Fibaro Home Center 2

Kód: FIB_HOMEC2
Tip GARANCIA NAJNIŽŠEJ CENY
Značka: Fibaro
€599 –6 %
Fibaro Home Center 2
€599 –6 % €565 €470,83 bez DPH
Skladom na predajni
Môžeme doručiť do:
25.9.2018

Centrum inteligentnej domácnosti Z-Wave od Fibara je tá správna voľba, ak chcete skutočne plnú kontrolu nad vaším inteligentným domom. Fibaro systém ponúka výborne vyladený softvér a funkcie, ktoré v iných systémoch budete len márne hľadať. Smart Home tak naozaj môže byť Smart.

uzke-garancia

Detailné informácie

Podrobný popis

uzke doprava2

garancia-velke

Home Center 2

Home Center 2 je mozgom celého Fibaro systému alebo akéhokoľvek systému založeného na systéme Z-Wave. Dizajn zariadenia Home Center 2 bol vyvíjaný a navrhovaný tak, aby sme doň mohli implementovať mnohé jedinečné funkcie, ktoré ešte neboli použité. Home Center 2 mení automatizáciu fungujúcu na Z-Wave a predstavuje skutočnú Domácu inteligenciu.

 

Exkluzívne hliníkové telo

Vložili sme obrovské úsilie do vytvorenia prefektného dizajnu a kvality konštrukcie, aby Vám Home Center 2 od Fibara ulahodil už na prvý pohľad. Čo vidíte - to dostanete. Home Center 2 od Fibara je vyrobené s kvalitného hliníka. Nenájdete na ňom žiadný lacný plast. Home Center 2 nie je však len dobre vyzerajúce zariadenie. Skutočné inovácie nájdete vo vnútri.

Picture
 

Extrémne rýchla a efektívna hardvérová štruktúra

Picture
 
Picture
 
Picture
Intel Atom 1.6 Ghz procesor
Vďaka svojej efektívnosti, Home Center 2 je oveľa, oveľa rýchlejšie než iné Z-Wave centrá, ktoré sú momentálne k dispozícií. Komunikácia v sieti Z-Wave sa dramatický zlepšila čo má za výsledok okamžitú odozvu na príkazy zaslané užívateľom.  
 
 
4 GB MLC zálohovací disk
Dramatické zvýšenie bezpečnosti vďaka vhodnému prístupu Fibara k ochrane dát. Každé Home Center 2 má vlastný zálohovací disk, ktorý nesie zálohu systému, jedinečnú pre každé centrum. Tento komponent zabraňuje neautorizovanému prístupu do systému. Ďalšou výhodou tohoto riešenia je rýchle a jednoduché opravenie systému v prípade akejkoľvek poruchy.
   
1GB Ram, 2GB SLC Disku
Veľká pamäť + rýchly procesor = rýchla komunikácia medzi Fibaro systémovými zariadeniami. Hardvérová architektúra použitá v Home Center 2 robí zo Z-Wave domácej automatizácie systém fungujúci rýchlejšie, ako kedykoľvek predtým.                                                                                                                                                                                                         
 

Rýchla a jednoduchá inštalácia

Pripoj káble tak, ako to vidíš nižšie...
Zapoj elektrický kábel do POWER portu a sieťový kábel do LAN portu.

Picture

Asi po dvoch minútach po zapojení bude Home Center 2 pripravené na prácu. Štandardne zariadenie čaká na IP adresu z Vášho DHCP servera. Ak ste si neni istý, stláčte a podržte RECOVERY tlačítko. Vďaka tomu si Home Center 2 nastaví automatickú statickú IP adresu 192.168.81.1 Na pripojenie do Home Center 2 stačí túto adresu zadať v internetovom prehliadači Vášho PC.
Picture
 

Nové možnosti vďaka prepojeným zariadeniam

Určite ste sa už stretli s tým, že termostat v dome má úplne nesprávne umiestnenie a zbytočne kúrite v celom dome keď chcete kúriť len v jednej izbe. Práve tieto problémy dokáže Fibaro vyriešiť vďaka prepojeným zariadeniam. Napríklad prepojenie medzi teplotným senzorom, ktorý je súčasťou pohybového senzoru a relátkom, ktoré Vám ovláda kúrenie Vám v systéme Fibaro vznikne virtuálny termostat. Ak si takto pripojíte zariadenia v každej miestnosti, jednoducho si vytvoríte Smart zónové kúrenie.

