Shelly Pohybový senzor (Shelly Motion Sensor)

Kód: SHELLY_MOTION
Funguje s Homey
Značka: Shelly
€46,90 –10 %
Shelly_Pohybovy_senzor_(Shelly_Motion_Sensor)
€46,90 –10 % €42 €35 bez DPH
Predaj skončil
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Shelly Pohybový senzor (Shelly Motion Sensor) je prvý WiFi senzor na svete na detekovanie pohybu a vibrácií vo vašej domácnosti. Výhodou tohto zariadenia je, že nepotrebujete žiadnu riadiacu jednotku. Možnosť prepojiť s ostatnými zariadeniami Shelly pre úplnú automatizáciu domácnosti.

V%C3%BDhody%20n%C3%A1kupu%20FIBARO

Detailné informácie

Dodanie zadarmo
Objemova_zlava
Vrátenie tovaru

Podrobný popis

Shelly Pohybový senzor (Shelly Motion Sensor) je prvý WiFi senzor na svete na detekovanie pohybu a vibrácií vo vašej domácnosti. Výhodou tohto zariadenia je, že nepotrebujete žiadnu riadiacu jednotku. Možnosť prepojiť s ostatnými zariadeniami Shelly pre úplnú automatizáciu domácnosti.

Funkcie 

  • Wi-Fi pripojenie
  • Výdrž batérie viac ako 1 rok
  • Odozva v reálnom čase
  • Výkonné CPU
  • Nastaviteľná citlivosť
  • Detekcia neoprávnenej manipulácie

Shelly pohybovy senzor v realnom case

 

Shelly pohybovy senzor spolupracuje  

Spolupracuje s inými zariadeniami

Objavte plný potenciál Shelly pohybového senzoru prepojením s ostatnými zariadeniami vo vašej inteligentnej domácnosti! Nastavte Shelly pohybový senzor na spustenie rôzných scén, podľa hodiny, svetla alebo ostatných akcií.

Unikátna technológia

Nová generácia Pohybového senzoru od firmy Silicon Labs Wi-Fi. Senzor má Wi-Fi modem s najnižšiou spotrebou energie na celom svete!

  Shelly unikatna technologia
Shelly pohybovy senzor vydrz baterie  

Ultra Dlhá Životnosť Batérie

Shelly má 6500 mAh Philips dobíjaciu batériu ktorá ma extrémne dlhú výdrž vďaka ultra-úspornej WiFi technológií a Silicon Labs.

Ovládanie svetla

Kombinujte Shelly produkry a nastavte si scénu aby pri pohybe na senzore rozsvietilo svetelný okruh ovládaný (Shelly 1) vo vašej obývačke hneď ako prídete.

  Shelly pohybovy senzor

 

Shelly inteligentne planovanie  

Inteligentné Plánovanie

Nezobudte svoju rodinu počas nočného snack-u! Nastavte Shelly Pohybový senzor inteligentne, počas nočných hodín vám pomocou Shelly Dimmer 2 svetlá rozsvieti na veľmi nízku intenzitu. Takto nebudete drážiť vaše oči a vaších blízkych.

 

Vlastné akcie

Vytvorte perfektnú rannú rutinu! Shelly Pohybový senzor môže spustiť iné smart zariadenie vo vašej inteligentnej domácnosti a upraviť akcie podľa vaších potrieb. Keď sa zobudíte, Pohybový senzor môže spustiť otvorenie roliet a zapnúť rychlovarnú konvicu pre vašu rannú kávu alebo čaj.

  Shelly motion bundle

 

Shelly Motion intenzita  

256 levelov senzitivity

256 levelov senzitivity vám dovolí prispôsobiť vzdialenosť a pohyb vášho senzoru veľmi precízne. Jednoducho prispôsobte senzitivitu Shelly pohybového senzora cez aplikáciu odkiaľkoľvek na svete.

 

Detekcia Nepovoleného Vstupu

Nainštalujte Shelly Pohybový senzor do exteriéru vašej domácnosti a oddychujte v pohodlí s vedomím že vás to bude informovať o pohybe pred domom ale aj notifikovať do vášho mobilu o násilnom pohybe alebo odstránení senzoru.

  Shelly Home Sensor
Shelly App  

Nepotrebujete riadiacu jednotku

Shelly pohybový senzor môže byť ovládaný priamo z vášho smartfónu bez potreby riadiacej jednotky za stovky Eur. Takto môžete kontrolovať váš dom, nastavovať scény a prispôsobiť nastavenia odkiaľkoľvek!


Plne Kompatibilné

Shelly Pohybový senzor je plne kompatibilný s Alexa, Home Assistant, SmartThings, Windows/Mac, Homey a ostatné paltformy tretích strán pre domácu automatizáciu.

Tieto komponenty však môžu byť použité aj v iných Smart Home systémoch. Podporované sú v systéme Homey ako aj v systéme Apple HomeKit či Google Home. Vďaka týmto integráciám je Shelly Pohybový senzor výborný nástroj na začatie budovania Vášho Smart Home systému.hlavic-ka-blogu-13_orig (1)

 

Dodatočné parametre

Kategória: Shelly
Záruka: 2 roky
? Podporované v systéme: Homey, Amazon Echo
? Bezdrôtový protokol: WiFi
? Farba zariadenia: Biela
Vyžaduje riadiacu jednotku: NIE
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Shelly produkty  za najlepšie ceny

Značka Shelly je v dnešnej dobe asi najprelomovejšou značou v oblasti smart home produktov. Novinky, ktoré z dielne tohto výrobcu vychádzajú každý mesiav dopĺňajú inteligentné domy nie len na protokole WiFi, ale aj Z-Wave.  Shelly má vo svojom portfóliu všetko od relátok, stmievačov a senzorov až po merače spotreby energie. 

Medzi veľmi výrazné produkty tejto značky patria aj Shelly Mini moduly, ktoré sú najmenšími modulmi na trhu. Dostupné sú vo verzií WiFi aj Z-Wave.

Shelly_smart_home