SmartThings pohybový senzor

Kód: GP-U999SJVLBEA
Funguje so SmartThings
€29,15 €24,29 bez DPH
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…

SmartThings Motion Sensor je vďaka svojim kompaktným rozmerom flexibilne integrovateľný do vašej domácnosti. Senzor pohybu registruje zmeny pohybu a teploty a prenáša ich priamo do vašej riadiacej jednotky.

Prijímajte upozornenia na telefóne, tablete alebo smartwatchi. Na fungovanie vyžaduje riadiacu jednotku SmartThings.

Detailné informácie

Podrobný popis

Už nikdy nezakopnete po tme. Nastavte si svetlá tak, aby sa automaticky zapínali a vypínali, keď ľudia prichádzajú a odchádzajú, a to pripojením snímačov pohybu SmartThings k vašim inteligentným svetlám a konektorom prostredníctvom aplikácie SmartThings. Vaše zariadenia SmartThings môžu bez problémov spolupracovať s ostatnými značkami inteligentných domácností.

+

Vďaka malému, minimalistickému dizajnu, rozsahu 5 metrov a nastaviteľnému uhlu môžete umiestniť svoje snímače pohybu kdekoľvek chcete. Snímače pohybu SmartThings ma široký uhol 120 stupňov. Takže si môžete oddýchnuť s vedomím, že sú všetky miesta pokryté. Získajte upozornenia priamo na svoj telefón, tablet alebo smartwatch o akejkoľvek nezvyčajnej aktivite doma pomocou inteligentného monitorovania domácnosti. Skombinujte bezpečnosť s detekciou vody a dymu, aby bol váš dom v bezpečí. Nechajte svoje inteligentné domáce monitorovanie automaticky zapnuté vždy, keď opustíte dom pomocou funkcie geografického umiestnenia.

Screenshot_7

S riadiacou jednotkou SmartThings Hub si môžete vytvoriť svoj vlastný inteligentný dom. Či už ide o nový snímač pohybu v kuchyni, snímač úniku vody do kúpeľne alebo extra zásuvku Smart Plug pre ťažko prístupné miesta, SmartThings s vami rastie. Monitorujte a ovládajte všetko z telefónu pomocou aplikácie SmartThings pre Android a iOS.

uk-feature-sensors-plug-f-mlt-uk-v3-245380921

Ako srdce vášho inteligentného domu, Hub SmartThings  komunikuje so všetkými vašimi bezdrôtovými senzormi a konektormi, predlžuje ich výdrž batérie a zmierňuje napätie v domácom Wi-Fi. Umožňuje tiež vašim senzorom spolupracovať a so širokou škálou inteligentných značiek. SmartThings pracuje s tisíckami ďalších inteligentných produktov, či už sú od spoločnosti Samsung alebo od iných značiek, ako sú Amazon, Google, Philips Hue, Ring alebo Sonos. Môžete pripojiť reproduktory, kamery, termostaty, osvetlenie, práčky a ďalšie; sledujte ich spotrebu energie, naplánujte časy začiatku a zastavenia a ovládajte ich na jednom mieste pomocou aplikácie alebo hlasu pomocou aplikácie Bixby, Alexa alebo Google Assistant.

motion sensor

  • Registrácia pohybu a notifikácia v prípade potreby
  • Magnetický guľový kĺb na nastavenie uhla
  • 120 ° uhol pohľadu
  • Integrovaný snímač teploty
  • Ľahká inštalácia pomocou magnetu alebo lepiacej pásky 3M
  • Moderný dizajn
  • ZigBee 3.0

Tu nájdete všetky podporované produkty.

Screenshot_5

Stačí naskenovať QR kód na zariadení alebo ho vyhľadať v aplikácii SmartThings a začať. Kompatibilné so všetkými telefónmi a tabletmi iOS a Android. V balení nájdete : Produkt, batéria, Stručná príručka spustenia, Príručka o bezpečnosti a ochrane zdravia, Magnetická guľôčka, 3M lepiace pásky.

Screenshot_8

Dodatočné parametre

Kategória: Produkty ZigBee
Záruka: 2 roky
Napájanie: Batéria
Rozhranie: Zigbee 3.0
Farba: Biela
Rozmery: 56.6x50.2x55.7
Hmotnosť: 95g
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

smartthings_leadVáš inteligentný domov potrebuje mozog, takže začnite s SmartThings riadiacou jednotkou. Bezdrôtovo sa pripája k širokej škále inteligentných zariadení a umožňuje ich spoluprácu. Potom pridajte niektoré inteligentné zariadenia a zmente svoj domov. SmartThings pracuje s celým radom pripojených zariadení vrátane svetiel, kamier, zámkov, termostatov, senzorov a ďalších. Nakoniec ovládajte domácnosť pomocou svojho hlasového asistenta Google Home, alebo Amazon Alexa.