FIBARO QA na zobrazenie spotreby a výroby miestnosti v Yubii aplikácií

Kód: QA_SPOTREBA
Funguje s FIBAROM
Značka: HomeSystem
€50 €41,67 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
17.6.2024
Možnosti doručenia

Chceli by ste mať prehľad o spotrebe zariadení v jednotlivých miestnostiach v danom období aj priamo v mobilnej aplikácií Yubii bez toho, aby ste museli tieto dáta vyťahovať cez PC? Táto QA robí práve to, navyše s funkciou posielania reportov na email.

Detailné informácie

Dodanie zadarmo
Objemova_zlava
Vrátenie tovaru

Podrobný popis

Zobrazenie spotreby miestnosti v mobilnej aplikácií FIBARO

Sledovanie spotreby je základom pre úsporu v domácnosti. Táto quick app pre FIBARO HC3/HC3L Vám umožní sledovanie spotreby jednotlivých miestnosti v systéme FIBARO za Vami zvolené obdobie. Jednoducho si naklikáte, od kedy do kedy chcete dáta vidieť a stlačíte tlačítko "Ukáž". V momente máte zobrazené nie len dáta, ale aj informáciu o cene za za elektrinu pri danej spotrebe.

Skvelou funkciou je taktiež posielanie reportu priamo na Váš email. Stačí stlačiť tlačítko poslať na email a dostanete report priamo tam. V emaili máte hneď zobrazené spotreby za všetky miestnosti.

QA zobrazuje taktiež výrobu energie, takže ak máte pridané zariadenie s meraním produkcie, táto aplikácia Vám v danej miestnosti zobrazí aj výrobu-

Po zakúpení aplikácie zadajte v poznámke k objednávke SN Vašej riadiacej jednotky, nakoľko QA je viazaná na sériové číslo. Následne Vám zašleme súbor, ktorý stačí nahrať do riadiacej jednotky a môžete používať.

Za vývoj aplikácie ďakujeme nášmu partnerovi Smart Home Simple.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: