Multiroom stereo zosilňovač - iEAST StreamAmp AMP-i50B

Kód: IEAST-SOUNDSTREAM-M20-357
Funguje s FIBAROM
Značka: iEast
€299,99 €249,99 bez DPH
Na objednávku
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

iEast StreamAmp AMP-i50B - je WiFi bezdrôtový multiroom stereo zosilňovač a streamer v jednom s možnosťou montáže na stenu.

V%C3%BDhody%20n%C3%A1kupu%20FIBARO

Detailné informácie

Dodanie zadarmo
Objemova_zlava
Vrátenie tovaru

Podrobný popis

Multiroom stereo zosilňovač - iEast StreamAmp AMP-i50B

 

Pripojením k pasívnym reproduktorom s riadnym výkonom sa iEAST StreamAmp AMP-i50 zmení z vášho tradičného audio systému na bezdrôtový, čo vám umožní oveľa pohodlnejšie ovládať bezdrôtový audio systém.

34

iEAST StreamAmp AMP-i50 nevyžaduje technické ani bezdrôtové znalosti. Každ iEAST StreamAmp AMP-i50 k pasívnym reproduktorom v miestnosti, kde chcete prehrávať hudbu, pripojte sa k domácej sieti WiFi pomocou aplikácie iEAST Play, ktorá poskytuje jednoduché výzvy na obrazovke a hlasové výzvy. S niekoľkými krokmi budete hrať hudbu za pár minút.


Zdroje hudby

Pomocou aplikácie iEAST Play môžete streamovať hudbu z 1) pamäť mobilného telefónu; 2) domáca sieť NAS; 3) Populárne online hudobné služby s miliónmi skladieb a tisíckami rozhlasových staníc, ako sú Spotify, Qobuz, Tidal, Pandora, vTuner, Napster, TuneIn, iHeartRadio atď. (Poznámka: dostupnosť online služieb sa líši v závislosti od regiónov) Takto získate úplne iný zážitok bez toho, aby ste zapínali počítače tradičným spôsobom.

á


Ďalšie funkcie

Môžete zoskupiť rôzne zariadenia do rôznych zón, každá zóna môže prehrávať rôzne piesne. V aplikácii si môžete zvoliť ľavý kanál, pravý kanál a stereofónny režim. Môžete nastaviť čas v aplikácii na automatické vypnutie streamovania v prípade, že zaspíte alebo ak chcete hudbu počúvať iba na určitý čas. Vďaka tomu je váš život energeticky úspornejší. Nastavte budík, aby automaticky prebudil vašu obľúbenú hudbu alebo rozhlasovú stanicu v jednej miestnosti alebo vo všetkých izbách.

Amp_I50B__05537.1525406810  

        Vlastnosti a technické parametre :

  • Výkon 2x50W
  • audio linkový vstup RCA,
  • USB vstup pre prehrávanie z USB alebo HDD
  • WPA/ WPA2 enkryptovanie WiFi signálu
  • Ethernet port
  • Audio formáty: FLAC, WAV, AAC-LC, HE-AAC, MP3, WMA,
  • Dekódovanie: do 24bit, 192kHZ.

Obsah balenia : iEAST StreamAmp AMP-i50B, napájač, RCA kábel, návod na obsluhu, 2x 3dB anténa, banánové svorky

Dodatočné parametre

Kategória: iEAST
Záruka: 2 roky
? Napájanie zariadenia: 5VDC
? Bezdrôtový protokol: WiFi
? Farba zariadenia: Cierna
Napájanie: 24V-3.3A
Rozmery: 134*146*31mm
Wifi enkripcia : WPA and WPA2
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Produkty značky iEast sú jedinečné na tvorbu multiroom audio systémov bez nutnosti meniť Váš audio systém. Dokážete vďaka ním prehrávať hudbu na Vaších reprákoch, zosiku... Vďaka jednoduchej integrácií do Smart Home systémov sú obľúbené aj u majiteľov Fibaro či Homey systémov, ako aj Control 4.