Univerzálny Ovládač 5 v 1 pre LED pásik Pro Mini verzia (Zigbee 3.0) - Gledopto

Kód: GL-C-002P
Funguje so SmartThings
Značka: Gledopto
€29,99 €24,99 bez DPH
Momentálne nedostupné
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Zigbee Pro Mini ovládač LED pásov určený pre ovládanie akýchkoľvek LED pásov (RGB+CCT,RGBW,RGB,CCT, Dimmer). Naozaj jedinečný produkt, ktorý Vám umožní ovládať všetky tipy pásov plnohodnotne, teraz v Mini Pro prevedení. Zjednodušene ho možno nazvať "mini" riadiacou jednotkou pre ovládanie osvetlenia (ZigBee 3.0 / MiLight).

V%C3%BDhody%20n%C3%A1kupu%20FIBARO

Detailné informácie

Dodanie zadarmo
Objemova_zlava
Vrátenie tovaru

Podrobný popis

Smart Pro Mini ovládač Zigbee 5 v 1 LED je kompatibilný s viacerými bránami, ako sú napríklad Aeotec Smart Home Hub, Philips HUE , Amazon Alexa Echo Plus a ďalšie. Samozrejme funguje aj v Homey PRO. Pomocou tohto inteligentného ovládača možno ovládať všetky typy LED pásov pohodlne prostredníctvom inteligentnej riadiacej jednotky. Možno ho použiť na ovládanie všetkých bežných typov LED produktov, ktoré fungujú na báze 5V-12V-24V. To vám umožní zapnúť / vypnúť, stlmiť alebo zmeniť teplotu farieb LED pásov, LED zapustených bodových svetiel, LED vonkajšieho osvetlenia alebo dokonca osvetlenia bazéna.

Univerzálny Ovládač 5 v 1 pre LED pásik Pro Mini verzia (Zigbee 3.0) - Gledopto

Ovládacie zariadenie 5v1 kompatibilné so ZigBee 3.0, ako sú diaľkové ovládače / nástenné vypínače Philips Hue®, Osram Lightify®, Amazon Echo Plus a MiLight RGBCCT. Táto menšia verzia ovládacieho zariadenia 5v1 pracuje so ZigBee 3.0 a je teda kompatibilná s mnohými bežnými ZigBee rozbočovačmi / bránami. Navyše sa dá ovládať známymi diaľkovými ovládačmi RGBCCT a nástennými vypínačmi od MiLight / MiBoxer.

Univerzálny Ovládač 5 v 1 pre LED pásik Pro Mini verzia (Zigbee 3.0) - Gledopto

Prečo je jedinečný?

Tento produkt je naozaj skvelý, pretože ho výrobca dotiahol ďalej, ako je to zvykom. Ako mnoho ďalších produktov pre ovládanie LED pásov aj tento má svorky pre pripojenie RGB + WW + CW pásov. Avšak tu to nekončí. Vy si totiž pred tým, ako modul pridáte do systému jednoduchým klikaním na tlačítko vyberiete, v akom režime chcete modul do systému pridať. Na základe toho Vám následne v systéme pribudnú funkcie. Ak napríklad zvolíte typ RGB+CCT tak v systéme budete mať plnú kontrolu nad farbami aj nad dvoma teplotami bielej. Máte len RGB pás? Nevadí, vyberiete RGB a v systéme Vám nebude zavadzať nastavenie bielej farby. Že je Váš pás len biely? Opäť nevadí. Dokonca ak máte biely pás, môžete do tohto modulu pripojiť až 5 takýchto pásov. 

Ovládajte svoje LED diódy tak, ako chcete

Vďaka Zigbee 3.0 a RF modulu, ktorý sa dodáva s týmto ovládačom, máte pri interakcii slobodnú voľbu. Či už ste typ človeka "na diaľku", alebo máte radi svoj smartfón cez aplikáciu. Dokonca je možné aj hlasové ovládanie cez Amazon Alexa, Google Home Assistant alebo Apple HomeKit. Všetko, čo potrebujete, je samozrejme vhodný bridge/brána. Ak neviete, ktorú bránu použiť, neváhajte nás kontaktovať.

Univerzálny Ovládač 5 v 1 pre LED pásik Pro Mini verzia (Zigbee 3.0) - Gledopto

Síce miniatúrny a ľahký LED ovládač, ale zato o to silnejší

LED ovládač 5v1 je so svojimi 23,5 g skutočne ľahučký. Tento univerzálny mini ovládač LED pásikov výrobca vyvinul pre všetky prípady použitia, kde nepotrebujete mať navyše toľko miesta. Preto je len 7 cm dlhý, 3,6 cm široký a len 1 cm vysoký. Hodí sa takmer všade. Zároveň je tento malý "chlapík" schopný zvládnuť celkový výstupný prúd 6 ampérov. Hovorte si, čo chcete, ale na taký malý ovládač je to neuveriteľné.

Univerzálny Ovládač 5 v 1 pre LED pásik Pro Mini verzia (Zigbee 3.0) - Gledopto

Diagram pripojenia

 Univerzálny Ovládač 5 v 1 pre LED pásik Pro Mini verzia (Zigbee 3.0) - Gledopto


Vlastnosti:

  • Rozmery: 70x10x36mm
  • Váha produktu: 23,5g
  • Váha balenia: 40g
  • Napätia 5VDC / 12VDC / 24VDC až do výkonu 144 wattov
  • Druh prúdu: Jednosmerný prúd
  • Frekvencia nastaviteľná medzi 600 a 8000 Hz
  • Trieda ochrany: IP20
  • RF protokol: Zigbee 3.0
  • Je možné určiť správanie pri zapnutí (pevné alebo posledné nastavenie)

 

Dodatočné parametre

Kategória: Produkty ZigBee
Záruka: 2 roky
? Farba zariadenia: Biela
? Bezdrôtový protokol: Zigbee
Položka bola vypredaná…
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
PG Avatar autora | 7.5.2022
Produkt funguje ale ma problem s home assistant a zigbee2mqtt s firmwarom Z-Stack_3.x.0 (napr sonoff zigbee dongle usb plus). Vtedy sa sparuje ale po zmene modu sa pripaja a odpaja. je to znama chyba, viac tu https://github.com/Koenkk/zigbee2mqtt/issues/11202#issuecomment-1052137967. Z danej stranky si treba stianut a nafleshovat upraveny firmware pre gledopto produkty. S inymi firmwarmi a zariadeniami by mal fungovat.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: