2x žiarovka Philips Hue White E27

Kód: 8718696729113
Funguje s Homey
Značka: Philips
€29,99 €24,99 bez DPH
Vypredané
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Zvýhodnené balenie dvoch Philips HUE White žiaroviek Vám umožní stmievanie svetla tak, ako ho nepoznáte. Žiarovky sú výbornej kvality a pridanie do Philips HUE systému je naozaj jednoduché.

V%C3%BDhody%20n%C3%A1kupu%20FIBARO

Detailné informácie

Dodanie zadarmo
Objemova_zlava
Vrátenie tovaru

Podrobný popis

Philips Hue biela

Žiarovky Philips Hue white umožňujú po nainštalovaní a pridaní do systému Philips HUE jednoduché ovládanie svetiel. Pokiaľ ste si už zákúpili ktorýkoľvek štartovací balíček Philips HUE môžete si tieto žiarovky jednoducho namontovať tam, kde ich potrebujete a pridať si ich do kompletného Philips HUE systému. Je to skutočne jednoduché. Následne môžete tieto žiarovky ovládať pomocou aplikácie, stmievača Philips HUE ale najmä používať ich v nádherných svetelných scénach. 

V tomto balíčku nájdete 2x Philips Hue White žiarovky typu E27 - áno, dve Philips Hue žiarovky s možnosťou ovládania intenzity za zvýhodnenú cenu. Po ich nainštalovaní namiesto Vaších bežných žiaroviek získate nie len možnosť ovládanie svetla spôsobom ON/OFF, ale taktiež stmievanie svetla (pomocou mobilu alebo Hue Dimmera). 

Ovládanie žiaroviek.

     F400083558-FIL-global-001        Tieto žiarovky je možné ovládať po pripojení do systému Philips HUE alebo pomocou Philips Hue stmievača, pokiaľ nepotrebujete smart funkcie.

 

Čo Vám systém Smart Svietenia Philips HUE umožní?

Vytvorte si kreatívne osvetlenie presne podľa seba

Pomocou viacerých Philips Hue žiaroviek, pásov a svietidiel sa môžete so svetlom hrať do detailov a pripraviť si perfektné farebné kombinácie pre každú miestnosť svojho domu a samozrejme, každú situáciu. Nastavte si napríklad jednu scénu pre večerné pozeranie filmu, inú pre relax a ďalšiu pre čítanie. Jednoduchým stlačením tlačítka potom medzi scénami prepínate a vašu obývačku zaplavuje naozaj nádherné svetlo. 

       Svetelné scény Philips HUE 
     
Philips Hue synchronizácia hudby a svetla  

Synchronizácia hudby a filmu so svetlami

Vďaka aplikáciám tretích strán dokážete synchronizovať počúvanú hudbu alebo sledovaný film na TV s Vašími Philips Hue svetlami. Predstavte si ten zážitok, keď hudba, ktorú počúvate má aj farbu.

     
     
     

Hranie hier z inej dimenzie

Áno, Philis Hue je možné prepojiť taktiež s hrami, ktoré hráte (sú potrebné aplikácie tretích strán). Celá hra sa tak môže premietnuť nie len na Váš monitor, ale aj zaň, vďaka rozšíreniu reality cez zadné svetlo. Taký zážitok si nenechajte utiecť.

  Philips Hue a hranie hier
     
Ranné prebúdzanie sa s Philips Hue  

Vstávajte a zaspávajte s tým správnym svetlom

Skoré ranné vstávanie je utrpením snáď pre každého z nás, najmä v zimných mesiacoch, kedy je vonku ešte tma. Philips Hue to dokáže zmeniť, vďaka scéne ranného prebúdzania máte pocit, akoby Vašu izbu postupne zaplavovalo svetlo a teplo. Samozrejme Philips pomôže aj v noci a namiesto studeného svetla Vás bude uspávať jemnými teplými lúčmi.

     

Nastavte si teplotu svetla podľa toho, čo Vám vyhovuje

Áno, počasie nám niekedy nepraje. Veľkú hru pri nepríjemných zimných večeroch má aj teplota svetla. Chcete si urobiť príjemný večer? Jednoducho zastrite okná a nastavte si krásnu teplú farbu. Nič Vám nebude chýbať. Naopak, ak sa potrebujete sústrediť a byť hore, Philips Vám pomôže vďaka studenej farbe.

  Philips hue teplota farby
     
Philips Hue ovládanie cez mobil  

Ovládajte svoje svetlo cez aplikáciu na mobile

Odchod z domu býva často chaotický a snažíte sa spomenúť si na všetko, čo ste mali zobrať. Potom si sadnete do auta, chvíľku rekapitulujete či máte všetko a potom si spomeniete, že ste nezhasli v polke Vášho domu. S Philips Hue sa už nemusíte vraciať, stačí zobrať mobil a pozhasínať cez aplikáciu. A to aj z druhého konca sveta.

     

Svetlo ako zabezpečenie

Váš odchod z domu môže znamenať príležitosť pre zlodejov, najmä pokiaľ idete preč na dlhšie. Philips Hue Vám však umožňuje jednoducho nastaviť časovače svetiel a tak vzbudiť dojem, že v dome stále niekto je. Jednoduchý spôsob na odlákanie neželanej návštevy.

 

Philips-Hue-casové-sceny

     

Philips Hue stmievač

 

Stmievajte svetla tak, ako nikdy predtým

Systém Philips HUE má svoje žiarovky tak vyladené, že nenájdete kvalitnejší spôsob stmievania na trhu. Jednoducho si nastavíte intenzitu svetla presne takú, ako chcete. Ani nie silnú, ani nie slabú. Proste dokonalú.

     

Celý systém svietenia pod paľcom

Pripravte sa na to, že po pripojení Pilips Hue bude pre Vás svietenie úplne novou vecou. Ten rozdiel oproti klasickému svieteniu je obrovský. Philips Hue Vám umožňuje ovládanie cez mobil, to je ten základ. Avšak nastavenie časovačov, upozornení, svetelných budíkov či ovládanie svetiel pomocou hlasu (integrácia s Amazon Echo, Apple Homekit, Google asistent...). Nebudete si vedieť predstaviť, ako ste bez tohto mohli žiť...

 

Automatické ovládanie svetiel hlasom

     

stmievač Philips HUE

 

Ovládanie pomocou stmievača Philips Hue

Smartfón nemáme vždy po ruke a niekedy je to zbytočne komplikované. Aj na to má Philips riešenie. Stmievač na stenu/ diaľkový ovládač Philips Vám Vám umožní spúšťať až 4 svetelné scény a samozrejme aj ovládať jednotlivé svetla. 

Pozor! To nie je všetko!

Keďže sa jedná o Zigbee zariadenia, je možné ich namiesto Philips systému používať aj v iných Smart Home systémoch postavených na Zigbee. Ide napríklad o systém homee, Homey. V niektorých z týchto systémov dokonca ani nepotrebujete Harmony HUB a žiarovku pripojíte ako samostatné zariadenie. Vďaka tomu získate týmto produktom výborný komponent, ktorý je navyše jednoduchý na inštaláciu a budete ho môcť používať spolu s ostatnými Zigbee zariadeniami vo Vašom dome. 

Klady:
+ Výhodný set dvoch žiaroviek
+ Jednoduché pridanie do systému Philips HUE
+ Kvalitné diódy bielej farby
+ Príjemná teplota svetla 2700K

Zápory:
- Nie je možné naďalej používať klasický nástenný vypínač (treba zrušiť, alebo úplne prestať používať!)

Verdikt:

V miestnostiach ako sú vstupné chodby alebo napríklad garáž je naozaj jedno, aké svetlo tam svieti. Pokiaľ používate Philips HUE systém svietenia tak tieto žiarovky sú najlepším riešením práve do týchto miestnosti vďaka pomeru cena/kvalita.

Dodatočné parametre

Kategória: Works with Philips Hue
Záruka: 2 roky
? Napájanie zariadenia: 230VAC
? Bezdrôtový protokol: Zigbee
? Farba zariadenia: Biela
Žiarovka typ: E27
Životnosť žiarovky: 25000 hodín
Teplota svetla: biela 2700K
Výkon žiaroviek: 9W
Napätie žiarovky: 220-240V
Lumenov: 806 Lumenov
Spustenie žiarovky: Okamžitý výstup svetla na 100%
Max. výkon žiarovky v pohotovostnom režíme: 0,2W
Priemer žiarovky: 62 mm
Požiadavky na funkčnosť: Philips HUE Hub alebo Philips HUE stmievač alebo iná Zigbee riadiaca jednotka
Prevádzková teplota: -10 °C – 45 °C
Prevádzková vlhkosť: 5 % < H < 95 % (bez kondenzácie)
Položka bola vypredaná…

Každý trochu inak

Neporiadok

Nočné osvetlenie

Rozprávka

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: