5 kanálový diaľkový ovládač

Kód: HS_100-007-2
Funguje s FIBAROM
Značka: Sunricher
€49,99 €41,66 bez DPH
Skladom na predajni (7 ks)
Môžeme doručiť do:
30.9.2021

Jedinečný Z-Wave diaľkový ovládač, ktorý Vám umožňuje jednoducho ovládať svetlá, žalúzie a iné zariadenia vo Vašom dome. Podpora Z-Wave protokolu.

V%C3%BDhody%20n%C3%A1kupu%20FIBARO

Detailné informácie

Podrobný popis

Tento jedinečný Z-Wave ovládač prináša jedinečnú možnosť, ako ovládať Váš Smart home. Jednoduchým spárovaním pomocou pridružení môžete ovládať až 20 zariadení, na každom tlačítku 5 zariadení spolu.

Keďže sa nastavovanie robí pomocou pridružení, jednotlivé tlačítka je možné použiť aj na nastavovanie intenzity osvetlenia alebo náklonu lamiel žalúzií. Jednoducho držíte tlačítko "I" a svetlo sa rozsvecuje, keď držíte "O", svetlo sa stmieva. Také jednoduché.

Diaľkové ovládanie na vrchnej strane navyše obsahuje pár tlačítko, ktorými naraz ovládate všetky zariadenia, ktoré ovládate zvyšnými pármi tlačítok. Ako príklad uvedieme, že ak prvý pár tlačítok ovláda všetky bodovky v obývačke a kuchyni, druhý pár všetky LED pásy, tretí pár všetky žalúzie v obývačke a štvrtý pár všetky žalúzie v kuchyni, tak vtedy horný pár ovláda všetky tieto zariadenia spoločne. Vďaka tomu môžete naozaj jednoducho prispôsobiť nie len osvetlenie, ale aj tienenie.

V balení popri samotnom ovládači nájdete aj nástenný držiak, ktorý jednoducho uchytíte na stenu pomocou pribalených skrutiek alebo obojstrannej pásky. Následne tento držiak magnetický drží diaľkové ovládanie, aby ste ho mali vždy na mieste.

Výhody:
+ Jedinečné diaľkové v ponuke Z-Wave
+ Funguje aj stmievanie a nastavovanie lamiel
+ Dve tlačítka na scény
+ Príjemný dizajn
+ Tlačítko na vypnutie a zapnutie všetkého

Nevýhody:
- problém s fungovaním s FIBARO Roller Shutter 3 - nefunguje stlačenie tlačítka hore

 

Poznámka: diaľkový ovládač sa môže jemne odlišovať od obrázku. Aktuálna verzia nemá spodné tlačítka S1 a S2, má namiesto nich 5 pár tlačítok.

Dodatočné parametre

Kategória: Diaľkové ovládače
Záruka: 2 roky
Napájanie: Batéria
? Podporované: Fibaro HC2, Fibaro HCL, Homey
? Protokol: Z-Wave Plus
Rozmer: 150 x 39 x 10,5 mm
Napájanie: 2x CR batéria (súčasť balenia)
Počet skupín pridružení: 4

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: