Philips HUE spínací stmievač

Kód: 8718696743157
Funguje s Homey
Značka: Philips
€24,95 €20,79 bez DPH
Vypredané
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Rozšírte svoj Philips HUE svetelný systém o diaľkové ovládanie/vypínač. Vďaka nemu už nebudete musieť zapínať aplikáciu len aby ste si spustili svoj obľúbený svetelný program. Samozrejme, extrémne jednoduchá inštalácia si nevyžaduje ani len vŕtačku.

V%C3%BDhody%20n%C3%A1kupu%20FIBARO

Detailné informácie

Dodanie zadarmo
Objemova_zlava
Vrátenie tovaru

Podrobný popis

Ovládanie svetiel bezdrôtovým vypínačom

Philips HUE stmievací ovládač by nemal chýbať v žiadnej izbe domu so systémom svietenia Philips Hue. Tento ovládač totiž rieší jeden zákaldný problém systému Philips HUE a to je nemožnosť používania klasických pôvodných vypínačov. Vďaka tomuto jednoduchému riešeniu Vám stačí zrušiť pôvodný vypínač a nahradiť ho týmto bezdrôtovým. Samozrejme, inštalácia vôbec nemusí byť len na stenu. Vypínač si môžete zobrať tam, kde ho potrebujete.

V balení nájdete.

- 1x Bezdrôtový vypínač Philips HUE
- 1x Držiak na stenu, kde môžete vypínač jednoducho pripevniť
- 1x Batéria CR2450

Prvé kroky na začiatku:

Systém Philips Hue je naozaj Plug&Play. To znamená, že nepotrebujete inštalatéra a všetko zvládnete svojpomocne. Keže sa v tomto prípade jedná o štartovací balíček, je potrebné urobiť prvých pár krokov pre zapojenie celého systému. Tie sa ale dajú zhrnúť do jednoduchých 4 krokov:

Presne tak, tieto 4 kroky stačia a vy môžete ovládať svoje svetlo spôsobom hodným 21 storočia. Neskôr už len stačípridať si žiarovky Philips HUE, LED pásy Philips Hue alebo svietidlá rôzneho druhu.

Čo Vám systém Smart Svietenia Philips HUE umožní?

Ovládanie pomocou stmievača Philips Hue

Smartfón nemáme vždy po ruke a niekedy je to zbytočne komplikované. Aj na to má Philips riešenie. Stmievač na stenu/ diaľkový ovládač Philips Vám Vám umožní spúšťať až 4 svetelné scény a samozrejme aj ovládať jednotlivé svetla. 

  stmievač Philips HUE
8718696743157-E2P-global-001  

Diaľkové umiestniťe tam, kde ho potrebujete

Toto diaľkové/stmievač môžete mať tam, kde Vám to najviac vyhovuje. Či už je to pri dverách alebo pri sedačke. Je to úplne na Vás a na zmenu pozície nepotrebujete praktický nič.

     

Stmievajte svetla tak, ako nikdy predtým

Systém Philips HUE má svoje žiarovky tak vyladené, že nenájdete kvalitnejší spôsob stmievania na trhu. Jednoducho si nastavíte intenzitu svetla presne takú, ako chcete. Ani nie silnú, ani nie slabú. Proste dokonalú.

  Philips Hue stmievač
     
8718696743157-E3P-global-001  

Prepínanie medzi scénami

Správným nastavením môžete týmto ovládačom prepínať až medzi 4 svetelnými scénami. Tie si môžete jednoducho nastaviť priamo v aplikácií Philips HUE.

     

Vytvorte si kreatívne osvetlenie presne podľa seba

Pomocou viacerých Philips Hue žiaroviek, pásov a svietidiel sa môžete so svetlom hrať do detailov a pripraviť si perfektné farebné kombinácie pre každú miestnosť svojho domu a samozrejme, každú situáciu. Nastavte si napríklad jednu scénu pre večerné pozeranie filmu, inú pre relax a ďalšiu pre čítanie. Jednoduchým stlačením tlačítka potom medzi scénami prepínate a vašu obývačku zaplavuje naozaj nádherné svetlo. 

