Zigbee Gateway

11 položiek celkom
Nous_Smart_ZigBee_Brana
€24,99
E1
Sonoff ZB Bridge p
€24
ZB_BRIDGE-P
Homey pro balenie
Tip
Homey PRO (Early 2023)
Skladom (10 ks)
€399
HOMEY-PRO-2023
Conbee3 Zigbee
ConBee III
Vypredané
€39,95
CONBEE4
SmartWise Zigbee Bridge Pro box min
€30
ZB-GW03
TUYA LAN ZIGBEE
€34,99
E7
Zi Stick 01
€29,99
AEOZZGA008
Homey_Bridge
Funguje s Homey
Homey Bridge
Skladom (29 ks)
€69
HOMEY_BRIDGE
Aeotec_Smart_Home_Hub_(povodne_SmartThings_Hub) GP-AEOHUBV3EU
ConBee_II
ConBee II
Skladom (1 ks)
€39,50
CON_ZIGBEE_STICK

Zigbee brány je možné pripojiť na LAN sieť a spárovať s nimi domáce smart zariadenia, ako sú WiFi kamery, elektrické zámky, inteligentné termostaty, bezdrôtové zvončeky či videovrátniky. Zariadenia následne pohodlne ovládate prostredníctvom aplikácie v smartfóne. 

Zigbee brána

Naše Zigbee brány sú kompatibilné s Tuya, Smart Life i Nous aplikáciami, pomocou ktorých môžete zapnúť/vypnúť a nastaviť spotrebiče i zariadenia.  K dispozícii máme klasické i bezdrôtové brány, ktoré nenarúšajú dizajn miestnosti. Stačí ich zapojiť do zásuvky, nainštalovať si aplikáciu a pripojiť k nim senzory dverí a okien, kamerový systém a všetky inteligentné vychytávky, ktoré vám uľahčia každodenné fungovanie v domácnosti. K bráne môžete pripojiť až 50 zariadení s podporou Zigbee. 

V našej ponuke nájdete niekoľko druhov Zigbee brán. Môžu byť kompatibilné s Bluetooth alebo WiFi. Potrebujete poradiť s výberom? Radi vám pomôžeme. Pokiaľ sa chcete dozvedieť viac o Zigbee protokole, prečítajte si náš článok „Čo je to Zigbee a ako vám môže uľahčiť život”.

Dodanie zadarmo
Objemova_zlava
Vrátenie tovaru