Zigbee Gateway

2 položiek celkom
Nous_Smart_ZigBee_Brana
€24,99
E1
TUYA LAN ZIGBEE
€34,99
E7

Zigbee brány je možné pripojiť na LAN sieť a spárovať s nimi domáce smart zariadenia, ako sú WiFi kamery, elektrické zámky, inteligentné termostaty, bezdrôtové zvončeky či videovrátniky. Zariadenia následne pohodlne ovládate prostredníctvom aplikácie v smartfóne. 

Zigbee brána

Naše Zigbee brány sú kompatibilné s Tuya, Smart Life i Nous aplikáciami, pomocou ktorých môžete zapnúť/vypnúť a nastaviť spotrebiče i zariadenia.  K dispozícii máme klasické i bezdrôtové brány, ktoré nenarúšajú dizajn miestnosti. Stačí ich zapojiť do zásuvky, nainštalovať si aplikáciu a pripojiť k nim senzory dverí a okien, kamerový systém a všetky inteligentné vychytávky, ktoré vám uľahčia každodenné fungovanie v domácnosti. K bráne môžete pripojiť až 50 zariadení s podporou Zigbee. 

V našej ponuke nájdete niekoľko druhov Zigbee brán. Môžu byť kompatibilné s Bluetooth alebo WiFi. Potrebujete poradiť s výberom? Radi vám pomôžeme. Pokiaľ sa chcete dozvedieť viac o Zigbee protokole, prečítajte si náš článok „Čo je to Zigbee a ako vám môže uľahčiť život”.

Dodanie zadarmo
Objemova_zlava
Vrátenie tovaru