LED svetelný pás RGB + CCT - 96 LED/M

Kód: LED_3154-096
€54,99 €45,83 bez DPH
Na objednávku
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

24 voltový svetelný pás s LED čipom RGB a CCT 5 v 1.

S týmto pásikom LED môžete nastaviť rôzne jednotlivé farby a režimy zmeny farieb, ako napríklad bežné ovládanie RGB. Môžete tiež prepínať medzi teplým bielym svetlom na denné biele svetlo ako pásové svetlá CCT

Detailné informácie

Dodanie zadarmo
Odborníci v smart home
Ak je reklamácia, vybavíme ju hneď

Podrobný popis

24 voltový svetelný pás s LED čipom RGB a CCT 5 v 1.

S týmto pásikom LED môžete nastaviť rôzne jednotlivé farby a režimy zmeny farieb, ako napríklad bežné ovládanie RGB. Môžete tiež prepínať medzi teplým bielym svetlom na denné biele svetlo ako pásové svetlá CCT. Okrem toho môžete tiež tieto farby zmiešať a nastaviť tak sýtosť farieb / pastelové farby kombináciou všetkých 5 čipov LED na svetle pásky RGBW + CCT. Tento pás LED má vysokú hustotu LEDiek - 96 LED na Meter vďaka čipom LED 5 v 1 a neoddelenými jednofarebnými diódami.

Pokyny na inštaláciu a ovládacie prvky pásky RGBW CCT

Pás má šírku 12 mm a na zlepšenie chladenia by sa mal inštalovať na kovový podstavec, optimálne sú na to hliníkové profily so zodpovedajúcim vnútorným okrajom. Svetelný pás je ovládaný externými riadiacimi jednotkami, ktoré sú určené pre RGB a CCT. Ovládajú sa pomocou diaľkových ovládačov alebo inteligentnej riadiacej jednotky. Odporúča sa vstupný signál na oboch stranách.

Tento svetelný pás LED je možné použiť s nasledujúcim ovládačom:

Ovládač pre RGB a CCT LED pásky (Zigbee)

Svetelný výkon na meter:
Červená 136 lm
Zelená 304 lm
Modrá 76 lm
Teplá biela 374 lm
Studená biela 479 lm


Vlastnosti:

Napätie: 24 V DC (nie je súčasťou napájacieho adaptéra)
Trieda ochrany: IP20
Spotreba energie: 120,00 Watt
Výkon: 24 W / m
farebná teplota: 2400-6500 Kelvinov
priemerná životnosť: 30000 hodín
spínacie cykly: 100000
doba zapnutia: menej ako 1 sekunda
Pre prevádzku potrebujete vhodný transformátor a LED radič pre RGB s CCT pásikmi

Čo je to RGB?
RGB znamená červená, zelená a modrá. RGB svetlá sú vybavené 3 LED čipmi. To umožňuje individuálne zmeny farieb a svetelné spektrum kombináciou červeného, ​​zeleného a modrého LED svetla. Celkovo existuje 16 miliónov rôznych farieb svetla, ktoré je možné nakonfigurovať pomocou RGB LED.

Čo je to RGBW?
RGBW stojan pre červenú, zelenú, modrú a bielu. Tieto svetlá sú vybavené 4 LED čipmi. S extra bielym LED čipom je možné nastaviť jasné biele svetlo efektívnejšie a presnejšie, pretože RGB LED nie sú kombinované a vytvárajú biele svetlo.

Čo je to CCT?
CCT znamená korelovanú teplotu farieb. Pri použití LED svetiel znamená CCT regulovateľnú teplotu farieb. Farebné teploty dosahujú od 2700 do 6500 Kelvinov a je možné ich ovládať individuálne pomocou správneho ovládača. Teplé biele svetlo sa meria pri 2700 Kelvinoch, neutrálne biele pri 4000 Kelvinoch a denné svetlo pri 6500 Kelvinoch. V závislosti na dennom čase môžete nastaviť teplú alebo studenú farebnú teplotu. Na jednej strane sa odporúča večer nastaviť teplé svetlo, podobne ako na zapadajúce slnko. Na druhej strane je denné svetlo pohodlnejšie v ranných hodinách.

Dodatočné parametre

Kategória: Príslušenstvo Z-Wave
Záruka: 2 roky
? Bezdrôtový protokol: Nie je
? Farba zariadenia: Biela
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: