Shelly Plus 1PM Mini - WiFi relé 8A

Kód: 790187
Novinka Funguje so SmartThings Funguje s Homey
Značka: Shelly
€16,20 €13,50 bez DPH
Tešíme sa
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Najmenší reléový spínač s meraním spotreby na svete. Shelly Plus 1PM Mini je dostatočne malý na to, aby sa zmestil za akýkoľvek nástenný vypínač alebo zásuvku, možno ho dodatočne namontovať a je vysoko kompatibilný s vaším existujúcim inteligentným ekosystémom. Nie je potrebný žiadny rozbočovač! Jednoduché ovládanie prostredníctvom aplikácie Shelly Smart Control, podporuje až 8A pri 240 VAC a 5A pri 30 VDC. Okrem toho aj podpora skriptovania, webhookov, MQTT, WebSocket, HTTPS, UDP, TLS.

Detailné informácie

Dodanie zadarmo
Objemova_zlava
Vrátenie tovaru

Podrobný popis

Mini veľkosť, mini cena

Shelly Plus 1PM Mini je spínací mini modul s meraním spotreby, navrhnutý predovšetkým s dôrazom na veľkosť a pohodlie. S veľkosťou zmenšenou o 35% je Shelly Plus 1PM Mini ideálny do stiesnených priestorov, kam sa tradičné relé jednoducho nezmestia. Zariadenia Shelly Plus 1PM Mini vám otvárajú svet možností a umožňujú bezproblémovú integráciu aj do tých najtesnejších priestorov a rozvodných skríň. Okrem toho ich možno diskrétne nainštalovať aj priamo do spotrebiča, ktorý chcete ovládať alebo monitorovať. Napriek svojej malej veľkosti, zariadenia Shelly Plus 1PM Mini nerobia žiadne kompromisy v oblasti výkonu ani funkčnosti. Shelly Plus 1PM Mini poskytuje presné monitorovanie spotreby energie.

Shelly_Plus_1PM_Mini_size

Kľučové vlastnosti Shelly Plus 1PM Mini

Shelly Plus 1PM Mini je možné ovládať priamo a bez Hub-u cez Wi-Fi sieť prostredníctvom smartfónu pomocou aplikácie Shelly Cloud. Spravujte a ovládajte svoj domov alebo zariadenie, nastavujte scény, plány a upravujte nastavenia, nech ste kdekoľvek prostredníctvom cloudového prístupu. Okrem toho, Shelly Plus 1PM Mini poskytuje rýchle pripojenie cez Bluetooth, podporuje hlasových asistentov či umožňuje mjS scriptovanie. Shelly Plus 1PM je kompatibilný s platformami Amazon Alexa, Home Assistant, Smart Things a ďalšími platformami domácej automatizácie tretích strán. Zariadenia Shelly Plus je možné tiež zoskupiť so všetkými zariadeniami Shelly, ako aj s inými inteligentnými domácimi zariadeniami v domácej sieti.

Shelly_Plus_1PM_Mini_use

Inovátor domácnosti

Vďaka kompaktným rozmerom sa Shelly Plus 1PM Mini diskrétne zmestí naozaj všade. Po inštalácii vám Shelly Plus 1PM Mini umožní bez námahy ovládať vaše svetlá alebo iné spotrebiče pomocou aplikácie. Prispôsobte si osvetlenie k vašej dennej rutine pomocou personalizovaných plánov a šetrite energiu. Premena starých elektrických spotrebičov na inteligentné zariadenia je so zariadením Shelly Plus 1PM Mini ešte dostupnejšia. Jeho limit 8A je ideálny na premenu malých a stredne veľkých spotrebičov na inteligentné zariadenia. Lampy, kávovary a iné zariadenia sa tak stanú inteligentné. Umiestnite ho do zásuvky alebo ho diskrétne umiestnite do krytu spotrebiča, čím sa vyhnete potrebe dodatočnej externej kabeláže.

Shelly_Plus_1PM_Mini_size

Funkcie Shelly Plus 1PM Mini

  • Wi-Fi - Pripojte Shelly Plus 1PM k vašej sieti Wi-Fi. HUB nie je potrebný
  • Bluetooth - Pridajte zariadenia rýchlo a jednoducho prostredníctvom pripojenia Bluetooth pomocou aplikácie Shelly Cloud
  • Meranie spotreby energie
  • Podpora nízkeho napätia - Shelly Plus 1PM môže byť napájaný 110-240 VAC, 24-240 VDC alebo 12VDC
  • Suché (bezpotenciálové) kontakty - Používajte široký rozsah úrovní výstupného napätia. Podporuje aj nízke napätie
  • Extrémne rýchly procesor ESP32
  • Zvýšená bezpečnosť - Vylepšená ochrana proti prehriatiu so softvérovými prahmi na kontrolu a predchádzanie poruchám
  • Zlepšené zabezpečenie - Podpora MQTT a WSS, TLS a vlastných certifikátov pre širokú škálu prípadov použitia
  • Zlepšené API rozhranie - Široká škála cloudových pripojení a lokálnych integrácií s oveľa nižšími nákladmi na integráciu

Dodatočné parametre

Kategória: Shelly
Záruka: 2 roky
? Farba zariadenia: Cervena
? Napájanie zariadenia: 230VAC
? Podporované v systéme: Homey, Google Home
? Bezdrôtový protokol: WiFi, Bluetooth
Napájanie AC: 110 - 240 VAC
Suchý kontakt: Áno
Počet výstupov: 1
Max. záťaž: 8A
Pre použitie pri teplotách: od -20 až do + 40 °C
Vlastná spotreba zaraidenia: < 1,2 W
Protokol WiFi: 802.11 b/g/n
Rozmery: 29 x 35 x 16 mm
Hmotnosť: 19 g
Materiál: Plast
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Monitorujte všetko a všade

Značka Shelly priniesla na trh produkty s podporou WiFi, ktoré Vám umožňujú automatizáciu domu alebo bytu bez toho, aby ste museli mať riadiacu jednotku. Sú tak výborným štartom k budovaniu Vašej inteligentnej domácnosti. Jednoducho pripojíte zariadenie, pridáte ho do Shelly aplikácie a môžete ho používať cez mobilnú aplikáciu Shelly. Samozrejme, všetky Shelly zariadenia sú kompatibilné s Google Home ako aj s Amazon Echo. Najväčšou výhodou Shelly produktov je taktiež ich podpora v riadiacej jednotke Homey. Pokiaľ sa tak rozhodnete, že by ste v budúcnosti chceli svoj Shelly Smart Home rozšíriť o tisíce ďalších produktov, postačí Vám zakúpiť riadiacu jednotku Homey 2.0 a máte hotovo. Preto je Shelly perfektným štartom k budovaniu Vášho Smart Home systému.