Shelly Plus PM Mini - WiFi merač spotreby 16A Posledný kus, veľmi jemne poškodené balenie za výhodnú cenu

Kód: 19093
Funguje s Homey
Značka: Shelly
€15,99 –12 %
Snímka obrazovky 2023 09 06 111027 min
€15,99 –12 % €13,99 €11,66 bez DPH
Predaj skončil
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Najmenšie zariadenie na meranie spotreby jednej fázy na svete. Shelly Plus PM Mini je dostatočne malý na to, aby sa zmestil za akýkoľvek nástenný vypínač alebo zásuvku, možno ho dodatočne namontovať a je vysoko kompatibilný s vaším existujúcim inteligentným ekosystémom. Nie je potrebný žiadna riadiaca jednotka. Jednoducho pridáte do Shell aplikácie a môžete merať spotrebu pripojeného zariadenia. Okrem toho aj podpora skriptovania, webhookov, MQTT, WebSocket, HTTPS, UDP, TLS.

Shelly Plus PM je len merač spotreby jednej fázy. Nemá v sebe spínací kontakt.

Detailné informácie

Dodanie zadarmo
Objemova_zlava
Vrátenie tovaru

Podrobný popis

Mini veľkosť, mini cena

Shelly Plus PM Mini je spínací mini modul, navrhnutý predovšetkým s dôrazom na veľkosť a pohodlie. S veľkosťou zmenšenou o 35% je Shelly Plus Mini ideálny do stiesnených priestorov, kam sa tradičné relé jednoducho nezmestia. Zariadenia Shelly Plus PM Mini vám otvárajú svet možností a umožňujú bezproblémovú integráciu aj do tých najtesnejších priestorov a rozvodných skríň. Okrem toho ich možno diskrétne nainštalovať aj priamo do spotrebiča, ktorý chcete ovládať alebo monitorovať. Napriek svojej malej veľkosti, zariadenia Shelly Plus PM Mini nerobia žiadne kompromisy v oblasti výkonu ani funkčnosti.

Shelly_Plus_PM_Mini_size

Kľučové vlastnosti Shelly Plus PM Mini

Shelly Plus PM Mini je možné používať priamo a bez Hub-u cez Wi-Fi sieť prostredníctvom smartfónu pomocou aplikácie Shelly Cloud. Spravujte a ovládajte svoj domov alebo zariadenie, nastavujte scény, plány a upravujte nastavenia, nech ste kdekoľvek prostredníctvom cloudového prístupu. Okrem toho, Shelly Plus PM Mini poskytuje rýchle pripojenie cez Bluetooth, podporuje hlasových asistentov či umožňuje mjS scriptovanie. Shelly Plus PM Mini je kompatibilný s platformami Amazon Alexa, Home Assistant, Smart Things a ďalšími platformami domácej automatizácie tretích strán. Zariadenia Shelly Plus je možné tiež zoskupiť so všetkými zariadeniami Shelly, ako aj s inými inteligentnými domácimi zariadeniami v domácej sieti. Shelly Plus PM Mini poskytuje presné monitorovanie spotreby energie.

Shelly_Plus_PM_Mini_used

Inovátor domácnosti

Vďaka kompaktným rozmerom sa Shelly Plus PM Mini diskrétne zmestí naozaj všade. Po inštalácii vám Shelly Plus PM Mini umožní bez námahy merať spotrebu pripojených zariadení. Vďaka meraniu spotreby si môžete nastaviť automatizáciu pre prípad, že by bola spotreba príliš vysoká alebo naopak príliš nízka. Chráňte svoje domov a majte spotrebu pod kontrolou. 

Keď je elektrický spotrebič poškodený, nie je to hneď vidieť, pretože často stále funguje bez výrazných vonkajších známok problému. Avšak v skutočnosti začne spotrebovávať viac energie, aby kompenzovalo svoju prevádzkovú kapacitu. Keďže v jeho výkone nie je viditeľný rozdiel, môže trvať mesiace, kým zistíte problém, čo vedie k neefektívnosti a plytvaniu energiou. Zariadenie Shelly Plus PM Mini sa zmestí kamkoľvek potrebujete a dokáže okamžite nahlásiť zvýšenie spotreby energie, čím vám ušetrí výdavky na opravy alebo energie.

Shelly_Plus_PM_Mini_use

Funkcie Shelly Plus PM Mini

  • Wi-Fi - Pripojte Shelly Plus PM Mini k vašej sieti Wi-Fi. HUB nie je potrebný
  • Bluetooth - Pridajte zariadenia rýchlo a jednoducho prostredníctvom pripojenia Bluetooth pomocou aplikácie Shelly Cloud
  • Meranie spotreby energie
  • Extrémne rýchly procesor ESP32
  • Zvýšená bezpečnosť - Vylepšená ochrana proti prehriatiu so softvérovými prahmi na kontrolu a predchádzanie poruchám
  • Zlepšené zabezpečenie - Podpora MQTT a WSS, TLS a vlastných certifikátov pre širokú škálu prípadov použitia
  • Zlepšené API rozhranie - Široká škála cloudových pripojení a lokálnych integrácií s oveľa nižšími nákladmi na integráciu

Shelly_Plus_PM_Mini_euro

Dodatočné parametre

Kategória: Shelly
Záruka: 2 roky
? Napájanie zariadenia: 230VAC
? Bezdrôtový protokol: WiFi, Bluetooth
? Farba zariadenia: Strieborná farba
Rozmery: 29 x 34 x 16 mm
Hmotnosť: 13 g
Prevádzková teplota: od -20 °C do +40 °C
Prevádzková vlhkosť: od 30 % do 70 %
Napájanie: 110 - 240 VAC
Maximálne meracie napätie: 240 VAC
Maximálny merací prúd: 16 A
Maximálny výkon merania: 3840 W
Meranie výkonu: Áno
Napäťová ochrana: Nie
Prúdová ochrana: Nie
Ochrana maximálneho výkonu: Nie
Snímač vnútornej teploty: Áno
Protokol Wi-Fi: 802.11 b/g/n
Rozsah Wi-Fi: Až do vzdialenosti 30 m v interiéri a 50 m v exteriéri
Protokol Bluetooth: 4,2
CPU: ESP32
Flash: 4MB
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Shelly produkty  za najlepšie ceny

Značka Shelly je v dnešnej dobe asi najprelomovejšou značou v oblasti smart home produktov. Novinky, ktoré z dielne tohto výrobcu vychádzajú každý mesiav dopĺňajú inteligentné domy nie len na protokole WiFi, ale aj Z-Wave.  Shelly má vo svojom portfóliu všetko od relátok, stmievačov a senzorov až po merače spotreby energie. 

Medzi veľmi výrazné produkty tejto značky patria aj Shelly Mini moduly, ktoré sú najmenšími modulmi na trhu. Dostupné sú vo verzií WiFi aj Z-Wave.

Shelly_smart_home