Aeotec (SmartThings) multisenzor

Kód: GP-AEOMPSEU
Funguje s Homey
Značka: Aeotec
€34,90 €29,08 bez DPH
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
31.5.2024
Možnosti doručenia

Viacúčelový senzor Aeotec (pôvodne SmartThings) sa dá ľahko nainštalovať na mnoho dverí a okien a zaznamenáva ich aktuálny stav pomocou magnetického a akceleračného senzora. S aplikáciou SmartThings môžete byť informovaní o bezpečnosti vášho domova, aj keď ste preč.

Vyžaduje SmartThings Hub.

Detailné informácie

Dodanie zadarmo
Objemova_zlava
Vrátenie tovaru

Podrobný popis

Získajte upozornenia priamo na svoj telefón, tablet alebo smartwatch o akejkoľvek neobvyklej činnosti doma pomocou inteligentného monitorovania domácnosti. Skombinujte bezpečnosť so senzormi na detekciu vody a dymu, aby bol váš dom v bezpečí. Nechajte svoje inteligentné domáce monitorovanie automaticky zapnuté vždy, keď opustíte dom pomocou funkcie geografického umiestnenia.

uk-feature-sensors-plug-f-mlt-uk-v3-245380831

Vďaka kompaktnému a minimalistickému dizajnu môžete bezdrôtový senzor používať na rôzne účely. Zabezpečte dvere a okná, aby ste chránili svoj domov. Monitorujte skrine s citlivým obsahom. Pripevnite detské schodiskové brány, aby ste si zachovali pokoj. A so snímačom vibrácií budete vedieť, či je so senzorom manipulované.

multisenzorr

        Technické parametre:

  • Farba: Biela
  • Rozhranie: Zigbee 3.0
  • Rozmery: 43.8x13.7x51.9
  • Váha: 39 g

    Balenie obsahuje : Produkt, batéria, Stručná príručka spustenia, Príručka o bezpečnosti a ochrane zdravia, 3M lepiace pásky
Screenshot_6

 

Keď necháte otvorené okná, nevyvarujte sa plytvaním peniazmi a energiou pri zahrievaní. Vďaka vstavanému teplotnému senzoru SmartThings Multi Sensor spolupracuje aj s inteligentným termostatom prostredníctvom aplikácie SmartThings na automatické monitorovanie a úpravu vykurovania vášho domu. Vďaka detekcii vibrácií môžete pomocou senzora SmartThings Multi Sensor dostávať upozornenia na váš telefón, keď dôjde k zaklopaniu na vaše dvere.

uk-feature-sensors-plug-f-mlt-uk-v3-245380921

Ako srdce vášho inteligentného domu, Aeotec Smart Home Hub komunikuje so všetkými vašimi bezdrôtovými senzormi a zástrčkami, predlžuje ich výdrž batérie a zmierňuje namáhanie vášho domáceho Wi-Fi. Umožňuje tiež vašim senzorom spolupracovať a so širokou škálou inteligentných značiek. Vaše zariadenia Aeotec SmartThings a ďalšie značky inteligentných domov môžu teraz bezproblémovo spolupracovať. Nechajte svoje multifunkčné senzory Aeotec SmartThings spustiť, aby sa rozsvietili pri otvorení dverí, alebo aby vaše inteligentné kamery nahrávali pomocou automatizácie v systéme Aeotec SmartThings.

Screenshot_5

SmartThings pracuje s tisíckami ďalších inteligentných produktov, či už sú od spoločnosti Samsung alebo od iných značiek, ako sú Amazon, Google, Philips Hue, Ring alebo Sonos. Môžete pripojiť reproduktory, kamery, termostaty, osvetlenie, práčky a ďalšie; sledujte ich spotrebu energie, naplánujte časy začiatku a zastavenia a ovládajte ich na jednom mieste pomocou aplikácie alebo hlasu pomocou aplikácie Bixby, Alexa alebo Google Assistant.

Dodatočné parametre

Kategória: Works with SmartThings
Záruka: 2 roky
? Napájanie zariadenia: Batéria
? Bezdrôtový protokol: Zigbee
? Farba zariadenia: Biela
Rozmery: 44 x 14 x 52 mm
Hmotnosť: 0.030 Kg
Farba: Biela

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

multisenzor1

Aeotec je popredný výrobca Z-Wave komponentov. Vo svojej ponuke má všeobecné Z-Wave produkty ako sú stmievače, relé moduly... avšak prináša aj niekoľko jedinečných noviniek, medzi ktoré patrí napríklad Wallmote, vynikajúce diaľkové ovládanie prípadne kvalitný RGBW pás, ktorý už v balení obsahuje aj Z-Wave modul.

Aeotec je taktiež dominujúcim výrobcom v oblasti merania spotreby energie a ponúka taktiež bežné Z-Wave aktory s výbornou kvalitou za rozumné ceny!

Od roku 2018 zastupujeme spoločnosť Aeotec na slovenskom trhu exkluzívne.

Protokol2