Shelly vypínač čierny

Kód: WS1BLACK
€9,40 €7,83 bez DPH
Skladom (3 ks)
Môžeme doručiť do:
26.7.2024
Možnosti doručenia

Shelly tlačitkový vypínač čiernej farby je špeciálne navrhnutý pre zariadenia Shelly1/1PM/Plus1/Plus1PM ako aj Shelly Dimmer a Shelly 1L ale rozumie si aj so Shelly Plus i4Shelly moduly sa krásne zmestia do špeciálnych držiakov, ktoré sú súčasťou balenia a vďaka takto pripravenému upevneniu Vám na inštaláciu stačí bežná, 4,5cm hlboká inštalačná krabička.

Detailné informácie

Dodanie zadarmo
Odborníci v smart home
Ak je reklamácia, vybavíme ju hneď

Podrobný popis

Shelly tlačítkový vypínač prináša nové možnosti Vášmu Smart Home systému. Ak viete, aké zložité je nájsť správane kombinácie tlačítkových vypínačov, tak určite oceníte túto novú sériu od Shelly. Vypínače sú k dispozícií ako jedno-dvoj a štvor tlačítka a samozrejme, nechýbajú rámiky až pre tri strojčeky. Vy tak môžete vyskladať presne takú sériu vypínačov, akú potrebujete.

Ako postupovať pri kúpe:

    1. Vyberte si vypínače Shelly, aké potrebujete (1,2 a 4 tlačítko)
    2. Vyberte si rámiky Shelly (1,2 a 3 rámik)
    3. Vyberte si modul, ktorý pod vypínače budete potrebovať (Shelly1/1PM/Plus1/Plus1PM ako aj Shelly Dimmer a Shelly 1L)

Shelly_vypinace

Shelly vypínače majú v balení tri plastové komponenty vďaka ktorým môžete na vypínač upevniť niektorý zo Shelly modulov. Vďaka tomu je inštalácia naozaj luxusná a jednoduchá, kabeláž je tým viac uprataná. Zároveň vznika výhoda toho, že na inštaláciu už nepotrebujete toľko miesta. Samotný vypínač je totiž prakticky plochý a nezachádza pod úroveň steny.

Shelly_vypinace_rozmer

Tlačítko sa stláča len jemne, nie je potrebné robiť silné stlačenie. Ide prakticky o akési klikanie. Stláčacia plocha je len na spodnej strane tam, kde je vyobrazená guľka. 

shelly_vypínače

Nepoužívate systém Shelly, no tieto tlačítka sa Vám aj tak páčia? Žiaden problém. Vypínače je možné používať aj s modulymi FIBARO a inými. Jediný rozdiel je v tom, že na moduly iných značiek nie je v balení predpripravený úchyt. To však nebráni v ich používaniu. Výhodou týchto tlačítok je naozaj jednoduché použitie so stmievačmi a RGBW modulmi, kde pri podržaní tlačítka získate aj stmievanie svetla.

 

Upozornenie: Smart Home moduly nie sú súčasťou balenia!

Dodatočné parametre

Kategória: Shelly
Záruka: 2 roky
? Bezdrôtový protokol: Nie je
? Farba zariadenia: Cierna
Počet tlačítok: 1
Farba: Čierna

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Shelly produkty  za najlepšie ceny

Značka Shelly je v dnešnej dobe asi najprelomovejšou značou v oblasti smart home produktov. Novinky, ktoré z dielne tohto výrobcu vychádzajú každý mesiav dopĺňajú inteligentné domy nie len na protokole WiFi, ale aj Z-Wave.  Shelly má vo svojom portfóliu všetko od relátok, stmievačov a senzorov až po merače spotreby energie. 

Medzi veľmi výrazné produkty tejto značky patria aj Shelly Mini moduly, ktoré sú najmenšími modulmi na trhu. Dostupné sú vo verzií WiFi aj Z-Wave.

Shelly_smart_home