POPP ZB-Stick (Zigbee)

Kód: POPE701554
€32,90 –9 %
Screenshot 2020 12 09 at 11.39.37
€32,90 –9 % €29,90 €24,92 bez DPH €29,90 / 1 ks
Skladom na predajni (48 ks)
Môžeme doručiť do:
20.1.2021

Môžete používať tieto produkty pre vytvorenie vlastných projektov DYI (urob si sám). Pomocou POPP ZB-Stick (Zigbee) môžete s týmito zariadeniami priamo komunikovať pomocou programovacích jazykov, ako sú Node.js, Python a C alebo pomocou doplnkov ready to go pre rôzne platformy domácej automatizácie.

Detailné informácie

Podrobný popis

S rastúcim počtom zariadení Zigbee: Philips Hue, Osram, Iris, Ikea Tradfri, Xiaomi Aqara a ďalších - je zaujímavé používať tieto produkty pre vytvorenie vlastných projektov DYI (urob si sám). Pomocou POPP ZB-Stick (Zigbee) môžete s týmito zariadeniami priamo komunikovať pomocou programovacích jazykov, ako sú Node.js, Python a C alebo pomocou doplnkov ready to go pre rôzne platformy domácej automatizácie.

POPP ZB-Stick (Zigbee) je určený na všeobecné použitie s počítačmi, laptopmi alebo počítačmi s jednou doskou, ako sú Raspberry Pi, BeagleBone, Odroid, Orange Pi a ďalšie. Je založený na čipe EFR32MG1 SiLabs, čo je mikrokontrolér 2,4 GHz, IEEE 802.15.4 / Zigbee.

POPP ZB-Stick (Zigbee) je predprogramovaný firmvérom Network CoProcessor a poskytuje USB rozhranie prostredníctvom mosta CP2102N USB-UART. Po pripojení k počítaču sa zobrazuje ako sériový port. Môžete si kúpiť inteligentné domáce zariadenia, ktoré zvyčajne využívajú technológiu IoT.

Toto je len komponent pre vytvorenie vlastného systemu domácej automatizácie, nieje to Plug & Play zariadenie.

Dodatočné parametre

Kategória: Produkty ZigBee
Záruka: 2 roky
Frekvencia: 2,4 Ghz
? Vnútorný kontrolér: Zigbee EFR32MG1
Citlivosť vysielaceho výkonu: -99 dBm
Max vysielací výkon: 13 dBm
Viditeľný dosah komunikácie: 200m
? Doplnky: openHAB, Home Assistant, NODE-RED, Node.js, Python,..

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Výrobky značky Popp nemajú v Smart Home systémoch Z-Wave konkurenciu. Popp ponúka produkty, na ktoré iný výrobca nemyslel, ako uzáver prívodu vody, zrážkomer... Ich najslávnejší produkt je však Popp radiátorová hlavica