Video kurz 9 - Pripojenie vypínačov na moduly

Kód: KURZ9
ZADARMOZADARMO
Video_kurz_9_Pripojenie_vypinacov_na_moduly
€20 €16,67 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
18.4.2024
Možnosti doručenia

Video návod je určený pre všetkých, ktorí potrebujú zapojiť schodiskové vypínače na moduly FIBARO, Shelly, Aeotec, Qubino a podobné.V%C3%BDhody%20n%C3%A1kupu%20FIBARO

Detailné informácie

Dodanie zadarmo
Objemova_zlava
Vrátenie tovaru

Podrobný popis

Zapojenie vypínačov do Smart modulov nie je žiadna veda, pokiaľ viete, ako na to. Ak však potrebujete nakopnúť správnym smerom, tento video návod je práve pre Vás. Do detailu je v ňom rozobrané to, ako sa pripájajú na FIBARO stmievač nie len jednovypínače, ale aj vypínače 6+6 či 6+7+6. Vo videu je spomenuté aj to, ako sa pripája tlačítko či aj to, ako sa pripája modul v prípade, že nemáte v krabičkách nuláky.

V úvode video návodu je vysvetlené, ako sa tento spôsob zapojenia dá jednoducho preniesť aj na moduly Qubino Mini Dimmer, Aeotec relay, FIBARO relay, Shelly dimmer 2 a ďalšie. 

Vo videu je tiež ukázané nastavenie vypínačov v systéme FIBARO Home Center 3. Toto nastavenie sa odlišuje podľa systému, ktorý používate, avšak nastavenia tohto typu sú tam vždy dostupné a sú súčasťou inštalácie.


Prvou časťou tohto videa je pripojenie 1 vypínača na modul FIBARO. Táto časť videa je dostupná pre všetkých, ktorí o ňu majú záujem a nájdete ju TU.

 

Čo získate zakúpením tohto videa?

Po prijatí objednávky na toto alebo ktorékoľvek ďalšie video z našej ponuky video kurzov Vám zašleme odkaz na video, ktoré je online a máte k nemu kedykoľvek prístup z Vášho PC.

Pokiaľ budete toto video nasledovať, mali by ste vedieť zapojiť všetky tipy vypínačov na moduly od FIBARA, Aeotec, Qubino či Shelly

Trvanie videa je 32 minút.

Nechcete za video platiť?

Video návody sú k dispozícií bezplatne naším zákazníkom, ktorí u nás nakúpili dané produkty, ktorých sa návod dotýka aspoň v hodnote 150€ s DPH.

Upozornenie: video je majetkom spoločnosti HomeSystem s.r.o. ktorá má na video autorské práva a nie je určené na ďalšie šírenie. Video návody zároveň nie sú určené na komerčné použitie, pokiaľ na to HomeSystem s.r.o. nedá výslovný súhlas. Akékoľvek šírenie videa je zakázané. 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Video kurzy
Záruka: 2 roky
? Bezdrôtový protokol: Nie je
? Farba zariadenia: Nepodstatna

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: