Shelly Wall Display - nástenný ovládací panel Shelly

Kód: SHELLY_WD
Novinka
Značka: Shelly
€142 €118,33 bez DPH
Predobjednávka - rezervujte si, aby Vám neušlo
Možnosti doručenia

Skvelá novinka od Shelly v podobe dotykového displeja, vďaka ktorému máte ovládanie svojho Smart Home vždy po ruke. Preipojenie na WiFi, zabudované relé a 4" displej robia z tohto displeja ideálnu náhradu za klasický nástenný vypínač, ale aj ako samostatné zariadenie na ovládanie.

V%C3%BDhody%20n%C3%A1kupu%20FIBARO

Detailné informácie

Dodanie zadarmo
Objemova_zlava
Vrátenie tovaru

Podrobný popis

Shelly wall display je skvelým doplnkom Vášho Shelly Smart Home. Vďaka tomu, že je umiestnený na stene a má stále napájanie, je vždy pripravený na použitie. Vďaka tomu nemusíte hľadať telefón alebo tablet, ak chcete spustiť niektorú zo scén vo Vašom dome.

Shelly wall display má zabudovanú WiFi, vďaka čomu sa jednoducho pripojí na Vašu sieť. Umiestnite ho do bežnej inštalačnej krabičky s prívodom 230VAC a je to. Vďaka zabudovanému relé o výkone 5A môžete s týmto displejom navyše ovládať napríklad jeden svetelný okruh. Toto dáva skvelú možnosť použiť tento displej namiesto bežného vypínača. 

Tento displej v sebe obsahuje taktiež senzory teploty, luxov a vlhkosti, vďaka čomu máte tieto informácie k dispozícií na automatizáciu. 

Zabudovaná je ale aj anténa Bluetooth, vďaka čomu dokáže zariadenie komunikovať s ostatnými prvkami pomocou tohto protokolu. Pomocou Bluetooth môžete do siete Shelly pripojiť napríklad Shelly BLU tlačítko alebo Bluetooth pohybový senzor.

Na tomto displeji môžete riadiť všetky Shelly zariadenia, sledovať hodnoty senzorov vo Vašej Shelly sieti ako aj sledovať spotrebu energie v miestnosti (pokiaľ máte zariadenia na jej meranie).

V budúcich aktualizáciach pribudne taktiež možnosť používať tento displej ako izbový termostat, vďaka čomu budete môcť perfektne ovládať teplotu v danej miestnosti.

hlavic-ka-blogu-13_orig (1)

Vlastnosti Shelly Displeja

 • 4" kvalitný dotykový displej
 • Napájanie 110-240VAC
 • 5A zabudované relé
 • Zabudované meranie teploty, lux a vlhkosti
 • Podsvietenie displeja riadené automaticky
 • Prepojenie na Shelly Cloud
 • Nočný režim displeja
 • Jedno relé na pripojenie svetla
 • Funkcia termostatu (v budúcich aktualizáciách)
 • Jedno zariadenia na ovládanie celej miestnosti
 • Sledovanie spotreby v miestnosti
 • Bluetooth brána
 • Plánovanie s možnosťou použitia východu/západu slnka
 • Možno nainštalovať namiesto klasického nástenného vypínača

Dodatočné parametre

Kategória: Shelly
Záruka: 2 roky
? Farba zariadenia: Čierna
? Napájanie zariadenia: 230VAC
? Bezdrôtový protokol: WiFi
? Typ zariadenia: Termostat
? Počet výstupov relé: 1
? Typ senzora: Senzor teploty, Senzor vhkosti, Senzor intenzity svetla
Napájanie: 110-240VAC
Napájanie DC: Nie

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Monitorujte všetko a všade

Značka Shelly priniesla na trh produkty s podporou WiFi, ktoré Vám umožňujú automatizáciu domu alebo bytu bez toho, aby ste museli mať riadiacu jednotku. Sú tak výborným štartom k budovaniu Vašej inteligentnej domácnosti. Jednoducho pripojíte zariadenie, pridáte ho do Shelly aplikácie a môžete ho používať cez mobilnú aplikáciu Shelly. Samozrejme, všetky Shelly zariadenia sú kompatibilné s Google Home ako aj s Amazon Echo. Najväčšou výhodou Shelly produktov je taktiež ich podpora v riadiacej jednotke Homey. Pokiaľ sa tak rozhodnete, že by ste v budúcnosti chceli svoj Shelly Smart Home rozšíriť o tisíce ďalších produktov, postačí Vám zakúpiť riadiacu jednotku Homey 2.0 a máte hotovo. Preto je Shelly perfektným štartom k budovaniu Vášho Smart Home systému.