Shelly Plus H&T Gen3 čierny - Senzor teploty a vlhkosti s displejom

Kód: SHELLY_PLUSHTB-GEN3
Novinka
Značka: Shelly
€37,99 €31,66 bez DPH
Skladom (4 ks)
Môžeme doručiť do:
23.2.2024
Možnosti doručenia

Shelly PLUS H&T novej GEN3 je vylepšená verzia osadená najnovším Shelly čipom. Senzor obsahuje meranie teploty a vlhkosti a dáta zobrazuje na e-ink displeji. Komunikuje pomocouWiFi a Bluetooth. Osadený čipom ESP-Shelly-C38F. Skvelá čierna farba a možnosť napájania z batérií alebo USB-C.V%C3%BDhody%20n%C3%A1kupu%20FIBARO

Detailné informácie

Dodanie zadarmo
Objemova_zlava
Vrátenie tovaru

Podrobný popis

Shelly H&T senzor gen3 - WiFi senzor teploty a vlhkosti s displejom

Shelly H&T gen 3 vďaka svojím funkciám a výdrži batérií až 1 rok zaisťuje, že máte vždy prehľad o teploty a vlhosti vo vašom dome či kancelárií. V novej verzií obsahuje rýchlejší procesor, dvojnásobnú pamäť a reportovanie aj tých najmenších zmien (0,5 stupňa a 1%) a tým Vám môže pomôcť zamedzovať vznikaniu plesní a pri udržiavaní príjemného prostredia. V porovnaní s predchodcom táto verzia na displeji zobrazuje aj čas. 

Shelly Plus H&T gen3 je napájaný 4xAA  batériami (nie sú súčasťou balenia) alebo pomocou UCB-C kábla. Pri použití výlučne na batériu vydrží až 1 rok vďaka veľmi úspornému e-ink displeju. Navyše, keď zapojíte toto zariadenie pomocou USB-C kábla, môžu reporty prebiehať častejšie, až každých 5 minút.

S minimalistyckým ale moderným dizajnom je toto zariadenie povinnou výbavou každého domu či kancelárie. Vďaka tomu, že reporty o nameraných hodnotách sú reportované aj do Shelly aplikácie, môžete používať tieto dáta aj na riadenie automatizácie, napríklad pústiť rekuperáciu pripojenú cez WiFi relátko

Vďaka pripojeniu priamo na WiFi nepotrebujete žiadny HUB. Navyše vďaka zabudovanému ESP-Shelly-C38F čipu ako majú ostatné Shelly Plus Gen3 zariadenia môže byť spárované s telefónom za pár sekúnd aj cez Bluetooth.

Dáta, ktoré senzor namerá sú ukladané 1 rok na bezplatnom Shelly Cloude, ktorý je k zariadeniu bezplatný. 

hlavic-ka-blogu-13_orig (1)

Používanie s inými Shelly produktami dáva zariadeniu nový rozmer

Plus H&T GEN3 + Plus Plug S

Ovládanie teploty v miestnosti nikdy nebolo jednoduchšie. Pripojte elektrický radiátor do Shelly Plug  Plus S a nastavte spolu so senzorom tak, aby sa teplota v miestnosti riadila práve podľa tohto senzora.

Plus H&T GEN3 + Shelly Plus 1

Zabráňte vysokej vlhkosti. Pripojte rekuperáciu alebo ventilátor na Shelly Plus 1 a pomocou scén si nastavte, aby sa vetranie spustilo hneď, ako vlhkosť dosiahne určitú úroveň.

Plus H&T GEN3 + Shelly Plus 2PM

Cez teplé letné dni môžete nastaviť zatváranie žalúzií vtedy, keď je teplota príliš vysoká. Vďaka tomu zabránite prehrievaniu interiéru a ušetríte na chladení.

Skvelý dizajn a parádny dislej

Shelly Plus H&T gen3 má na prednej strane Eink displej, ktorý ukáže presne to, čo potrebujete a zároveň nemíňa veľa batérie. Vy sa tak nemusíte obávať toho, že by Vám tento senzor narušil interiér. Je skrátka malý a elegantný.

 

Shelly ekosystem

Shelly výrobca je skvelý príkladom toho, že všetko sa dá. Do ich aplikácie dostanete prakticky čokoľvek vďaka širokému portfóliu ich WiFi a LAN produktov. Avšak tam to nekončí. Shelly ponúka skvelé možnosti integrácie zariadení do iných systémov, vďaka čomu môžete ich produkty používať prakticky v akomkoľvek Smart home systéme, ktorý shelly podporuje.

 

Parametre:

 

 

 

 • Výdrž batérie: až 12 mesiacov (v závislosti od kapacity batérií)
 • Batérie: 4 x 1,5V AA batérie - nie sú súčasťou balenia
 • Napájanie DC: Možné pomocu USB C kábla - nie je súčasťou balenia
 • Rozsah merania teploty: -45 °C až 135 °C / -49 °F až 275 °F
 • Rozsah merania vlhkosti: 0~100% (±5%)
 • Prevádzková teplota: 0 °C až 40 °C / 32 °F až 105 °F
 • Spotreba energie zariadenia: < 1 W
 • Bezdrôtové: Áno
 • Maximálny RF výstupný výkon: 15 dBm
 • Wi-Fi protokol: 802.11 b/g/n
 • Wi-Fi Rádiová frekvencia: 2400-2495 МHz; (Max. 2483,5 MHz)
 • Wi-Fi Výkon rádiového signálu: 1 mW
 • Bluetooth: 4.2
 • CPU: ESP-Shelly-C38F
 • Dosah Wi-Fi: Až 30 m / 98 stôp v interiéri a 50 m / 160 stôp vonku (v závislosti od miestnych podmienok)
 • Veľkosť: 70 x 70 x 26 mm / 2,76 x 2,76 x 1,02 palca (bez stojana) 70 x 70 x 45 mm / 2,76 x 2,76 x 1,77 palca (so stojanom)

Dodatočné parametre

Kategória: Shelly
Záruka: 2 roky
? Farba zariadenia: Biela
? Napájanie zariadenia: Batéria
? Podporované v systéme: Homey, Apple Home Kit, Google Home, Amazon Echo
? Bezdrôtový protokol: WiFi
Napájanie: 4xAA (nie je súčasťou balenia
Výdrž batérie: 12 mesiacov
Napájanie DC: Áno, ako príslušenstvo
Rozmedzie nameraných teplôt: – 45°C ~ 135°C (± 1°C)
Rozmedzie nameranej vlhkosti: 0~100% (±5%)
Vlastná spotreba zariadenia: < 1 W
Sledovanie cez mobil: Áno

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Monitorujte všetko a všade

Značka Shelly priniesla na trh produkty s podporou WiFi, ktoré Vám umožňujú automatizáciu domu alebo bytu bez toho, aby ste museli mať riadiacu jednotku. Sú tak výborným štartom k budovaniu Vašej inteligentnej domácnosti. Jednoducho pripojíte zariadenie, pridáte ho do Shelly aplikácie a môžete ho používať cez mobilnú aplikáciu Shelly. Samozrejme, všetky Shelly zariadenia sú kompatibilné s Google Home ako aj s Amazon Echo. Najväčšou výhodou Shelly produktov je taktiež ich podpora v riadiacej jednotke Homey. Pokiaľ sa tak rozhodnete, že by ste v budúcnosti chceli svoj Shelly Smart Home rozšíriť o tisíce ďalších produktov, postačí Vám zakúpiť riadiacu jednotku Homey 2.0 a máte hotovo. Preto je Shelly perfektným štartom k budovaniu Vášho Smart Home systému.