 
Picture

Výborný komfort vďaka panelu zariadení

Veľkou výhodou systému Fibaro sú takzvané panely. Ide o predprípravené funkcie systému, ktoré sú zamerané na tieto oblasti:
 
- Riadenie kúrenia - či už potrebujete ovládať elektrické kúrenie pomocou termostatov, alebo riadiť teplovodné podlahové kúrenie či radiátory, panel kúrenia Vám pomôže. Jednoducho si v ňom nastavíte harmonogram na každý deň v týždni a už sa nestaráte o to, aký typ kúrenia v ktorej miestnosti je. Takéto zónové kúrenie samozrejme môže byť kombináciou rôznych typov kúrenia (napríklad radiátory a podlahové kúrenie). Pomocou bežných scén si potom samozrejme môžete nastaviť naozajstné SMART KÚRENIE a napríklad vypnúť kúrenie keď otvoríte okno...

- Riadenie chladenia -
nastavenie správnej teploty počas letných mesiacov prispeje k Vášmu komfortu. Podobne ako pri riadení kúrenia, aj na chladenie má Fibaro svoj panel. Stačí správne nastaviť Váš fan/coil termostat alebo pripojiť klímu a o viac sa nemusíte starať.

- Riadenie vlhkosti -
pokiaľ máte doma odvlhčovač, možno ste sa stretli s tým, že nastaviť správnu vlhkosť v správne časy dňa nie je úplne ľahké. Fibaro na to však má riešenie a pomôže Vám aj v tomto prípade. Stačí Váš odvlhčovač zapojiť pomocou Smart zásuvky a prepojiť ho na senzor vlhkosti

- Riadenie zavlažovania -
v dome sa systém stará o Vaše pohodlie, no vo Fibare nezabudli ani na Vašu záhradu. Pomocou panelov zavlažovania si jednoducho nastavíte to, kedy a ako intenzívne sa majú zavlažovať jednotlivé zóny záhrady. Pridaním senzora zrážok právnym nastavením scén neskôr docielite aj odloženie zavlažovania v prípade dážďa. Pozrite si video ukážku ovládania zavlažovania pomocou aplikácie Fibaro 

- Riadenie zabezpečenia - aj keď Fibaro systém nie je systémom zabezpečenia, pre tých, ktorý plnohodnotnú zabezpečovačku nemajú ponúka panel Alarmu. Vďaka tomuto panelu a s použitím napríklad senzorov dverí a vonkajšej sirény môžete spustiť alarm v prípade otvorenia dverí či okna vo Vašej neprítomnosti.
 
 
Picture

Viac informácií o inteligentných domoch s protokolom Z-Wave nájdete na www.HomeSystem.sk

 

vyber riadiacej jednotky

 

Dodatočné parametre

Kategória: Riadiace jednotky pre Smart Home
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 2 kg
? Podporované: Fibaro HC2
? Protokol: Z-Wave

Čo dokáže systém Fibaro

Rozhranie Fibaro Home Center 2

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
5
13x
4
13x
3
8x
2
0x
1
1x
Nevypĺňajte toto pole:
Fibaro Home Center 2 Fibaro Home Center 2
5
MN Avatar autora | 18.12.2017
Krásny dizajn, najvyššia kvalita, veľmi rýchla a ponuka možností je maximálna.
Fibaro Home Center 2 Fibaro Home Center 2
5
R Avatar autora | 27.9.2017
Spĺňa všetko čo som očakával