Zabezpečovací systém

15 položiek celkom
kamera exterier
€39
NOUS_W7P
WiFi kamera do bytu
€22,99 –6 %
€21,50
W3
tedee_inteligentna_zamka
Funguje s FIBAROM Funguje s Homey
€399
TEDEE-LOCK
WiFi PTZ kamera
€29,99
W5
AQARA_CAMERA_HUB_G3_EU_VERZIA
€109,99 –8 %
€101
AQARA-CH-H03
Aeotec_Cam_360_(SmartThings_CAM)_kamera GP-AEOCAMEU

Chráňte svoju domácnosť vďaka inteligentným zabezpečovacím systémom. Patria sem WiFi kamery, elektronické zámky, senzory, smart žiarovky, bezdrôtové termostaty či alarmy. Na ovládanie a kontrolu systémov vám stačí len aplikácia v smartfóne, tablete, televízii alebo v počítači.  

Elektronický zabezpečovací systém ochráni váš majetok i členov rodiny

Napríklad smart senzor dverí a okien je nenápadný pomocník, ktorý okamžite zachytí pohyb v blízkosti vášho domu a do aplikácie pošle upozornenie. Smart IP kamera je oveľa výhodnejšia ako klasická bezpečnostná kamera, pretože vám umožňuje na diaľku sledovať situáciu v dome alebo jeho okolí. 

V prípade vzniku požiaru či vlámaniu sa do domu môžete flexibilne zareagovať a privolať pomoc. Bezpečnosť budete mať pod palcom aj z opačného konca planéty. Potrebujete na to len WiFi pripojenie. 

Zabezpečovací systém domu je veľký pomocník 

Vďaka monitoringu na diaľku a automatizácii domácnosti môžete pokojnejšie spávať a mať dokonalý prehľad o tom, čo sa u vás doma práve deje. Jeho výhody ocenia aj starší ľudia, ktorí sa už nemôžu hýbať ako za mlada. Reč je o videovrátnikovi, s ktorým môžu skontrolovať, kto stojí pri dverách aj bez toho, aby museli vstať. 

Našou obľúbenou vychytávkou sú práve inteligentné zámky. Automaticky zamykajú a odomykajú dvere, takže nemusíte vyťahovať a používať kľúče. Fungujú prostredníctvom Bluetooth technológie. Keď sa k zámku priblížite s vaším telefónom, otvoria sa dvere. Okrem toho je možné vopred nastaviť, komu ďalšiemu sa môžu otvoriť.

Zabezpečovací systém na chatu

Vlastníte modernú chatu, no je od vás vzdialená niekoľko desiatok či stoviek kilometrov? Tak to zrejme nemáte kapacitu na pravidelné kontroly. Ale ako mať prehľad, či je všetko v poriadku? Tento problém za vás vyrieši zabezpečovací systém. Vám stačí v pohodlí domova otvoriť aplikáciu a monitorovať situáciu. Potrebujete pomôcť s výberom? Ozvite sa nám na info@homesystem.sk a vyberieme pre vás riešenie na mieru. Cenu za smart home si môžete vypočítať v našej kalkulačke.

Dodanie zadarmo
Objemova_zlava
Vrátenie tovaru