Qubino Mini stmievač

Kód: GOAEZMNHHD1
Funguje s FIBAROM Funguje s Homey
Značka: Qubino
€64,95 €54,13 bez DPH
Momentálne nedostupné
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Smart Mini Dimmer Qubino je najmenší Z-Wave stmievač aktuálne v ponuke. Vďaka nemu môžete pridať do Smart Home systému Vaše bežné osvetlenie a automatizovať ho.

V%C3%BDhody%20n%C3%A1kupu%20FIBARO

Detailné informácie

Dodanie zadarmo
Objemova_zlava
Vrátenie tovaru

Podrobný popis

Tento stmievač je až 25% menší ako konkurenčné stmievače

Premeňte svoje osvetlenie na Smart a ovládajte ho automaticky alebo cez aplikáciu odkiaľkoľvek. Qubino Mini Dimmer Vám práve toto umožní a pritom nezáleží, akú žiarovku máte. Jednoducho ho pridáte pod váš vypínač, nainštalujete do Z-Wave riadiacej jednotky a máte hotovo.

Stmievajte akékoľvek stmievateľné žiarovky

Vďaka jeho vyhotoveniu dokáže Qubino Mini Dimmer stmievať všetky bežné stmievateľné žiarovky, ako sú:

  • Klasická žiarovka do 200W
  • Halogénová žiarovka do 200W
  • LED žiarovka do 150W
  • 230V LED pás dp 150W
  • Flourescenčné žiarovky

Vďaka Qubino Mini Dimmeru si tak môžete premeniť celý dom na dokonale osvetlený priestor stlačením jediného tlačítka. Napríklad pri večeri si spustíte scénu a osvetlenie kuchyne, obývačky a jedálne sa vám nastaví na takú intenzitu, aká Vám vyhovuje.

Ovládanie osvetlenia, nech ste kdekoľvek

Vďaka Smart home systému môžete ovládať osvetlenie vo Vašom dome cez mobilnú aplikáciu nech ste kdekoľvek. Stačí, aby ste mali svoj telefón a internet, o všetko ostatné sa stará Váš Smart Home systém. Navyše, v prípade neprítomnosti sa môže svetlo tváriť, akoby ste boli doma a simulovať tak Vašu prítomnosť.

Inštalácia Vám zaberie len pár minút

Qubino Mini dimmer sa inštaluje na existujúcu kabeláž. Vy tak nepotrebujete robiť žiadne stavebné úpravy. Navyše, tento stmievač funguje nezávisle na tom, či máte alebo nemáte v krabičke nulový vodič. 

Qubino inštalácia

Rozmery, ktoré sa len ťažko prekonávajú

Aj keď sú všetky Z-Wave stmievač malých rozmerov, tento je naozaj najmenší. Vďaka svojím rozmerom len 33,5x38x15,5mm sa zmestí naozaj všade. Inštalácia je tak jednoduchá aj v krabičkách, cez ktoré Vám prechádza viac káblov (poznámka: stále je odporúčané použiť 6cm hlboké krabičky).

Rozmery Qubino mini dimmer

Porovnanie s Dimmerom Fibaro a Aeotec

Samozrejme, otázka, či je Mini stmievač Qubino naozaj najmenší si žiada porovnanie s inými stmievačmi, ktoré sa týmto prívlastkom v určitom momente mohli pochváliť. Tu môžete vidieť porovnanie veľkosti Qubino Mini Dimmera s Fibaro Dimmer 2 a Aeotec Nano Dimmer: 

Fibaro Dimmer, Qubino dimmer, Aeotec Dimmer

Výhody:

+ Naozaj najmenší stmievač
+ Konštrukčne pevný
+ Aktualizované tlačítko na pridávanie, čo bolo slabou stránkou Qubina
+ S2 zabezpečenie

Nevýhody:

- Max 200W

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Moduly pre ovládanie Smart 230V osvetlenia
Záruka: 2 roky
? Napájanie zariadenia: 230VAC
? Bezdrôtový protokol: Z-Wave Plus
? Farba zariadenia: Modra
Napájanie: 110 - 230 VAC
Spínani: Do 200W
Pre použitie: LED, klasické, halogénové žiarovky a 230V LED pásy
Položka bola vypredaná…

Inštalácia SK

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
Avatar autora | 22.11.2020
+ Mini fakt

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Qubino slovensko

Qubino je spoločnosť, ktorá sa v oblasti Z-Wave pokladá za najviac inovatívnu. A naozaj, mnohokrát je práve Qubino výrobcom, ktorý prináša nové myšlienky. V boji o najmenšie moduly je taktiež Qubino aktuálnym víťazom, nakoľko známe modré moduly sú vďaka svojím minimálnym rozmerom skutnočne menšie, ako tie od Fibara či od Aeonu. Qubino, tiež niekde spomínaný ako Goap navyše do týchto modulov vtesnal aj konektor na teplotné čidlo, čo je extrémne užitočné najme pri moduloch zameraných na kúrenie. V neposlednom rade je samozrejme práve Qubino, kto prináša Z-Wave na DIN lištu vďaka svojím DIN modulom a DIN meračom energií. Pokiaľ ste teda zástancami umiestňovania modulov na DIN, ste na správnom mieste.