Aqara radiátorová hlavica E1

Kód: SRTS-A01
Akcia
Značka: Aqara
€54,99 –4 %
aqara radiatorova hlavica
€54,99 –4 % €52,99 €44,16 bez DPH
Skladom na predajni (36 ks)
Môžeme doručiť do:
3.2.2023
Možnosti doručenia

Aqara radiátorový termostat E1 je hlavica na radiátor so skvelými funkciami, ktorý môžete používať v systéme Aqara, ale aj HomeKit. Navyše vďaka párovaniu viacerých hlavic a možnosti regulácie na základe externého čidla teploty je ideálna aj pre miestnosti s problematický umiestneným radiátorom. Pracuje na protokole Zigbee 3.0

Detailné informácie

Podrobný popis

Aqara radiátorová hlavica je skvelým doplnkom to Aqara Smart Home systému. Vďaka výbornému dizajnu a skvelým funkciám dokážete s touto hlavicou ovládať radiátory v každej miestnosti domácnosti. Hlavica podporuje taktiež párovanie viacerých termostatov ako aj možnosť regulácie na základe iného senzora teploty. 

Veľkým benefitom tejto radiátorovej hlavice je jej podpora v aplikácií Aqara ale aj HomeKit a taktiež budúca podpora protokolu Matter, ktorá síce nie je dostupná hneď, ale zariadenie bude na ňu aktualitované cez Aqara Hub v budúcnosti. Aktuálne táto hlavica komunikuje na protokole Zigbee 3.0 (vyžaduje si Aqara riadiacu jednotku)

Aqara_radiatorova_hlavica_displej

Smart radiárotová hlavica Aqara dokaže taktiež sledovať otvorenie okna a to hneď dvoma spôsobmi. Buď pomocou odhalenie prudkej zmeny teploty cez zabudovaný senzor alebo spárovaním so senzorom dverí Aqara. Takéto prepojenie zabezpečí maximálnu úsporu. 

Samozrejme, aby bola hlavica smart, musí ju byť možné ovládať cez aplikáciu. Navyše aby ste vedeli zabezpečiť čo najvyššiu úsporu na kúrení, hlavica ponúka aj skvelé možnosti plánovania kúrenia v harmonogramoch, ktoré je dodatočne možné riadiť pomocou geofencingu a teda automatický vypínať, keď nie ste doma. Navyše, ak hlavicu pridáte do riadiacej jednotky Aqara kameru Hub, je možné nastaviť si teplotu podľa toho, kto sa v miestnosti nachádza vďaka rozpoznávaniu tvári.

Aqara_hlavica_na_radiatore

Radiátorová hlavica má farebný displej kde hneď vidíte všetky dôležité údaje. Batéria na tejto hlavici vydrží jeden rok, takže je vždy vhodné pre vykúrovaciou sezónou batérie vymeniť. 

Technické parametre:

  • Model: SRTS-A01
  • Batéria: 3V DC (2 × 1,5V AA)
  • Bezdrôtové protokoly: Zigbee 3.0
  • Rozmery: Ø 57 × 89 mm (Ø 2,24 × 3,5 palca)
  • Prevádzková teplota: 0°C ~ 40°C (32°F ~ 104°F)
  • Prevádzková vlhkosť: 0 ~ 95% RH, bez kondenzácie
  • Závitové pripojenie: M30×1,5 mm
  • Maximálny výstupný výkon
  • Zigbee: <10 dBm
  • Prevádzková frekvencia Zigbee: 2405-2480 MHz

Dodatočné parametre

Kategória: Aqara Smart Home
Záruka: 2 roky
? Farba zariadenia: Biela
? Napájanie zariadenia: Batéria
? Podporované v systéme: Apple Home Kit
? Bezdrôtový protokol: Zigbee, HomeKit
? Typ zariadenia: Radiátorová hlavica
? Typ kúrenia: Kúrenie radiátormi
Protokol: Zigbee 3.0
Frekvencia: 2.4 GHz

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Aqara je rada Smart Home produktov s protokolom zigbee, ktorá Vám umožní postaviť jednoduchý Smart Home bez toho, aby ste minuli tisíce eur ✅ Navyše produkty Aqara sú kompatibilné s riadiacou jednotkou Homey PRO, takže dvere pre ďalšiu integráciu sú otvorené ✅