funguje s Homey
Značka: MCO Home
€89,90 –22 %
Skleneny_jedno_vypinac_MCO_home
€89,90 –22 % €69,90 €58,25 bez DPH
Predaj skončil
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

MCO Home dotykový vypínač s podporou Z-Wave GEN5. Umožňuje ovládať svetlo nie len stlačením tlačítka, ale aj pomocou Z-Wave Smart Home systému.

Detailné informácie

Dodanie zadarmo
Objemova_zlava
Vrátenie tovaru

Podrobný popis

MCO Home sklenený vypínač 5 generácie s jedným tlačítkom je skvelým spôsobom, ako pridať do svojho Smart Home ovládanie osvetlenia. Jednoducho vymeňte Váš vypínač za tento sklenený, pridajte ho do Z-Wave riadiacej jednotky a je to. Relé vo vypínači môžete ovládať ako stlačením krúžku na vypínači, tak aj pomocou Z-Wave siete.
Tento vypínač dokáže spínať až 1100 Watov. Samozrejme, okrem klasického ovládania môžete tento vypínač ovládať aj pomocou pridružení (associations), čo Vám pomôže hlavne pri zapojení týchto vypínačov na schodisko a podobne. Výhodou je taktiež to, že modrá LED dióda Vám krásne reportuje aktuálny stav zariadenia.
 
Tento vypínač nainštalujete naozaj jednoducho, nakoľko sa nevyžaduje žiadny osobitný modul. Jednoducho ho zapojíte tak, ako klasický vypínač a získavate hneď aj Smart funkcie. 
 
Vďaka podpore Z-Wave máte možnosť ovládať svetlo pripojené k tomuto vypínaču aj automatický, napríklad pomocou pohybového senzora. Vy tak môžete svoj dom použivať naozaj tým správnym, SMART spôsobom.

Upozornenie: Kvôli rozmeru vypínača je pre možnosť nainštalovať viac vypínačov vedľa seba potrebné vynechávať priestor medzi inštalačnými krabičkami.
 

Features:

  • Dotykový vypínač so zabudovaným Z-Wave
  • Štýlový sklenený dizajn (jedno tlačítko)
  • Pre jednoduchú inštaláciu
  • Relé výstup 1,100W / 230VAC
  • Integrovaná LED dióda
  • Podporuje pridruženia
  • Vyžaduje si "N" vodič
  • Protokol Z-Wave Plus
  • Rozmer: 86 x 86 x 41 mm
  • Ochrana IP20

Dodatočné parametre

Kategória: Produkty Z-Wave
Záruka: 2 roky
? Farba zariadenia: Biela
? Bezdrôtový protokol: Z-Wave Plus
Položka bola vypredaná…
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
Sklenený jedno vypínač MCO home Dopredaj https://cdn.myshoptet.com/usr/obchod.homesystem.sk/user/shop/related/17680-1_skleneny_jedno_vypinac_mco_home.jpg?6214f42c 4251295700762 5
RS Avatar autora | 30.3.2022
Skvělý produkt. Okamžité reakce. Svítí červená /zelená . (verze SL mi svítí zelená /bílá).
Nevypĺňajte toto pole:
RS Avatar autora oznaceni produktu 9.3.2022 15:32
Prosím o jakou verzi se jedna? MH311 nebo MH411 ci novinka MH511? Vypadají stejně, ale rozdíl je v provedeni uvnitř. (u 311 se rozebirá skleněný panel a dotyková část je podstatně méně kvalitní a síla signálu taky není taková jako u 411, kde je dotykový panel odělený a nacvakává se na montážní krabicku, s 511 jsem ještě neměl čest)
Odpovedať
H Avatar autora Verzia 9.3.2022 15:43
Zdravím, označenie produktu je MCOETPS411, takže verzia 411 :)

MCO Home je na našom trhu už dobre stabilizovaná značka. Aj napriek tomu, že sa jedná o výrobcu z číny, sú produkty tejto značky vysokej kvality a počet reklamácií je praktický nulový. Pritom sa termostaty tejto značky predávajú už niekoľko rokov.

MCO Home vo svojom portfóliu spája všetko, čo môžete potrebovať okolo kúrenia, chladenia, vetrania... Práve v týchto oblastiach dominuje aj v dizajne produktov.