Prepínanie harmonogramu kúrenia do manuálu

Kód: NASTAVENIE_MANUALU
Funguje s FIBAROM
Značka: HomeSystem
€10 €8,33 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
17.6.2024
Možnosti doručenia

Quick App určená na jednoduché prepínanie kúrenia v systéme FIBARO z harmonogramu na manuálnu teplotu a naspäť.

Detailné informácie

Dodanie zadarmo
Objemova_zlava
Vrátenie tovaru

Podrobný popis

Chceli by ste mať v systéme FIBARO jednoduché zariadenie, ktoré Vám po stlačení dokáže prepnúť harmonogram kúrenia na manuálnu teplotu prípadne naspäť na harmonogram? Tak presne na to je toto zariadenie.

Jednoducho zapnutí relátka sa zapne manuálna teplota a jeho vypnutím sa kúrenie vráti na harmonogram (logiku je možné otočiť). 

Druhou funkciou toho zariadenia je slider, ktorým si jednoducho nastavíte, aká má byť manuálna teplota v tejto zóne kúrenia. 

Použitie:

Ideálne pre väčšie projekty, kde je potrebné rýchla zmena jednotlivých zón na harmonogram alebo na "vypnutie" kúrenia. Dobrým príkladom sú penzióny, kde recepčná môže jedným kliknutím zapnúť alebo vypnúť kúrenie v jednotlivých izbách s tým, že podľa ikonky je možné ľahko rozpoznať, či sa v izbe kúri, alebo je v úspore.

Nastavenia:

Po objednaní dostanete malý ZIP súbor, po rozpakovaní nájdete .fqa súbor, ktorý si do FIBARO systému pridáte. Následne v jeho nastaveniach v záložke Variables nastavíte "ClimateID" podľa toho, ktorú zónu kúrenia má toto zariadenie ovládať. Súčasťou je aj ikonka na jednoduché rozpoznenie toho, či sa kúri alebo nie. Ikonku pridáte štandardným spôsobom.

 

Máte viac zón kúrenia?

Nevadí, túto QA môžete nainštalovať viac krát a priradiť jej tie zóny kúrenia, ktoré potrebujete.

Upozornenie pre majiteľov HC3 lite - riadiaca jednotka HC3 Lite umožňuje pridať len 5 QA. Toto zariadenie je navrhnuté tak, že počíta spotrebu v každej izbe osobitne, takže maximálny počet zariadení v systéme je 5. Toto obmedzenie neplatí pre HC3.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: