Danapad Klávesnica k Danalocku V3

Kód: PADV3-BT
€125 €104,17 bez DPH
Momentálne nedostupné
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Danapad V3 Vám umožní jednoduché odomykanie Smart zámku Danalock V3 a to bez použitia kľúča, telefónu ... Stačí jendoducho zadať Váš kód a dvere sa odomknú.

Detailné informácie

Dodanie zadarmo
Odborníci v smart home
Ak je reklamácia, vybavíme ju hneď

Podrobný popis

Danalock V3 je asi najpoužívanejšia Smart zámka u nás. Aby bolo jej používanie ešte príjemnejšie, Danalock vytvoril Danapad V3

Vďaka tejto malej klávesnici dokáže ovládať svoj zámok Danalock V3 naozaj pohodlne, bez toho, aby ste museli vyberať z vrecka telefón... Stačí zadať Váš prednastavený kód na klávesnici a Danalock sa odomkne/zamkne. Je to také jednoduché. Nemusíte už teda so sebou nosiť telefón ani kľúč, keď odchádzate z domu. 

Jednoduchá inštalácia

Danapad V3 má rozmery podobné Danalocku a jeho telo je zložené z rovnakých materiálov. Samozrejme, Danapad je tiež odolný voči vonkajšiemu prostrediu. Jeho inštalácia je tak extrémne jednoduchá, stačí ho len pripevniť na miesto, kde ho chcete a ktoré je v dosahu Bluetooth signálu Vášho Danalock V3 a je to hotové.

Doprajte prístup vaším hosťom...

Vďaka Danalock aplikácií môžete vytvárať prístupové kódy nie len pre Vás a Vašu rodinu, ale taktiež pre Vaších hostí, upratovačku... Tieto kódy môžu byť samozrejme limitované časom, čo Vám dáva obrovské možnosti (*dostupné pri budúcich aktualizáciách). Danapad si dokáže zapamätať až 20 kódov.

Integrácia

Danapad funguje súbežne s Danalock aplikáciou na otváranie zámku Danalock V3. Integrácia so Z-Wave systémom nie je možná.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Elektronické zámky
Záruka: 2 roky
? Napájanie zariadenia: Batéria
? Bezdrôtový protokol: Bluetooth
? Farba zariadenia: Strieborna
Napájanie: 4xAAA
Hmotnosť: 120g
Rozmer: 35 mm x 82 mm
Dĺžka PIN kódu: 4 - 10 číslic
Počet kódov: max 20
Šifrovanie: AES256
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Inteligenentný zámok Danalock umožňuje odomykanie dverí cez mobil, klávesnicu alebo jednoduchým približením sa ku dverám. Jednoduchá inštalácia zámku Danalock a jeho univerzálne použitie na všetky tipy dverí zaručuje, že si ho aj vy obľúbite.