LED Pás Yeelight Lightstrip Pro

Kód: YEELYLDD005
€55,19 €45,99 bez DPH
Momentálne nedostupné
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

LED pás Yeelight Lightstrip Pro je ideálna voľba pre váš domov. Podpora až 16 miliónov farieb, kompatibilita s Razer Chroma, Overwolf, Apple HomeKit, Samsung SmartThings, Google Assistant, Amazon Alexa. LED pásik Yeelight Lightstrip Pro je dlhý 2 metre, ale môžete ho predlžiť do dĺžky 10 metrov. K dispozícii je aj možnosť jeho skracovania.

 

Detailné informácie

Dodanie zadarmo
Objemova_zlava
Vrátenie tovaru

Podrobný popis

LED pásik Yeelight Lightstrip Pro 

Jedinečná atmosféra pri každej príležitosti. To je LED pás Yeelight Lightstrip Pro, ktorý využijete v každej miestnosti vašej domácnosti. Každá LED žiarovka na pásiku môže svietiť inou farbou, je to úplne na vašej fantázii. Ovládanie osvetlenia je veľmi jednoduché a to pomocou aplikácie Yeelight. Na výber máte zo 16 miliónov farieb. Produkt je kompatibilný s Razer Chroma, Overwolf, Apple HomeKit, Samsung SmartThings, Google Assistant a Amazon Alexa a môžete ho ovládať aj hlasom. Samozrejmosťou je aj tlačidlový vypínač. LED pásik Yeelight Lightstrip Pro je dlhý 2 metre, ale môžete ho predlžiť do dĺžky 10 metrov. K dispozícii je aj možnosť jeho skracovania.

Yeelight_Lightstrip_Pro_vlastnosti

Flexibilný prúžok s jednoduchou inštaláciou 

Popustite uzdu svojej fantázii. LED pásik možno ľubovoľne upravovať. Je pásik príliš dlhý? Skrátiť ho môžete jednoducho nožnicami. Naopak, predlžiť ho môžete až na 10 metrov vďaka rozšíreniu od Yeelight. Vďaka tomu osvetlíte každý kút v dome.

Yeelight_Lightstrip_Pro_rozsirenie

16 miliónov farieb a inteligentné ovládanie

Yeelight Lightstrip Pro vám pomôže vytvoriť nezabudnuteľnú atmosféru v každej situácii. Zariadenie je vybavené pokročilými integrovanými obvodmi, takže môže svietiť viacerými farbami súčasne. Vďaka 16 miliónom farieb a približne 100 prispôsobiteľným svetelným efektom si určite nájdete niečo, čo sa vám bude páčiť! LED pás Yeelight Lightstrip Pro je možné pohodlne ovládať cez váš mobilný telefón za pomoci mobilnej aplikácie. Behom niekoľkých sekúnd si prispôsobíte farby osvetlenia presne podľa vašich aktuálnych potrieb. Produkt je kompatibilný so službami Google Assistant, Apple HomeKit, Samsung SmartThings a Amazon Alexa. Podpora hlasových asistentov vám uľahčí život. Niekoľkými slovami môžete zapínať a vypínať svetlá bez toho, aby ste sa pohli zo svojho miesta.

Yeelight_Lightstrip_Pro_ovladanie

Úžasný zážitok pre hráčov

LED pás Yeelight Lighstrip Pro je ideálna voľba pre herných nadšencov. Produkt je kompatibilný s hernými platformami, ako sú Razer Chroma a Overwolf. To znamená, že môže poskytovať fantastické svetelné efekty prispôsobené udalostiam odohrávajúcim sa na obrazovke v reálnom čase. LED pásik je možné spárovať aj s inými zariadeniami Razer, napríklad s myšou alebo slúchadlami, aby sa zážitok z používania ešte viac prehĺbil.

Yeelight_Lightstrip_Pro_gamers

Kľúčové vlastnosti LED pásika od Yeelight 

  • RGB osvetlenie v podobe LED pásika Yeelight Lightstrip Pro
  • Inteligentné ovládanie + hlasové ovládanie
  • Jednoduchá inštalácia
  • Dĺžka 2 m (možno predlžovať až do 10 m)
  • 24 LED diód na meter
  • Prepojenie WLAN IEEE 802.11 b/g/n 2,4 GHz, Bluetooth 4.2
  • Kompatibilný s Google Assistant, Apple HomeKit, Samsung Smart Things a Amazon Alexa

Yeelight_Lightstrip_Pro_party

Dodatočné parametre

Kategória: Yeelight
Záruka: 2 roky
? Farba zariadenia: Biela
Materiál: Silikón
Kompatibilita: Aeotec SmartThings, Homey, Google Assistant, Amazon Alexa a mnoho ďalších
Dĺžka: 200 cm
Možnosť rozširenia: do 10 m
Vstupné napätie: 230 V
Príkon: 5,1 W
Prevádzková teplota: -10°C do +40°C
Vlhkosť: 0% do 85%
Ďalšie vlastnosti: Stmievateľnosť, Nastavenie farby svetla (RGB), Mobilná aplikácia, Časovač
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: