Shelly Plus i4DC

Kód: SHELLY-I4DC
Akcia
Značka: Shelly
€14,90 –6 %
Shelly plus i4 DC
€14,90 –6 % €13,86 €11,55 bez DPH
Skladom (6 ks)
Môžeme doručiť do:
3.10.2023
Možnosti doručenia

Shelly Plus i4DC Vám umožňuje manuálne aktivovať a deaktivovať scény, ktoré ste si vytvorili alebo ovládať iné zariadenia, ktoré v Shelly systéme máte. Osadené extrémne rýchlym procesorom, Shelly i4DC okamžite pošle príkaz, ktorý ste vykonali. Samozrejme, nechýba podpora HTTP a MQTT.

Na rozdiel od verzie Shelly Plus i4 je tento modul napájaný 5-24VDC.

V%C3%BDhody%20n%C3%A1kupu%20FIBARO

Detailné informácie

Dodanie zadarmo
Objemova_zlava
Vrátenie tovaru

Podrobný popis

Shelly Plus i4DC jednoducho nainštalujete pod vypínač a od tohto momentu dokáže stlačenie tohoto vypínača spustiť akúkoľvek akciu vo Vašom Shelly systéme. Či už chcete ovládať smart žiarovku, alebo zapnúť smart zásuvku či uspať celý dom. hlavic-ka-blogu-13_orig (1)

Shelly i4DC Vám tieto stlačenia prenesie do systému Shelly, kde s nimi môžete ľubovoľne pracovať. Napríklad pomocou kombinácie stlačení na pripojenom vypínači môžete ovládať Shelly žiarovku, alebo spúšťať scény. Samozrejme tieto príkazy je možné používať aj na spúšťanie HTTP, MQTT alebo CoAP. Príležitosti sú nekonečné prostredníctvom diskrétnych príkazov v domácej sieti alebo scén v cloude.

  • Wireless - Nepotrebujeťe žiadnu riadiacu jednotku, pripojíte Shelly i4DC priamo na Vašu domácu WiFi sieť.
  • Bluetooth - Pridajte zariadenie rýchlo a jednoducho cez shelly app vďaka Bluetooth
  • Super rýchly procesor – ESP32
  • Multi-klik - až 12 možných akcií
  • Zlepšené API rozhranie
  • Java kódovanie pre možnosť komplexného nastavenia.

Shelly i4DC je priamým následovníkom modulu Shelly i3. Má jeho všetky funkcie, plus podporu Bluetooth a samozrejme, štvrtý vstup. Rozdiel je taktiež v napájaní, Shelly i4DC pracuje s bezpečným napätím 4-24VDC.

Do shelly Plus i4DC pripojíte napríklad Shelly 4 tlačítkový vypínač. Vďaka tomuto modulu môžete napríklad ovládať LED žiarovky Shelly a to až tak, že môžete riadiť 4 okruhy úplne nezávisle na sebe. Navyše tým, že Shelly i4DC nespína priamo výstup, tieto žiarovky sú stále pod napätím a vy ich tak vždy môžete zapnúť aj pomocou mobilnej aplikácie, alebo napríklad Shelly pohybovým senzorom.

Shellyi4_ziarovky

Samozrejme, ani tam sa možnosti nekončia. Shelly systém je dostatočne široký na to, aby ste s ním mohli riadiť kúrenie, žalúzie a podobné. Vďaka tomu môžete pomocou tohto modulu spolu s vypínačom Shelly ovládať napríklad aj teplotu v dome, vetranie či jednoducho otvoriť a zatvoriť žalúziu. Možnosti sú len na Vás.

Shellyi4_vypinac

Dodatočné parametre

Kategória: Shelly
Záruka: 2 roky
? Farba zariadenia: Oranzova
? Napájanie zariadenia: 230VAC, 5VDC, 24VDC, 12-24VDC, 15VDC
? Bezdrôtový protokol: WiFi
Napájanie DC: 5-24V
Ochrana proti preťaženiu: Nie
Meranie výkonu: Nie
Prevádzková teplota: 0 až + 40 ° C
Kanály : 4 kanály vstupné
Spotreba energie zariadenia: <1 W
Protokol Wireless : WiFi 802.11 b / g / n
Dosah : do 50 m vonku a do 30 m vo vnútri
Rádiofrekvencia : 2412-2472 МHz
Výkon rádiového signálu: 1 mW
Rozmery: 42 x 38 x 17mm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Monitorujte všetko a všade

Značka Shelly priniesla na trh produkty s podporou WiFi, ktoré Vám umožňujú automatizáciu domu alebo bytu bez toho, aby ste museli mať riadiacu jednotku. Sú tak výborným štartom k budovaniu Vašej inteligentnej domácnosti. Jednoducho pripojíte zariadenie, pridáte ho do Shelly aplikácie a môžete ho používať cez mobilnú aplikáciu Shelly. Samozrejme, všetky Shelly zariadenia sú kompatibilné s Google Home ako aj s Amazon Echo. Najväčšou výhodou Shelly produktov je taktiež ich podpora v riadiacej jednotke Homey. Pokiaľ sa tak rozhodnete, že by ste v budúcnosti chceli svoj Shelly Smart Home rozšíriť o tisíce ďalších produktov, postačí Vám zakúpiť riadiacu jednotku Homey 2.0 a máte hotovo. Preto je Shelly perfektným štartom k budovaniu Vášho Smart Home systému.