Aeotec WallMote Duo - nástenný ovládač

Kód: AEOEZW191
Funguje s FIBAROM Funguje s Homey
Značka: Aeotec
€69,90 €58,25 bez DPH
Momentálne nedostupné
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

S použitím Aeotec WallMote budete môcť ovládať zariadenia a scény vo vašom Smart dome jednoducho a intuitívne. Pri použití WallMote ako nástenného vypínača alebo ako prenosného diaľkového ovládača môžete jednoducho ovládať zariadenia alebo spúšťať scény. Navyše s funkciou Swipe môžete svetlo taktiež stmievať.

Dostupný s 2 a 4 tlačítkami.

V%C3%BDhody%20n%C3%A1kupu%20FIBARO

Detailné informácie

Dodanie zadarmo
Objemova_zlava
Vrátenie tovaru

Podrobný popis

Aeotec WallMote - nástenný ovládač

Screen Shot 2017-02-02 at 12.29.21

WallMote od Aeotec je diaľkové ovládanie, nástenný ovládač ako aj základný Z-Wave kontrolér v jednom zariadení. Toto malé zariadenie dokáže riadiť svoju vlastnú Z-Wave sieť (pokiaľ je pridaný ako primárne zariadenie) a môže ovládať ďalšie zaraidenia ako napríklad zásuvky, stmievače, svetlá, elektricke zámky...Samozrejme môže byť taktiežpridaný do existujúcej Z-Wave siete ako sekundárny ovládač. V tomto prípade vysiela príkazy do Z-Wave riadiacej jednotky ktorá na základe týchto informácií ovláda jednotlivé zariadenia/scény. WallMote dokáže rozpoznať jedno aj dvoj stlačenie a spustiť tak jednotlivé scény. Navyše toto zariadenie obsahuje takzvanú "slide" funkciu. Stačí posunúť prstom po relevantnej časti WallMotu a priradené svetlo zmení intenzitu.

Naša recenzia -Aeotec WallMote - jednoducho dokonalý 


Bezdrôtový spínač

Aby ste mohli používať kdekoľvek vo vašej domácnosti, musia byť WallMote a WallMote Quad viac ako bezdrôtové. Oba prepínače ponúkajú jemne vyladenú anténu, ktorá je schopná komunikovať v otvorenom dosahu.

 

Bezpečnostný spínač

Teraz sa s technológiou  menia aj nástenné vypínače. WallMote a WallMote Quad sú  špičkové. Oba sú schopné prijímať bezdrôtové aktualizácie firmvéru prostredníctvom Z-Wave Plus, aby boli vždy aktuálne.

 

Minimalistický spínač

Nielen prenosný, ale dokonale vyvážený. Minimalistický dizajn nástenných múrov WallMote a WallMote Quad má šírku iba 7,7 cm a úzku 1,9 cm (3,0 x 0,4 palca).

         

Jednoduché nabíjanie

Batérie poháňané batériou, ale bez potreby výmeny batérie, sú aj modely WallMote a WallMote Quad napájané nabíjateľnou lítiovou batériou určenou pre smartphony. Nabíja sa rovnako ako smartfón pomocou USB.

 

Spätná väzba

Je schopný ovládať celý váš domov, takže pri stlačení  WallMote nemusíte byť pri tom, aby sa veci zmenili. Ale budete cítiť zmenu. Hmatový motor spoločnosti WallMote potvrdzuje každú vašu akciu prostredníctvom kliknutia.

 

Zabudovaný Gen5

WallMote a WallMote Quad sú súčasťou sortimentu zariadení Z-Wave spoločnosti Aeotec Gen5. Postavený na najnovšej verzii Z-Wave-Z-Wave Plus - je navrhnutý v najpokročilejšom nástennom vypínači Z-Wave na batérie.


Monitorujte všetko a všade (1)

Batériovo ovládaný dotykový vypínač je dodávaný s magnetom, ktorý umožňuje jeho pripevnenie do nástenného držiaka. V tomto prípade sa WallMote stáva nástenným vypínačom. Vždy ho však môžete jednoducho zložiť a používať ako diaľkový ovládač. Pretože WallMote komunikuje priamo s vašou jednotkou Z-Wave, dá sa použiť na ovládanie všetkého, čo vaša jednotka dokáže. Dokonca aj veci, ktoré nie sú Z-Wave. Inteligentné osvetlenie od spoločnosti Philips Hue? Pripojili ste hudbu od spoločnosti Sonos? Ak je pripojený k vašej jednotke, jednoducho ju pridajte na scénu, ktorú môže WallMote ovládať.

     Vlastnosti:

  • Ovládanie so 4 alebo 2 tlačítkami (vyberte si variant)
  • Z-Wave Plus
  • EU frekvencia: 868,42 MHz
  • Odozva vibráciami
  • Funkcia "slider"
  • Integrované farebné LED na informovanie o stave
  • Obsah balenia: WallMote, nástenný držiak, inštalačný materiál.
  wallmote-quad-side

    Klady:


    + perfektný dizajn

    + možné použiť na aktiváciu scén aj na pridruženia
    + v režime pridruženia funguje aj posúvanie prstom pre zmenu intenzity
    + magnetický úchyt
    + jednoduchá inštalácia
    + podsvietenie dáva výborný efekt
    + batériu možné nabíjať cez USB

 

      Zápory:


    - Vyššia cena

 

S použitím Aeotec WallMote budete môcť ovládať zariadenia a scény vo vašom Smart dome jednoducho a intuitívne. Pri použití WallMote ako nástenného vypínača alebo ako prenosného diaľkového ovládača môžete jednoducho ovládať zariadenia alebo spúšťať scény. Navyše s funkciou Swipe môžete svetlo taktiež stmievať.


 


Viac informácií o inteligentných domoch s protokolom Z-Wave nájdete na www.HomeSystem.sk

Dodatočné parametre

Kategória: Diaľkové ovládače
Záruka: 2 roky
? Napájanie zariadenia: Batéria
? Podporované v systéme: Homey, Fibaro HC2, Fibaro HCL
? Bezdrôtový protokol: Z-Wave Plus
? Farba zariadenia: Biela
Séria Z-Wave: 500 (Plus)
Položka bola vypredaná…

Video recenzia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

multisenzor1

Aeotec je popredný výrobca Z-Wave komponentov. Vo svojej ponuke má všeobecné Z-Wave produkty ako sú stmievače, relé moduly... avšak prináša aj niekoľko jedinečných noviniek, medzi ktoré patrí napríklad Wallmote, vynikajúce diaľkové ovládanie prípadne kvalitný RGBW pás, ktorý už v balení obsahuje aj Z-Wave modul.

Aeotec je taktiež dominujúcim výrobcom v oblasti merania spotreby energie a ponúka taktiež bežné Z-Wave aktory s výbornou kvalitou za rozumné ceny!

Od roku 2018 zastupujeme spoločnosť Aeotec na slovenskom trhu exkluzívne.

Protokol2