Nanoleaf remote

Kód: NL26-0001
€55 €45,83 bez DPH
Momentálne nedostupné
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Nanoleaf remote je diaľkové ovládanie, ktoré Vám umožní naozaj efektne ovládať Vaše Nanoleaf osvetlenie ako aj riadiť iné HomeKit zaraidenia.

V%C3%BDhody%20n%C3%A1kupu%20FIBARO

Detailné informácie

Podrobný popis

Ovládajte svoje osvetlenie so štýlom

Jediný Bluetooth Smart home ovládač, ktorý budete kedy potrebovať. Ovládajte svoje Nanoleaf osvetlenie a iné HomeKit zariadenia naozaj jednoducho.

 1 (1)

 

Ako to funguje.

Každá z 12 strán tohto ovládača je programovateľna na spustenie inej scény. Môžete úplne prispôsobiť to, čo sa stane, keď ovládač otočíte na tú ktorú stranu. Funguje to na Nanoleaf osvetlenie ako aj na iné KomeKit zariadenia. Ovládač je štandardne predprogramovaný, takže hneď po odbalení je pripravený na používanie.

Odlišný spôsob riadenia.

Otočte zvolenú hranu tak, aby bola na vrchu a tým sa aktivuje zvolená scéna. S každým otočením zároveň ovládač zasvietí na inú farbu, aby Vám dal spätnú väzbu. Môžete s ním urobiť čokoľvek, od vypnutia Nanoleaf panelov, cez zapnutie scény párty s modulom Rhythm ako aj aktivovať iné HomeKit zariadenia. Možností je naozaj mnoho.

Dodatočné parametre

Kategória: HomeKit
Záruka: 2 roky
? Farba zariadenia: Biela
? Napájanie zariadenia: Batéria
? Bezdrôtový protokol: HomeKit
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Nanoleaf založili v roku 2012 traja inžinieri, ktorí chceli otriasť svetelným priemyslom. Spoločnosť má teraz globálne zastúpenie v kanceláriách v Shenzhene, Paríži a Toronte. Nanoleaf, ktorý sa skladá z rôznorodého tímu vášnivých riešiteľov problémov, ktorý sa snažia transformovať a pretvoriť spôsob, akým prežívame náš svet. Nanoleaf je technológia a spoločnosť , ktorá mení svet pomocou najinovatívnejších riešení pre inteligentné domácnosti, pričom mení  bežné skúsenosti a robí ich mimoriadnymi. Tým, že Nanoleaf vnáša do svojich produktov premyslený dizajn a technologickú inteligenciu, Nanoleaf predstavuje novú éru inteligentného domu, a sústredujú sa na úplnú personalizáciu.

desktop-lp@1x

Vyberte si spomedzi troch úžasných produktov. Nanoleaf Canvas bolo navrhnuté tak, aby do každej miestnosti pridávalo hravé, okolité svetlo. A áno, reaguje na Váš dotyk. Nanoleaf Rhytm sú svetelné panely a reagujú na hudbu. Pridajte tento aktualizačný modul na svoje svetelné panely a sledujte, ako ich oživí hudba. Diaľkový ovládač Nanoleaf je elegantný diaľkový ovládač určený na vylepšenie inteligentného domova a ešte pohodlnejšie ovládanie svetelných panelov Nanoleaf a ďalších produktov .  Každá z 12 strán diaľkového ovládača sa dá ľahko naprogramovať v aplikácii Nanoleaf alebo Apple Home.