Shelly H&T - WiFi senzor teploty a vlhkosti (Čierny)

Kód: SHELLY_HAT2
Funguje s Homey
Značka: Shelly
€28,50 –15 %
Shelly_H&T_WiFi_senzor_teploty_a_vlhkosti_(cierny)
€28,50 –15 % €23,99 €19,99 bez DPH
Momentálne nedostupné
Ako chcete produkt kúpiť? ?
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Shelly H&T je prvý WiFi senzor teploty a vlhkosti, ktorý vydrží na jednej batérií fungovať až jeden rok. Zároveň Vám umožní spúšťanie automatizácie na základe týchto údajov. Balenie neobsahuje batériu.

Detailné informácie

Dodanie zadarmo
Odborníci v smart home
Ak je reklamácia, vybavíme ju hneď

Podrobný popis

Shelly H&T je výnimočný senzor, ktorý na svoje fungovanie potrebuje len WiFi sieť a nevyžaduje riadiacu jednotku. Jeho výhodou je však, že v prípade potreby je možné použiť ho v riadiacej jednotke Homey.

hlavic-ka-blogu-13_orig (1)

Tento senzor vydrží na jednej batérií fungovať až 16 mesiacov. Možnosťou je však aj napájanie pomocou USB káblu, na to je však potrebná dokovacia stanica (príslušenstvo). Hodnoty sú reportované rovno do Shelly aplikácie a ú tam ukladané až po dobu jedného roku. 

Shelly H&T Vám dá vedieť, aká teplota a vlhkosť je v miestnosti, kde je umiestnený. Tieto informácie máte vždy po ruke vo Vašom mobilnom telefóne. 

Shelly piny:

Shelly H&T ma programovacio debugovacie rozhranie ktoré Vám umožňuje nahrať si alternatívny firmver podľa potreby. USB na UART adapter je potrebny ako aj 3.3V zdroj s minimálne 350mA. Piny na senzore sú zobrazené na obrázku nižšie.

shelly_HT_pinout2

Screenshot 2019-11-11 at 16.01.44

 

Shelly H&T senzor Vám v spojení s Shelly relé alebo Smart zásuvkou umožní ovládanie teploty v miestnosti. Stači do zásuvky zapojiť Váš radiátor alebo pripojiť relé na stykač a na Shelly H&T nastaviť požadovanú teplotu a mate vybavené. 

Našu recenziu nájdete tu:
Netesnosť_ (3)

Sledujte vlhkosť presne tam, kde je to pre Vás dôležité. Vlhkosť môže totiž pomôcť, ale aj uškodiť. So Shelly sa Vám to nestane. Vždy budete mať aktuálne informácie o vlhkosti na mieste, kde Shelly H&T položíte.

Shelly H&T

 

Dodatočné parametre

Kategória: Shelly
Záruka: 2 roky
? Napájanie zariadenia: Batéria
? Podporované v systéme: Homey, Apple Home Kit, Google Home, Amazon Echo
? Bezdrôtový protokol: WiFi
? Farba zariadenia: Cierna
Napájanie: Batéria CR123A (nie je súčasťou balenia)
Výdrž batérie: 18 mesiacov
Napájanie DC: Áno, ako príslušenstvo
Rozmedzie nameraných teplôt: – 40°C ~ 60°C (± 1°C)
Rozmedzie nameranej vlhkosti: 0~100% (±5%)
Vlastná spotreba zariadenia: < 1 W
Sledovanie cez mobil: Áno
Rozmery: 35mm x 45mm
Položka bola vypredaná…
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
I Avatar autora | 21.11.2022
Malé, jednoduché, nenápadné a funkčné zariadenie na meranie teploty a vlhkosti. Avšak určite odporúčam kupovať rovno s USB stanicou pre Shelly H&T. Pri nastavení tresholdov pri teplote na 0.5 °C a vlhkosti na 1% v testovacej prevádzke, vydržala batéria cca 2 mesiace. A cena jednej batérie cca zodpovedá cene USB stanice. Dve zariadenia mám ešte na batériách, skúsim zmeniť treshold na vlhkosť na 5%, uvidíme, či sa predĺži životnosť. A prečo máme aktuálne také "citlivé" tresholdy (?), lebo zodpovedajú pocitu pohody v domácnosti.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Shelly produkty  za najlepšie ceny

Značka Shelly je v dnešnej dobe asi najprelomovejšou značou v oblasti smart home produktov. Novinky, ktoré z dielne tohto výrobcu vychádzajú každý mesiav dopĺňajú inteligentné domy nie len na protokole WiFi, ale aj Z-Wave.  Shelly má vo svojom portfóliu všetko od relátok, stmievačov a senzorov až po merače spotreby energie. 

Medzi veľmi výrazné produkty tejto značky patria aj Shelly Mini moduly, ktoré sú najmenšími modulmi na trhu. Dostupné sú vo verzií WiFi aj Z-Wave.

Shelly_smart_home