Aqara bezdrôtový nástenný ovládač

Kód: WRS-R01 WRS-R02 Zvoľte variant
€24,99 od €21,50 - –7 % až –7 %
Aqara_bezdrotovy_nastenny_ovladac
€24,99 od €21,50 - –7 % až –7 % €21,50 €23 od €21,50 €17,92 bez DPH €19,17 bez DPH od €17,92 bez DPH
Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Zvoľte variant
Variant
Možnosti doručenia

Aqara nástenný ovládač podporuje zigbee protokol a vďaka tomu funguje perfektne v riadiacej jednotke Homey. To Vám umožňuje ovládanie prakticky čohokoľvek, čo v dome máte.

Detailné informácie

Dodanie zadarmo
Odborníci v smart home
Ak je reklamácia, vybavíme ju hneď

Podrobný popis

Xiaomi Aqara Wireless Wall Smart Switch je Zigbee nástenný ovládač, ktorý prináša výbornú funkčnosť v krásnom balení. Dizajn je pri tomto vypínači naozaj podarený a Xiaomi tu vsadilo na jednoduchosť. Biela farba, bez rámiku a jemné logo na bočnej strane. Tlačítka sú veľké a príjemne zahnuté.

Aqara wall controller

Vypínač je bezdrôtový a na stenu alebo kdekoľvek inde sa inštaluje pomocou pribalenej obojstrannej pásky. Napájaný je batériou a jej výdrž záleží od toho, ako často vypínač používate. 

Pozor: Toto zariadenie nespína pripojené zariadenie. V systéme funguje len ako bezdrôtový vypínač, teda posiela informácie o stlačení do systému.

Tento vypínač je možné použiť so Smart home systémom Xiaomi. Pokiaľ máte riadiacu jednotku Xiaomi, môžete správanie vypínača nastaviť priamo v Aplikácií Xiaomi, alebo v aplikácií Apple HomeKit.

Výhodou však je to, že tento vypínač je priamo podporovaný riadiacou jednotkou Homey čo Vám dáva obrovské možnosti, nakoľko táto riadiaca jednotka podporuje až 50 tisíc zariadení. Kliknutie tohto vypínača tak môžete prepojiť na ovládanie rôzných Z-Wave či Zigbee zariadení, ako je napríklad Philips Hue ale aj nastaviť si, aby sa po stlačení vypínača spustila scéna, napríklad sa môže upraviť svietenie v celej izbe, zvýšiť kúrenie a zapnúť TV. Tých možnosti je naozaj veľa.

Výhody:

+ Krásny dizajn
+ Zaujímavá cena
+ Podpora Homey
+ Jednoduchá inštalácia

Nevýhody 

- Nepodporuje Fibaro
- 1 tlačítkova verzia podporuje len funkciu jedno kliku

Dodatočné parametre

Kategória: Aqara Smart Home
Záruka: 2 roky
? Napájanie zariadenia: Batéria
? Bezdrôtový protokol: Zigbee
? Farba zariadenia: Biela
Rozmer: 86x86x15
Napájanie: 1x CR2032

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Nevypĺňajte toto pole:
TC Avatar autora Zapojenie 26.12.2020 19:57
Dobrý deň, prajem. Je tento vypínač vhodný pre nahradenie starého vypínač, kde sú len dva vodiče? Ďakujem TCH
Odpovedať

Aqara je rada Smart Home produktov s protokolom zigbee, ktorá Vám umožní postaviť jednoduchý Smart Home bez toho, aby ste minuli tisíce eur ✅ Navyše produkty Aqara sú kompatibilné s riadiacou jednotkou Homey PRO, takže dvere pre ďalšiu integráciu sú otvorené ✅