       Svetelné scény Philips HUE 
Philips Hue synchronizácia hudby a svetla  

Synchronizácia hudby a filmu so svetlami

Vďaka aplikáciám tretích strán dokážete synchronizovať počúvanú hudbu alebo sledovaný film na TV s Vašími Philips Hue svetlami. Predstavte si ten zážitok, keď hudba, ktorú počúvate má aj farbu.

     

Hranie hier z inej dimenzie

Áno, Philis Hue je možné prepojiť taktiež s hrami, ktoré hráte (sú potrebné aplikácie tretích strán). Celá hra sa tak môže premietnuť nie len na Váš monitor, ale aj zaň, vďaka rozšíreniu reality cez zadné svetlo. Taký zážitok si nenechajte utiecť.

  Philips Hue a hranie hier
     
Ranné prebúdzanie sa s Philips Hue  

Vstávajte a zaspávajte s tým správnym svetlom

Skoré ranné vstávanie je utrpením snáď pre každého z nás, najmä v zimných mesiacoch, kedy je vonku ešte tma. Philips Hue to dokáže zmeniť, vďaka scéne ranného prebúdzania máte pocit, akoby Vašu izbu postupne zaplavovalo svetlo a teplo. Samozrejme Philips pomôže aj v noci a namiesto studeného svetla Vás bude uspávať jemnými teplými lúčmi.

     

Nastavte si teplotu svetla podľa toho, čo Vám vyhovuje

Áno, počasie nám niekedy nepraje. Veľkú hru pri nepríjemných zimných večeroch má aj teplota svetla. Chcete si urobiť príjemný večer? Jednoducho zastrite okná a nastavte si krásnu teplú farbu. Nič Vám nebude chýbať. Naopak, ak sa potrebujete sústrediť a byť hore, Philips Vám pomôže vďaka studenej farbe.

  Philips hue teplota farby
     
Philips Hue ovládanie cez mobil  

Ovládajte svoje svetlo cez aplikáciu na mobile

Odchod z domu býva často chaotický a snažíte sa spomenúť si na všetko, čo ste mali zobrať. Potom si sadnete do auta, chvíľku rekapitulujete či máte všetko a potom si spomeniete, že ste nezhasli v polke Vášho domu. S Philips Hue sa už nemusíte vraciať, stačí zobrať mobil a pozhasínať cez aplikáciu. A to aj z druhého konca sveta.

     

Svetlo ako zabezpečenie

Váš odchod z domu môže znamenať príležitosť pre zlodejov, najmä pokiaľ idete preč na dlhšie. Philips Hue Vám však umožňuje jednoducho nastaviť časovače svetiel a tak vzbudiť dojem, že v dome stále niekto je. Jednoduchý spôsob na odlákanie neželanej návštevy.

 

Philips-Hue-casové-sceny

     

Celý systém svietenia pod paľcom

Pripravte sa na to, že po pripojení Pilips Hue bude pre Vás svietenie úplne novou vecou. Ten rozdiel oproti klasickému svieteniu je obrovský. Philips Hue Vám umožňuje ovládanie cez mobil, to je ten základ. Avšak nastavenie časovačov, upozornení, svetelných budíkov či ovládanie svetiel pomocou hlasu (integrácia s Amazon Echo, Apple Homekit, Google asistent...). Nebudete si vedieť predstaviť, ako ste bez tohto mohli žiť...

 

Automatické ovládanie svetiel hlasom

 

Klady:
+ Vynikajíci diaľkový ovládač, perfektný pre Philips HUE systém
+ Ovládanie až 4 svetelných scén
+ Rieši najväčší problém systému Philips HUE - nefunkčnosť pôvodných vypínačov.

Zápory:
- Dizajn nie úplne zakryje krabičku na stene.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Works with Philips Hue
Záruka: 2 roky
? Bezdrôtový protokol: Zigbee
? Farba zariadenia: Biela
Batéria: 1xCR2450
Životnosť: 50000 kliknutí
Max počet svietidiel na stmievač: 10 ks, pokiaľ nie je pripojený na HUB
Životnosť batérie: 3 roky
Rozmery: 11x92x35mm
Hmotnosť: 37g
Veľkosť podložky na stenu: 14x115x70
Položka bola vypredaná…

Každý trochu inak

Neporiadok

Nočné osvetlenie

Rozprávka

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: