Aqara senzor dverí a okien

Kód: MCCGQ11LM
Novinka
Značka: Z-Wave>ME
€24,99 €20,83 bez DPH
Skladom na predajni
Môžeme doručiť do:
26.11.2019

Aqara door sensor je Zigbee senzor na sledovanie otvorenia a zatovrenia dverí či okien. Vďaka podpore systémom Homey ho môžete používať s tisíckami ďalších zariadení v jednom systéme.

Detailné informácie

Podrobný popis

Senzor dverí Aqara

Xiaomi do svojej ponuky Zigbee Smart home produktov pridala aj senzor dverí a okien, ktorý Vám umožní sledovať to, či sú Vaše okná zatvorené alebo otvorené. Navyše, popri tomu môžete na základe otvorenia okien posielať notifikáciu, takže ak sa Vám niekto pokúša dostať do domu, budete o tom vedieť. 

Senzor dverí Aqara má rozmery len 41x22x11mm a je napájaný CR1632 batériou. To znamená, že k nemu nemusíte ťahať žiadne káble. Tento senzor podporuje Zigbee protokol pre komunikáciu s riadiacou jednotkou. 

Senzor je možné používať v riadiacej jednotke Aqara od Xiaomi. V tejto riadiacej jednotke ho môžete používať s akýmikoľvek Xiaomi produktami, ktoré táto aplikácia podporuje. Pokiaľ máte Aqara Hub, môžete senzor taktiež naimportovať do Apple HomeKit aplikácie. 

Uchytenie Aqara senzora dverí

Obrovskou výhodou tohto senzora je však to, že je podporovaný riadiacou jednotkou Homey. Vďaka tejto podpore môžete tento senzor používať plynulo s akýmikoľvek produktami, ktoré Homey podporuje. Je ich viac ako 50 tisíc a patria medzi ne Z-Wave produkty, Zigbee (Ikea, Philips Hue, ...) ako aj iné WiFi gadgety. Potom môžete napríklad otvorením dverí spustiť hudbu na Vašom Google Home asistentovi a pustiť Nanoleaf svetlo. Možnosti je naozaj veľa.

Výhody

+ Priaznivá cena
+ Podpora Homey
+ Jednoduchý dizajn

Nevýhody

- Nedá sa uchytiť šróbami, iba páskou

Dodatočné parametre

Kategória: Xiaomi Aqara
Záruka: 2 roky
? Protokol: Zigbee
Rozmer: 41x22x11mm
Skladá sa z: Senzor a magnet
Batéria : CR1632 (súčasťou balenia)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: