Shelly BLU Motion - Pohybový bluetooth senzor

Kód: 19102
Novinka Funguje so SmartThings Funguje s Homey
Značka: Shelly
€23,99 €19,99 bez DPH
Tešíme sa
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Snímač pohybu s okamžitou odozvou a dlhou výdržou batérie. Rýchle upozornenia vás budú informovať o akomkoľvek pohybe v reálnom čase. Okrem toho, že rýchlo detekuje pohyb, bez problémov spolupracuje s ďalšími zariadeniami na zabezpečenie vášho domova. Shelly BLU Motion dokáže zachytiť pohyb až do vzdialenosti 9 metrov a pokryť až 120° uhol.

Detailné informácie

Dodanie zadarmo
Objemova_zlava
Vrátenie tovaru

Podrobný popis

Shelly BLU Motion - rýchlejší ako mrknutie oka

Shelly BLU Motion detekuje pohyb za menej ako 100 milisekúnd a okamžite spustí akciu a scény podľa vášho nastavenia. Shelly BLU Motion dokáže zachytiť pohyb až do vzdialenosti 9 metrov a pokryť až 120° uhol. Vďaka možnosti nastavenia citlivosti (nízka, stredná, vysoká) si dokážete prispôsobiť vzdialenosť a intenzitu pohybu, na ktorý bude senzor reagovať. Shelly BLU Motion tak zapadne do každej domácnosti. Jeho procesor s nízkou spotrebou energie navyše zaručuje pozoruhodne dlhú výdrž batérie. Pri pravidelnom používaní môže batéria vydržať až 5 rokov. Nemusíte sa obávať častej výmeny batérií - Shelly BLU Motion poskytuje konzistentný výkon, ktorý vydrží dlhý čas.

Shelly BLU Motion

Monitorujte svoj domov odkiaľkoľvek

Shelly BLU Motion predstavuje dokonalé riešenie na zabezpečenie vášho domova. Môžete si nastaviť vlastné zóny alarmu a definovať špecifické oblasti, v ktorých je detekcia pohybu kritická. Vďaka tomu vám senzor okamžite odošle upozornenie na telefón v okamihu, keď sa zistí akýkoľvek neoprávnený pohyb.

Vďaka inteligentnému nastaveniu citlivosti vám Shelly BLU Motion umožňuje prispôsobiť reakciu snímača tak, aby rozlišoval medzi pohybom domácich zvierat a potenciálnou hrozbou. Je navrhnutý tak, aby sa bez problémov integroval do vášho okolia, a dodáva tak ďalšiu vrstvu ochrany bez toho, aby narušil váš priestor.

Shelly BLU Motion dog

Funkcie senzora pohybu od Shelly

Senzor pohybu má extra rýchlu odozvu – reaguje s reakčným časom kratším ako 100 ms. Navyše, obsahuje aj svetelný senzor a všetko to má na starosť batéria s výdržou až 5 rokov. Shelly BLU Motion poskytuje možnosť vytvárať zložité a lokálne automatizácie pomocou JavaScriptu. Senzor dokáže zachytiť pohyb až do vzdialenosti 9 metrov a pokryť až 120° uhol. Takisto máte možnosť nastaviť si intenzitu. A samozrejme, je plne kompatibilný s hlasovými asistentmi Amazon Alexa, Google Home ale aj s SmartThings či Homey.

 Shelly BLU Motion priklad

Dodatočné parametre

Kategória: Shelly
Záruka: 2 roky
? Farba zariadenia: Biela
? IP ochrana: IP20
? Napájanie zariadenia: Batéria
? Bezdrôtový protokol: Bluetooth
? Typ zariadenia: Senzor
? Typ senzora: Senzor pohybu
Rozmery: 32 x 42 x 27 mm
Hmotnot: 26 g
Materiál: Plast
Prevádzková teplota: od -20 °C do +40 °C
Prevádzková vlhkosť: od 30 % do 70 %
Napájanie: 1x 3V batéria CR2477 (súčasťou balenia)
Životnosť batérie: 5 rokov
PIR senzor: Áno
Senzor svetla: Áno
RF pásmo: 2400 - 2483.5 MHz
Max. RF výkon: <4 dBm
Protokol Bluetooth: 4.2
Rozsah Bluetooth: Do 10 m v interiéri a do 30 m v exteriéri
Šifrovanie: Šifrovanie AES (režim CCM)
Režim majáka: Áno
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Monitorujte všetko a všade

Značka Shelly priniesla na trh produkty s podporou WiFi, ktoré Vám umožňujú automatizáciu domu alebo bytu bez toho, aby ste museli mať riadiacu jednotku. Sú tak výborným štartom k budovaniu Vašej inteligentnej domácnosti. Jednoducho pripojíte zariadenie, pridáte ho do Shelly aplikácie a môžete ho používať cez mobilnú aplikáciu Shelly. Samozrejme, všetky Shelly zariadenia sú kompatibilné s Google Home ako aj s Amazon Echo. Najväčšou výhodou Shelly produktov je taktiež ich podpora v riadiacej jednotke Homey. Pokiaľ sa tak rozhodnete, že by ste v budúcnosti chceli svoj Shelly Smart Home rozšíriť o tisíce ďalších produktov, postačí Vám zakúpiť riadiacu jednotku Homey 2.0 a máte hotovo. Preto je Shelly perfektným štartom k budovaniu Vášho Smart Home systému.