Aeotec (SmartThings) pohybový senzor

Kód: GP-AEOMSSEU
Funguje s Homey
Značka: Aeotec
€34,99 €29,16 bez DPH
Momentálne nedostupné
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Aeotec (predtým SmartThings) Motion Sensor je vďaka svojim kompaktným rozmerom flexibilne integrovateľný do vašej domácnosti. Senzor pohybu registruje zmeny pohybu a teploty a prenáša ich priamo do vašej riadiacej jednotky.

Prijímajte upozornenia na telefóne, tablete alebo smartwatchi. Na fungovanie vyžaduje riadiacu jednotku SmartThings.

Detailné informácie

Dodanie zadarmo
Objemova_zlava
Vrátenie tovaru

Podrobný popis

Už nikdy nezakopnete po tme. Nastavte si svetlá tak, aby sa automaticky zapínali a vypínali, keď ľudia prichádzajú a odchádzajú, a to pripojením snímačov pohybu SmartThings k vašim inteligentným svetlám a konektorom prostredníctvom aplikácie SmartThings. Vaše zariadenia Aeotec SmartThings môžu bez problémov spolupracovať s ostatnými značkami inteligentných domácností.

+

Vďaka malému, minimalistickému dizajnu, rozsahu 5 metrov a nastaviteľnému uhlu môžete umiestniť svoje snímače pohybu kdekoľvek chcete. Snímače pohybu SmartThings ma široký uhol 120 stupňov. Takže si môžete oddýchnuť s vedomím, že sú všetky miesta pokryté. Získajte upozornenia priamo na svoj telefón, tablet alebo smartwatch o akejkoľvek nezvyčajnej aktivite doma pomocou inteligentného monitorovania domácnosti. Skombinujte bezpečnosť s detekciou vody a dymu, aby bol váš dom v bezpečí. Nechajte svoje inteligentné domáce monitorovanie automaticky zapnuté vždy, keď opustíte dom pomocou funkcie geografického umiestnenia.

Screenshot_7

S riadiacou jednotkou Aeotec SmartHome si môžete vytvoriť svoj vlastný inteligentný dom. Či už ide o nový snímač pohybu v kuchyni, snímač úniku vody do kúpeľne alebo extra zásuvku Smart Plug pre ťažko prístupné miesta, SmartThings s vami rastie. Monitorujte a ovládajte všetko z telefónu pomocou aplikácie SmartThings pre Android a iOS.

uk-feature-sensors-plug-f-mlt-uk-v3-245380921

Ako srdce vášho inteligentného domu, Hub Aeotec SmartHome  komunikuje so všetkými vašimi bezdrôtovými senzormi a konektormi, predlžuje ich výdrž batérie a zmierňuje napätie v domácom Wi-Fi. Umožňuje tiež vašim senzorom spolupracovať a so širokou škálou inteligentných značiek. SmartThings pracuje s tisíckami ďalších inteligentných produktov, či už sú od spoločnosti Samsung alebo od iných značiek, ako sú Amazon, Google, Philips Hue, Ring alebo Sonos. Môžete pripojiť reproduktory, kamery, termostaty, osvetlenie, práčky a ďalšie; sledujte ich spotrebu energie, naplánujte časy začiatku a zastavenia a ovládajte ich na jednom mieste pomocou aplikácie alebo hlasu pomocou aplikácie Bixby, Alexa alebo Google Assistant.

motion sensor

  • Registrácia pohybu a notifikácia v prípade potreby
  • Magnetický guľový kĺb na nastavenie uhla
  • 120 ° uhol pohľadu
  • Integrovaný snímač teploty
  • Ľahká inštalácia pomocou magnetu alebo lepiacej pásky 3M
  • Moderný dizajn
  • ZigBee 3.0

Tu nájdete všetky podporované produkty.

Screenshot_5

Stačí naskenovať QR kód na zariadení alebo ho vyhľadať v aplikácii SmartThings a začať. Kompatibilné so všetkými telefónmi a tabletmi iOS a Android. V balení nájdete : Produkt, batéria, Stručná príručka spustenia, Príručka o bezpečnosti a ochrane zdravia, Magnetická guľôčka, 3M lepiace pásky.

Screenshot_8

Dodatočné parametre

Kategória: Produkty ZigBee
Záruka: 2 roky
? Farba zariadenia: Biela
? Napájanie zariadenia: Batéria
? Bezdrôtový protokol: Zigbee
Rozhranie: Zigbee 3.0
Farba: Biela
Rozmery: 56.6x50.2x55.7
Hmotnosť: 95g
Položka bola vypredaná…
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
Aeotec (SmartThings) pohybový senzor https://cdn.myshoptet.com/usr/obchod.homesystem.sk/user/shop/related/16094-2_aeotec_-smartthings-_pohybovy_senzor.jpg?6062c9f4 4251295701653 5
M Avatar autora | 25.5.2021
spokojnosť so senzorom

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

multisenzor1

Aeotec je popredný výrobca Z-Wave komponentov. Vo svojej ponuke má všeobecné Z-Wave produkty ako sú stmievače, relé moduly... avšak prináša aj niekoľko jedinečných noviniek, medzi ktoré patrí napríklad Wallmote, vynikajúce diaľkové ovládanie prípadne kvalitný RGBW pás, ktorý už v balení obsahuje aj Z-Wave modul.

Aeotec je taktiež dominujúcim výrobcom v oblasti merania spotreby energie a ponúka taktiež bežné Z-Wave aktory s výbornou kvalitou za rozumné ceny!

Od roku 2018 zastupujeme spoločnosť Aeotec na slovenskom trhu exkluzívne.

Protokol2