Shelly H&T - WiFi senzor teploty a vlhkosti (Čierny)

Kód: SHELLY_HAT2
Akcia Funguje s Homey
Značka: Shelly
€28,50 –17 %
Shelly_H&T_WiFi_senzor_teploty_a_vlhkosti_(cierny)
€28,50 –17 % €23,49 €19,58 bez DPH
Skladom (4 ks)
Ako chcete produkt kúpiť? ?
Môžeme doručiť do:
23.2.2024
Možnosti doručenia

Shelly H&T je prvý WiFi senzor teploty a vlhkosti, ktorý vydrží na jednej batérií fungovať až jeden rok. Zároveň Vám umožní spúšťanie automatizácie na základe týchto údajov. Balenie neobsahuje batériu.

V%C3%BDhody%20n%C3%A1kupu%20FIBARO

Detailné informácie

Dodanie zadarmo
Objemova_zlava
Vrátenie tovaru

Podrobný popis

Shelly H&T je výnimočný senzor, ktorý na svoje fungovanie potrebuje len WiFi sieť a nevyžaduje riadiacu jednotku. Jeho výhodou je však, že v prípade potreby je možné použiť ho v riadiacej jednotke Homey.

hlavic-ka-blogu-13_orig (1)

Tento senzor vydrží na jednej batérií fungovať až 16 mesiacov. Možnosťou je však aj napájanie pomocou USB káblu, na to je však potrebná dokovacia stanica (príslušenstvo). Hodnoty sú reportované rovno do Shelly aplikácie a ú tam ukladané až po dobu jedného roku. 

Shelly H&T Vám dá vedieť, aká teplota a vlhkosť je v miestnosti, kde je umiestnený. Tieto informácie máte vždy po ruke vo Vašom mobilnom telefóne. 

Shelly piny:

Shelly H&T ma programovacio debugovacie rozhranie ktoré Vám umožňuje nahrať si alternatívny firmver podľa potreby. USB na UART adapter je potrebny ako aj 3.3V zdroj s minimálne 350mA. Piny na senzore sú zobrazené na obrázku nižšie.

shelly_HT_pinout2

Screenshot 2019-11-11 at 16.01.44

 

Shelly H&T senzor Vám v spojení s Shelly relé alebo Smart zásuvkou umožní ovládanie teploty v miestnosti. Stači do zásuvky zapojiť Váš radiátor alebo pripojiť relé na stykač a na Shelly H&T nastaviť požadovanú teplotu a mate vybavené. 

Našu recenziu nájdete tu:
Netesnosť_ (3)

Sledujte vlhkosť presne tam, kde je to pre Vás dôležité. Vlhkosť môže totiž pomôcť, ale aj uškodiť. So Shelly sa Vám to nestane. Vždy budete mať aktuálne informácie o vlhkosti na mieste, kde Shelly H&T položíte.

Shelly H&T

 

Dodatočné parametre

Kategória: Shelly
Záruka: 2 roky
? Farba zariadenia: Cierna
? Napájanie zariadenia: Batéria
? Podporované v systéme: Homey, Apple Home Kit, Google Home, Amazon Echo
? Bezdrôtový protokol: WiFi
Napájanie: Batéria CR123A (nie je súčasťou balenia)
Výdrž batérie: 18 mesiacov
Napájanie DC: Áno, ako príslušenstvo
Rozmedzie nameraných teplôt: – 40°C ~ 60°C (± 1°C)
Rozmedzie nameranej vlhkosti: 0~100% (±5%)
Vlastná spotreba zariadenia: < 1 W
Sledovanie cez mobil: Áno
Rozmery: 35mm x 45mm
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
Shelly H&T - WiFi senzor teploty a vlhkosti (Čierny) https://cdn.myshoptet.com/usr/obchod.homesystem.sk/user/shop/related/16479_shelly_h-t_wifi_senzor_teploty_a_vlhkosti_-cierny.png?6062c9f4 3809511201930 5
I Avatar autora | 21.11.2022
Malé, jednoduché, nenápadné a funkčné zariadenie na meranie teploty a vlhkosti. Avšak určite odporúčam kupovať rovno s USB stanicou pre Shelly H&T. Pri nastavení tresholdov pri teplote na 0.5 °C a vlhkosti na 1% v testovacej prevádzke, vydržala batéria cca 2 mesiace. A cena jednej batérie cca zodpovedá cene USB stanice. Dve zariadenia mám ešte na batériách, skúsim zmeniť treshold na vlhkosť na 5%, uvidíme, či sa predĺži životnosť. A prečo máme aktuálne také "citlivé" tresholdy (?), lebo zodpovedajú pocitu pohody v domácnosti.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Monitorujte všetko a všade

Značka Shelly priniesla na trh produkty s podporou WiFi, ktoré Vám umožňujú automatizáciu domu alebo bytu bez toho, aby ste museli mať riadiacu jednotku. Sú tak výborným štartom k budovaniu Vašej inteligentnej domácnosti. Jednoducho pripojíte zariadenie, pridáte ho do Shelly aplikácie a môžete ho používať cez mobilnú aplikáciu Shelly. Samozrejme, všetky Shelly zariadenia sú kompatibilné s Google Home ako aj s Amazon Echo. Najväčšou výhodou Shelly produktov je taktiež ich podpora v riadiacej jednotke Homey. Pokiaľ sa tak rozhodnete, že by ste v budúcnosti chceli svoj Shelly Smart Home rozšíriť o tisíce ďalších produktov, postačí Vám zakúpiť riadiacu jednotku Homey 2.0 a máte hotovo. Preto je Shelly perfektným štartom k budovaniu Vášho Smart Home systému.