Shelly Pro 3EM Switch Add-On

Kód: 19021
€19,90 €16,58 bez DPH
Momentálne nedostupné
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Shelly Pro 3EM Switch Add-On je galvanicky oddelený prepínač určený na rozšírenie zariadenia Shelly Pro 3EM. Tento doplnok vám umožní jednoducho ovládať stýkače a iné elektrické zariadenia, čím získate väčšiu flexibilitu a kontrolu nad spotrebou. Obsahuje relé so suchým kontaktom, ktoré dokáže spínať až 2A prúd.

Detailné informácie

Dodanie zadarmo
Objemova_zlava
Vrátenie tovaru

Podrobný popis

Shelly Pro 3EM Switch Add-On je galvanicky oddelený prepínač určený na rozšírenie zariadenia Shelly Pro 3EM. Tento doplnok vám umožní jednoducho ovládať stýkače a iné elektrické zariadenia, čím získate väčšiu flexibilitu a kontrolu nad spotrebou. Obsahuje relé so suchým kontaktom, ktoré dokáže spínať až 2A prúd. Zariadenia Shelly sú kompatibilné so systémami Alexa, Google Home, Android a iOS. Spolu s hlasovým asistentom môžete zariadenia Shelly ovládať len hlasom!
Shelly_Pro_3EM_Switch_Add-On

Dodatočné parametre

Kategória: Shelly
Záruka: 2 roky
? Farba zariadenia: Biela
? Typ zariadenia: Relé
Rozmery: 94 x 1 9x 69 mm
Hmotnosť: 20 g
Montáž: Lišta DIN, pripojená k zariadeniu Shelly Pro 3EM
Materiál krytu: Plast
Prevádzková teplota: -20 °C do 40 °C
Vlhkosť: 30 % do 70 %
Max. nadmorská výška: 2000 m
Napájacie napätie DC: 3,3 V a 12 V (zo zariadenia Shelly Pro 3EM)
Spotreba energie: < 1 W
Max. spínacie napätie AC: 240 V
Max. spínacie napätie DC: 30 V
Max. spínací prúd AC: 2A
Max. spínací prúd DC: 2A
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Monitorujte všetko a všade

Značka Shelly priniesla na trh produkty s podporou WiFi, ktoré Vám umožňujú automatizáciu domu alebo bytu bez toho, aby ste museli mať riadiacu jednotku. Sú tak výborným štartom k budovaniu Vašej inteligentnej domácnosti. Jednoducho pripojíte zariadenie, pridáte ho do Shelly aplikácie a môžete ho používať cez mobilnú aplikáciu Shelly. Samozrejme, všetky Shelly zariadenia sú kompatibilné s Google Home ako aj s Amazon Echo. Najväčšou výhodou Shelly produktov je taktiež ich podpora v riadiacej jednotke Homey. Pokiaľ sa tak rozhodnete, že by ste v budúcnosti chceli svoj Shelly Smart Home rozšíriť o tisíce ďalších produktov, postačí Vám zakúpiť riadiacu jednotku Homey 2.0 a máte hotovo. Preto je Shelly perfektným štartom k budovaniu Vášho Smart Home systému.