Sklenený žalúziový vypínač MCO home

Kód: MCOEC421
Funguje s FIBAROM Funguje s Homey
Značka: MCO Home
€149,99 –51 %
Skleneny_zaluziovy_vypinac_MCO_home
€149,99 –51 % €73,20 €61 bez DPH
Predaj skončil
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

MCO Home dotykový ovládač motorov s podporou Z-Wave GEN5. Umožňuje ovláda motory ako sú žalúzie, rolety nie len stlačením tlačítka, ale aj pomocou Z-Wave Smart Home systému.

Detailné informácie

Dodanie zadarmo
Odborníci v smart home
Ak je reklamácia, vybavíme ju hneď

Podrobný popis

Premeňte svoj dom na Smart pomocou tohto krásneho, skleneného ovládača na žalúzie a rolety. MCO Home Touch Shutter je skelnený dotykový vypínač s podporou Z-Wave pre ovládanie žalúzií, roliet, markíz a podobne. Je špecialne určený pre ovládanie AC motorov s koncovými polohami. Od momentu, keď nahradíte Váš vypínač týmto Smart vypínačom a pridáte ho do Z-Wave siete, môžete ovládať motory nie len stlačaním tlačítka, ale aj cez mobilnú aplikáciu alebo automaticky. 
 
Tento vypínač nainštalujete naozaj jednoducho, nakoľko sa nevyžaduje žiadny osobitný modul. Jednoducho ho zapojíte tak, ako klasický vypínač a získavate hneď aj Smart funkcie. 
 
Vďaka podpore Z-Wave máte možnosť ovládať motory pripojené k tomuto vypínaču aj automatický, napríklad pomocou pohybového senzora. Vy tak môžete svoj dom použivať naozaj tým správnym, SMART spôsobom.

Upozornenie: Kvôli rozmeru vypínača je pre možnosť nainštalovať viac vypínačov vedľa seba potrebné vynechávať priestor medzi inštalačnými krabičkami.
 

Features:

  • Dotykový vypínač so zabudovaným Z-Wave pre riadenie motorov
  • Štýlový sklenený dizajn
  • Relé výstup 2x3,5A
  • Integrovaná LED dióda
  • Vyžaduje si "N" vodič
  • Protokol Z-Wave Plus
  • Rozmer: 86 x 86 x 41 mm
  • Ochrana IP20

Dodatočné parametre

Kategória: Produkty Z-Wave
Záruka: 2 roky
? Bezdrôtový protokol: Z-Wave Plus
? Farba zariadenia: Biela
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

MCO Home je na našom trhu už dobre stabilizovaná značka. Aj napriek tomu, že sa jedná o výrobcu z číny, sú produkty tejto značky vysokej kvality a počet reklamácií je praktický nulový. Pritom sa termostaty tejto značky predávajú už niekoľko rokov.

MCO Home vo svojom portfóliu spája všetko, čo môžete potrebovať okolo kúrenia, chladenia, vetrania... Práve v týchto oblastiach dominuje aj v dizajne produktov.