OpenWeather ukazovateľ počasia pre FIBARO HC3, HC3L, YH

Kód: WEATHER_FIBARO
Funguje s FIBAROM
Značka: FIBARO
€0,01 €0,01 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
26.7.2024
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Alternatíva k poskytovateľovi YR weather, ktorý je predvoleným ukazovateľom počasia pre HC3.

Autor: Irek Kubicki

Detailné informácie

Dodanie zadarmo
Odborníci v smart home
Ak je reklamácia, vybavíme ju hneď

Podrobný popis

Info

 Alternatíva k poskytovateľovi YR weather, ktorý je predvoleným poskytovateľom počasia pre HC3. Okrem poskytovateľa počasia umožňuje vytvoriť niekoľko ďalších sprievodných zariadení (senzorov), ktoré zobrazujú aktuálne hodnoty pre:

  • Teplotu
  • Vietor
  • Dážď
  • Tlak
  • Vlhkosť
  • Oblačnosť
  • UV index
  • Čas východu slnka
  • Čas západu slnka

Údaje sa aktualizujú každú 1 hodinu.

Platformy

HC 3 Lite, Yubii Home, HC 3

Konfigurácia

Hlavné zariadenie vyžaduje iba zadanie APIKEY. APIKEY možno získať na stránke kľúčov API OpenWeather. Ak chcete povoliť sprievodné zariadenia, stačí ich prepnúť pomocou tlačidiel. Konfigurácia sa uloží do globálnych premenných, ktoré zaručujú stálosť výberu zariadení.

Kompatibilita

Aplikácia vo verzii 1.x nie je kompatibilná s aplikáciou vo verzii 0.x. Odstráňte predchádzajúce hlavné zariadenie – môže to však ovplyvniť Váš výber poskytovateľa počasia – preto na to pamätajte. Ak chcete prepnúť sprievodné zariadenia, ktoré ste predtým povolili, stlačte tlačidlo s požadovanou metrikou.

Zmena poskytovateľa počasia

Ak chcete zmeniť predvoleného poskytovateľa počasia, musíte prejsť na stránku "Settings" (Nastavenia) a kliknúť na kategóriu "General" (Všeobecné). Na zobrazenej stránke by ste mali vidieť časť s názvom Main Sensors (Hlavné senzory) s rozbaľovacím zoznamom poskytovateľa počasia, ktorá vám umožní vybrať si OpenWeather Station ako Váš nový zdroj informácií. Ak chcete vidieť zmeny v hornej lište, musíte obnoviť používateľské rozhranie Home Center. Samozrejme, v systéme FIBARO je možné použiť aj iné meteo stanice.

 

Stiahnutie QA:

QA si môžete stiahnúť priamo v záložke "Súvisiace súbory" alebo na FIBARO Marketplace

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

 

Spoločnosť HomeSystem s.r.o. je oficiálnym distribútorom značky FIBARO pre Slovenskú republiku. Nákupom u nás dostávate produkty z prvej ruky, najrýchlejšie riešenie reklamácií a samozrejme, môžete využiť našu sieť zaškolených certifikovaných inštalatérov, ktorí Vám systém nastavia, ak si neviete poradiť. 

FIBARO - skutočný bezdrôtový Smart Home

Hľadáte odpoveď na otázku, aký bezdrôtový Smart Home systém je najlepší? Práve ste našli. Systém FIBARO má všetky pokročilé funkcie, ktoré nájdete v káblových systémoch za desiatky tisíc eur. Dokáže ovládať svietenie, tienenie, kúrenie, zavlažovanie, ale aj bazény, čerpadla a mnoho ďalšieho. Vďaka podpore protokolu Z-Wave podporuje FIBARO stovky produktov od rôznych výrobcov. Vy tak nie ste viazaný len na jedného výrobcu. 

 

Fibaro_rozhranie

ktory_Fibaro_modul

FIBARO_senzory