WiFi+RF433 inteligentný vypínač

Kód: MS-101WR
€15 €12,50 bez DPH
Predaj skončil
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

WiFi+RF433 inteligentný vypínač, kompatibilný s Google Home a Amazon Alexa. Bezdrôtové ovládanie stietidiel alebo zariadení.

V%C3%BDhody%20n%C3%A1kupu%20FIBARO

Detailné informácie

Dodanie zadarmo
Objemova_zlava
Vrátenie tovaru

Podrobný popis

Tento malý modul sa inštaluje pred Vaše svietidlo alebo zariadenie do 10A a okamžite po pripojení môžete tieto zariadenia ovládať cez mobilnú aplikáciu Smart Life, ktorá je voľne stiahnuteľná. Pridaním tohto zariadenia do aplikácie máte možnosť ovládať ho pomocou mobilného telefónu či ste doma alebo na opačnom konci sveta. 

Ovládanie hlasom - Keď budete mať tento prepínač, môžete ho prepojiť s programom Amazon Alexa (Amazon echo / dot / tap) alebo Asistentom Google pre ovládanie hlasom. Vďaka tomu môžete jednoduchým spôsobom premeniť Váš dom na Smart Home. Diaľkové ovládanie Wi-Fi - Aplikáciu „Smart Life“ môžete v inteligentnom telefóne použiť na bezdrôtové ovládanie prepínača. Zdieľať zariadenie - Tento inteligentný prepínač môže mať niekoľko riadiacich stránok zdieľaných rôznymi členmi rodiny. Jeden mobilný telefón môže ovládať aj mnoho prepínačov.

Navyše, vďaka tomu, že tento modul podporuje aj RF 433Mhz, môžete k nemu pripojiť bezdrôtové vypínače . Vďaka týmto vypínačom môžete relé ovládať nezávisle na mobilnej aplikácií.

Technické parametre :

Vstupné napätie: AC90-250V 50/60 Hz
Max. prúd: 10A
Max. príkon: 2200 W
RF: 433 MHz
WiFi: 2,4 GHz 802,11 b / g /n 
Názov aplikácie: Smart Life
Rozmer: 88 * 39 mm
  Screenshot_2

 

 Výhody:
+ Podpora WiFi aj 433Mhz
+ Možnosť pripojiť viacero tlačítok 
+ Jednoduchá inštalácia

Nevýhody:
- Nemá vstup na klasicky vypínač

 

Proces párovania: Pre spárovanie s tlačítkom je potrebné po zapnutý napájania stlačiť párovacie tlačítko 5x a následne stlačiť bezdrôtový vypínač. Tým sa vykoná párovanie.

Pre zrušenie spárovania stlačte párovacie tlačítko 10x a počkajte. Relé sa niekoľko krát zapne a vypne na potvrdenie resetu.

Dodatočné parametre

Kategória: Works with Google Home
Záruka: 2 roky
? Napájanie zariadenia: 230VAC
? Bezdrôtový protokol: WiFi, 433 MhZ
? Farba zariadenia: Biela
Max. prúd : 10A
Max. príkon: 2200 W
RF: 433 MHz
WiFi: 2,4 GHz 802,11 b / g /n 
Položka bola vypredaná…
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
MM Avatar autora | 27.9.2021
Vyše roka som používal pripojenie iba RF433 tohto typu relé, kupované tu v homesystem. Výmena za WiFi + RF433 mi umožnila zap/vyp aj naďalej pomocou bezkáblového vypínača ale navyše aj cez apku v mobile a aj pomocou hlasového asistenta ktorý ja používam od Google-u. Fungovalo staré a aj nové relé úplne bez problémov. Párovanie s vypínačom alebo s apkou, ktoré je zrozumiteľne popísané v návode je jednoduché - trvá len pár sekúnd. Vrelo odporúčam. Tak ako aj nákup v tomto shope. Komunikácia so zákazníkom je viac ako len príjemná, rýchle odoslanie a aj doručenie tovaru, kde je možné zvoliť osobný odber, kuriéra alebo lacnejšiu variantu dopravy- Zasielkovňa. Pri nákupe som obdržal od predajcu aj zľavový kupón na ďalší nákup. Možno by som uvítal širší výber hlasových asistentov. Z mojej strany maximálna spokojnosť.
5
AK Avatar autora | 29.1.2021
super

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: