Shelly TVR - termostatická WiFi radiátorová hlavica

Kód: SHELLY_TRV
€84 €70 bez DPH
Tešíme sa
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Prvá WiFi radiátorová hlavica na svete, ktorá naozaj nepotrebuje žiadny Hub. Vďaka fungovaniu v systéme Shelly ju môžete prepojiť s ďalšími prvkami a používať v kompletnom Shelly WiFi smart home systéme. 

Detailné informácie

Dodanie zadarmo
Objemova_zlava
Vrátenie tovaru

Podrobný popis

Shelly TVR je prvá radiátorová hlavica na trhu s podporou WiFi protokolu. Vďaka nej môžete jednoducho šetriť náklady na kúrenie no nemusíte znižovať svoj komfort. Shelly_radiatorova_hlavica

Shelly radiátorová hlavica obsahuje nabíjaciu batériu, s ktorou hlavica vydrží až 2 roky* (pri 5 mesačnej sezóne kúrenia). Výmena Vašej starej hlavice za túto smart WiFi hlavicu nebude trvať ani 5 minút. 

Nastavte Shelly TVR  tak, aby sa aktivovala v určitom čase, hodine alebo podľa plánu kúrenia a o viac sa starať nemusíte.  

WiFi radiátorová hlavica
Táto hlavica sa pripája rovno na Vašu WiFi sieť. To znamená, že žiadnu riadiacu jednotku nepotrebujete

Dlhá životnosť batérie
WiFi hlavica Shelly má výdrž až na 2 vykurovacie sezóny trvajúce 5 mesiacov

Batériu ľahko nabijete
Aj keď sa batéria minie, nevadí, je totiž nabíjateľná

Presné meranie teploty
O nameranej teplote budete vedieť, nech ste kdekoľvek vďaka mobilnej aplikácií

Vlastný harmonogram kúrenia
Nastavte si harmonogram podľa toho, ako v dome či byte fungujete a hlavica sa postará o zvyšok.

Vlastné scény s inými zariadeniami
Spojte Shelly TVR s ostatnými Shelly zariadeniami do jednej automatizácie.

Podpora externého teplotného senzora
Máte radiátor za sedačkou, závesom alebo inak oddelený? Nevadí, spojte hlavicu s iným senzorom teploty od Shelly a je to vybavené.

Pokročily dizajn zameraný na detaily

Shelly WiFi radiátorová hlavica má skvelý dizajn, vďaka ktorému skvele zapadne do Vášho interiéru. Pre jednoduchosť používania máte k dispozícií LED displej a dotykové tlačitka pre rýchle nastavenia.

WiFi_radiatorova_hlavica

Profily pre úsporu na kúrení

Shelly TVR ponúka až 5 profilov, kde každý profil má až 6 teplotných bodov. Jednoducho si tieto profily prispôsobte svojej predstave a následne medzi nimi už len prepínajte. Napríklad profil dovolenka Vám bude dom udržiavať tak, aby nezamrzla voda a profil doma sa postará o Váš komfort. 

Shelly_wifi_hlavica

kitchen

Ušetrite, aj keď ste doma

Nenechávajte Vaše účty za elektrinu rásť. Nastavte si kúrenie tak, aby sa zbytočne nekúrilo v miestnostiach, kde nie ste. To znamená, že kúrenie v kuchyni po 23.00 môžete kľudne vypnúť a tým pádom znížiť objem vody v obehu. Jednoduchý spôsob úspory na kúrení.

Nastavenie harmonogramu kúrenia

Nastaviť si plán kúrenia, to je to, vďaka čomu naozaj ušetríte. Nastavte si kúrenie na Vašej Shelly TVR tak, aby naozaj reflektovalo Vaše potreby. Nie ste v danom čase prakticky nikdy doma? Znížte teplotu. Avšak pokiaľ prichádzate domov o 17.00, zapnite si kúrenie už o 16.30 a prídete tak do vyhriatého domu. Tak sa šetrí bez straty komfortu. 

img-5-1-1

Ovladanie_hlavice_na_dialku

Vzidalené ovládanie

Bez možnosti ovládať túto smart radiátorovú hlavicu by sme ju ani nemohli nazvať Smart. Pomocou aplikácie shelly máte vždy prístup k jej nastaveniu. Naozaj môžete byť aj na druhej strane zeme.

Ovládanie kotla pomocou hlavice Shelly

Aby ste mohli dosiahnuť naozajstnú zónovú reguláciu kúrenia, musíte ovládať aj Váš kotol. Ten musí byť schopnú zapnúť sa, keď ktorákoľvek hlavica potrebuje kúriť a vypnúť sa, keď je dom vykúrený podľa potreby.

Vďaka prepojeniu hlavíc s modulom Shelly Plus1 pripojenom na Vašom kotli je toto možné. 

Príklad použitia - v každej izbe okrem spálne je dostatočná teplota. Spálňa však potrebuje kúriť. Hlavica v spálni sa otvorí a spustí si kotol. Kotol tak kúri len do jedinej miestnosti a spotrebuje menej energie, nakoľko hlavice vo všetkých ďalších miestnostiach sú zatvorené. 

Shelly_hlavica_kotol

TRV-Alexa-speaking

TRV-Google-speaking

 

Výborná podpora v iných systémoch

Shelly je známe tým, že ich produkty sú podporované naozaj v mnohých Smart Home systémoch. Nie je to inak ani pre tejto hlavici. Podpora je alebo bude vytvorená pre všetky tieto systémy

Shelly_TVR_podpora

Dodatočné parametre

Kategória: Shelly
Záruka: 2 roky
? Typ zariadenia: Radiátorová hlavica
? Podporované v systéme: Homey, Shelly
? Bezdrôtový protokol: WiFi
? Typ kúrenia: Kúrenie radiátormi
? Farba zariadenia: Biela
Batéria: 3.6V 6500mAh NCR18650BD Panasonic rechargeable battery
Nabíjanie: Pomocou USB C >2A (nie je súčasťou)
Procesor: SiLabs
Precovná teplota: 0°C do 30°C
Teplotné rozhranie: 5°C - 30°C
Bezdrôtový protokol: WiFi 802.11 b/g/n
Frekvencia: 2412 - 2472 МHz (Max. 2495 MHz)
Veľkosť: 94/62/53 mm
Položka bola vypredaná…
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
1x
Nevypĺňajte toto pole:
1
MI Avatar autora | 11.1.2023
Úplne hrozná kvalita. Zo 6ks 4ks reklamacia. Nedoporučujem.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Monitorujte všetko a všade

Značka Shelly priniesla na trh produkty s podporou WiFi, ktoré Vám umožňujú automatizáciu domu alebo bytu bez toho, aby ste museli mať riadiacu jednotku. Sú tak výborným štartom k budovaniu Vašej inteligentnej domácnosti. Jednoducho pripojíte zariadenie, pridáte ho do Shelly aplikácie a môžete ho používať cez mobilnú aplikáciu Shelly. Samozrejme, všetky Shelly zariadenia sú kompatibilné s Google Home ako aj s Amazon Echo. Najväčšou výhodou Shelly produktov je taktiež ich podpora v riadiacej jednotke Homey. Pokiaľ sa tak rozhodnete, že by ste v budúcnosti chceli svoj Shelly Smart Home rozšíriť o tisíce ďalších produktov, postačí Vám zakúpiť riadiacu jednotku Homey 2.0 a máte hotovo. Preto je Shelly perfektným štartom k budovaniu Vášho Smart Home systému.