FIBARO Home Center 2

Kód: FIB_HOMEC2
ZADARMOZADARMO
FIBARO_Home_Center_2
€650,51 €542,09 bez DPH
Na objednávku
Možnosti doručenia

Centrum inteligentnej domácnosti Z-Wave od Fibara je tá správna voľba, ak chcete skutočne plnú kontrolu nad vaším inteligentným domom. FIBARO systém ponúka výborne vyladený softvér a funkcie, ktoré v iných systémoch budete len márne hľadať. Smart Home tak naozaj môže byť Smart.

V%C3%BDhody%20n%C3%A1kupu%20FIBARO

Detailné informácie

Dodanie zadarmo
Objemova_zlava
Vrátenie tovaru

Podrobný popis

FIBARO - Home Center 2 

Add a subheading
 
Home Center 2 je mozgom celého FIBARO systému alebo akéhokoľvek systému založeného na systéme Z-Wave. Dizajn zariadenia Home Center 2 bol vyvíjaný a navrhovaný tak, aby sme doň mohli implementovať mnohé jedinečné funkcie, ktoré ešte neboli použité. Home Center 2 mení automatizáciu fungujúcu na Z-Wave a predstavuje skutočnú Domácu inteligenciu.
 
Add a subheading (1)
Add a subheading (3)
 
Technické parametre
 
Rozmery a komunikácia:
 
 • Šírka: 225 mm
 • Dĺžka: 185 mm
 • Výška: 42 mm
 • Protokol:Z-Wave
 • Rádiový vysielací výkon:Do 1 dBm
 • Dosah: Do 50 metrov vonku a 30 metrov vo vnútri
 
fibaro-home-center-2-rozmery-2
 
 
Všeobecné informácie:
 
 • Procesor: Intel Atom Dual Core (1.6 GHz)
 • Operačná pamäť: 1 GB DDR RAM
 • Pevný disk:  2 GB SLC and 4GB MLC 
 • Napajánie: 9-12 VDC (i)
 • Operačná teplota: 0 - 40
 • VGA: 1
 • USB: 4
 
 
Intel Atom 1.6 Ghz procesor
 
 
4 GB MLC zálohovací disk
 
 
 
1GB Ram, 2GB SLC Disku
 
 
Vďaka svojej efektívnosti, Home Center 2 je oveľa, oveľa rýchlejšie než iné Z-Wave centrá, ktoré sú momentálne k dispozícií. Komunikácia v sieti Z-Wave sa dramatický zlepšila čo má za výsledok okamžitú odozvu na príkazy zaslané užívateľom.  
 
 
Dramatické zvýšenie bezpečnosti vďaka vhodnému prístupu Fibara k ochrane dát. Každé Home Center 2 má vlastný zálohovací disk, ktorý nesie zálohu systému, jedinečnú pre každé centrum. Tento komponent zabraňuje neautorizovanému prístupu do systému. 
   
Veľká pamäť + rýchly procesor = rýchla komunikácia medzi FIBARO systémovými zariadeniami. Hardvérová architektúra      použitá v Home Center 2 robí zo Z-Wave automatizácie systém fungujúci           rýchlejšie, ako kedykoľvek predtým.                                                                                                                                                                                
 
Add a subheading (4)
Vložili sme obrovské úsilie do vytvorenia prefektného dizajnu a kvality konštrukcie, aby Vám Home Center 2 od Fibara ulahodil už na prvý pohľad. Čo vidíte - to dostanete. Home Center 2 od Fibara je vyrobené s kvalitného hliníka. Nenájdete na ňom žiadný lacný plast. Home Center 2 nie je však len dobre vyzerajúce zariadenie. Skutočné inovácie nájdete vo vnútri.

 

Rýchla a jednoduchá inštalácia

02
 
Zapoj elektrický kábel do POWER portu a sieťový kábel do LAN portu. Asi po dvoch minútach po zapojení bude Home Center 2 pripravené na prácu. Štandardne zariadenie čaká na IP adresu z Vášho DHCP servera. Ak ste si neni istý, stláčte a podržte RECOVERY tlačítko. Vďaka tomu si Home Center 2 nastaví automatickú statickú IP adresu 192.168.81.1 Na pripojenie do Home Center 2 stačí túto adresu zadať v internetovom prehliadači Vášho PC.

 _vyrp12_231Home_Center_inside_hqVýborný komfort vďaka panelu zariadení

 
Veľkou výhodou systému FIBARO sú takzvané panely. Ide o predprípravené funkcie systému, ktoré sú zamerané na tieto oblasti:
 
- Riadenie kúrenia - či už potrebujete ovládať elektrické kúrenie pomocou termostatov, alebo riadiť teplovodné podlahové kúrenie či radiátory, panel kúrenia Vám pomôže. Jednoducho si v ňom nastavíte harmonogram na každý deň v týždni a už sa nestaráte o to, aký typ kúrenia v ktorej miestnosti je. Takéto zónové kúrenie samozrejme môže byť kombináciou rôznych typov kúrenia (napríklad radiátory a podlahové kúrenie). Pomocou bežných scén si potom samozrejme môžete nastaviť naozajstné SMART KÚRENIE a napríklad vypnúť kúrenie keď otvoríte okno...
 
nowybackup   alarmpanel

- Riadenie chladenia -
nastavenie správnej teploty počas letných mesiacov prispeje k Vášmu komfortu. Podobne ako pri riadení kúrenia, aj na chladenie má FIBARO svoj panel. Stačí správne nastaviť Váš fan/coil termostat alebo pripojiť klímu a o viac sa nemusíte starať.

- Riadenie vlhkosti -
pokiaľ máte doma odvlhčovač, možno ste sa stretli s tým, že nastaviť správnu vlhkosť v správne časy dňa nie je úplne ľahké. FIBARO na to však má riešenie a pomôže Vám aj v tomto prípade. Stačí Váš odvlhčovač zapojiť pomocou Smart zásuvky a prepojiť ho na senzor vlhkosti

- Riadenie zavlažovania -
v dome sa systém stará o Vaše pohodlie, no vo Fibare nezabudli ani na Vašu záhradu. Pomocou panelov zavlažovania si jednoducho nastavíte to, kedy a ako intenzívne sa majú zavlažovať jednotlivé zóny záhrady. Pridaním senzora zrážok právnym nastavením scén neskôr docielite aj odloženie zavlažovania v prípade dážďa.
 
Ako na aktualizáciu (1)

- Riadenie zabezpečenia - aj keď FIBARO systém nie je systémom zabezpečenia, pre tých, ktorý plnohodnotnú zabezpečovačku nemajú ponúka panel Alarmu. Vďaka tomuto panelu a s použitím napríklad senzorov dverí a vonkajšej sirény môžete spustiť alarm v prípade otvorenia dverí či okna vo Vašej neprítomnosti.
 
 
Viac informácií o inteligentných domoch s protokolom Z-Wave nájdete na www.HomeSystem.sk

 

vyber riadiacej jednotky

 

Dodatočné parametre

Kategória: Riadiace jednotky pre Smart Home
Záruka: 2 roky
? Napájanie zariadenia: 230VAC
? Podporované v systéme: Fibaro HC2
? Bezdrôtový protokol: Z-Wave
? Farba zariadenia: Strieborna

Čo dokáže systém Fibaro

Rozhranie Fibaro Home Center 2

5
15x
4
13x
3
8x
2
0x
1
1x
Nevypĺňajte toto pole:
5
TB Avatar autora | 30.9.2019
zatiaľ som ešte nemal príležitosť ho vyskúšať naplno... pri aktualizácií som mal menšie problémy ale tie som vyriešil. spracovanie je pekné, aj prostredie je prehľadné. uvidím neskôr keď bude viacero scén ako sa to bude správať. podotknem ešte jednu vec, mal som zipamicro a tá mala problém so záplavovým senzorom od Fibara (nešiel akustický a optický signál alarmu) pri Fibare HC2 ide všetko tak ako má. Je síce drahšia táto jednotka ale myslím že to má svoje opodstatnenie.
5
P Avatar autora | 28.12.2018
Skvely produkt
5
MN Avatar autora | 18.12.2017
Krásny dizajn, najvyššia kvalita, veľmi rýchla a ponuka možností je maximálna.
5
R Avatar autora | 27.9.2017
Spĺňa všetko čo som očakával

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

 

Spoločnosť HomeSystem s.r.o. je oficiálnym distribútorom značky FIBARO pre Slovenskú republiku. Nákupom u nás dostávate produkty z prvej ruky, najrýchlejšie riešenie reklamácií a samozrejme, môžete využiť našu sieť zaškolených certifikovaných inštalatérov, ktorí Vám systém nastavia, ak si neviete poradiť. 

FIBARO - skutočný bezdrôtový Smart Home

Hľadáte odpoveď na otázku, aký bezdrôtový Smart Home systém je najlepší? Práve ste našli. Systém FIBARO má všetky pokročilé funkcie, ktoré nájdete v káblových systémoch za desiatky tisíc eur. Dokáže ovládať svietenie, tienenie, kúrenie, zavlažovanie, ale aj bazény, čerpadla a mnoho ďalšieho. Vďaka podpore protokolu Z-Wave podporuje FIBARO stovky produktov od rôznych výrobcov. Vy tak nie ste viazaný len na jedného výrobcu. 

 

Fibaro_rozhranie

ktory_Fibaro_modul

FIBARO_senzory