Ovládač pre RGB a CCT LED pásiky (Zigbee) Gledopto

Kód: GLEZ9131
Funguje s Homey
Značka: Gledopto
€41,99 €34,99 bez DPH
Predaj skončil
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Jedniečný Zigbee modul pre ovládanie farebných LED pásov s doplnkovými dvoma diódami na teplú a studenú bielu. Pomocou tohto modulu môžete ovládať tie najzložitejšie LED pásy, ktoré obsahujú až 5 diód.

Detailné informácie

Dodanie zadarmo
Objemova_zlava
Vrátenie tovaru

Podrobný popis

Ovládač Zigbee 3.0 RGB a CCT LED je kompatibilný s viacerými bránami, ako je napríklad Aeotec Smart Home Hub, Homee alebo Amazon Alexa Echo Plus. S týmto inteligentným radičom možno LED pásky s čipovými sadami RGB a CCT (5 v 1), ako aj všetky štandardné produkty LED s napájaním 12 / 24V pohodlne ovládať prostredníctvom inteligentnej domácej brány. To vám umožňuje zapínať / vypínať, meniť farbu, meniť teplotu farieb a stmievať LED pásy, LED zapustené bodové svetlá, LED vonkajšie osvetlenie alebo dokonca osvetlenie bazéna.


Ovládač LED neobsahuje napájací adaptér. 


Vlastnosti:

  • Zmena farebnej teploty: 2000K - 6500K
  • Rozsah farieb RGB: 16 miliónov
  • Vstupné napätie: DC 12 - 24 voltov (nie je súčasťou napájacieho adaptéra)
  • Celkový výstupný prúd: Max. 5 ampérov pri 12-24VDC
  • Trieda ochrany: IP20
  • Prevádzková teplota: -20 ° C až 60 ° C


Čo je to RGB?
RGB znamená červená, zelená a modrá. RGB svetlá sú vybavené 3 LED čipmi. To umožňuje individuálne zmeny farieb a svetelné spektrum kombináciou červeného, ​​zeleného a modrého LED svetla. Celkovo existuje 16 miliónov rôznych farieb svetla, ktoré je možné nakonfigurovať pomocou RGB LED.

Čo je to RGBW?
RGBW stojan pre červenú, zelenú, modrú a bielu. Tieto svetlá sú vybavené 4 LED čipmi. S extra bielym LED čipom je možné nastaviť jasné biele svetlo efektívnejšie a presnejšie, pretože RGB LED nie sú kombinované tak, aby generovali biele svetlo.

Čo je to CCT?
CCT znamená korelovanú teplotu farieb. Pri použití LED svetiel znamená CCT regulovateľnú teplotu farieb. Farebné teploty dosahujú od 2700 do 6500 Kelvinov a je možné ich ovládať individuálne pomocou správneho ovládača. Teplé biele svetlo sa meria pri 2700 Kelvinoch, neutrálne biele pri 4000 Kelvinoch a denné svetlo pri 6500 Kelvinoch. V závislosti na dennom čase môžete nastaviť teplú alebo studenú farebnú teplotu. Na jednej strane sa odporúča večer nastaviť teplé svetlo, podobne ako na zapadajúce slnko. Na druhej strane je denné svetlo pohodlnejšie v ranných hodinách.

Dodatočné parametre

Kategória: Produkty ZigBee
Záruka: 2 roky
? Bezdrôtový protokol: Zigbee
? Farba zariadenia: Biela
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: