Pohybový senzor (FIBARO Motion Sensor)

Kód: FIBEFGMS-001-ZW5
Akcia Tip GARANCIA NAJNIŽŠEJ CENY
Značka: FIBARO
€57,99 –10 %
Pohybový senzor
€57,99 –10 % €51,99 €43,33 bez DPH
Skladom na predajni
Môžeme doručiť do:
22.9.2020

FIBARO motion sensor, ktorý sa hrdí cenami Innovation Award na CES 2014 aj 2015 od Fibara je vhodný na vládanie osvetlenia, kúrenia aj sledovanie bezpečnosti. Teraz s podporou Z-Wave500

 

V%C3%BDhody%20n%C3%A1kupu%20FIBARO

Detailné informácie

Podrobný popis

Inšpirovaný prírodou

 
Krása prichádza z prírody, technológie od ľudí. FIBARO zmiešalo tieto esencie a vytvorilo dokonalosť. V spojení s nemennými zákonmi architektúry a posledných technológií bol vytvorený pohybový senzor - Vaše oko nad domom. Inšpirované vierou starovekých Egypťanov, bol vyrobený najmenší pohybový senzor na svete, navrhnutý ako oko mačky. Po stáročia mačky symbolizovali ochrancov domovou a ľudí. Navyše, sú známe ako lovci s perfektným zrakom, nadpriemerným sluchom a výbornou bdelosťou. FIBARO pohybový senzor je tak tak ostrý ako mačacie oči. Vidí doširoka a do diaľky,  takže zaznamená aj to, čo vy nie. 
hlavic-ka-blogu-13_orig (1)
 
pohybovy senzor fibaro
 

FIBARO pohybový senzor rozširuje pohodlie Vašej reality. Vytvorte si rôzne scény a zabudnite na nepríjemné situácie a užívajte si luxus bezpečia.  Toto oko zaznamená každé preniknutie alebo pokus o vlámanie, oheň a ďalšie hrozby. Teraz už viete a vidíte viac


Senzor pohybu (1)


Farba, ktorá Vám oznámi pohyb aj teplotu

Add a heading (2)

Mnohofarebné LED oko pohybového senzor informuje členov rodiny ak zaznamená nejaký pohyb alebo Vám poviem, aká je aktálna teplota v miestnosti. Nastavte farby a ich intenzitu podľa svojich predstáv a okamžite, ako vojdete do miestnosti budete vedieť, koľko stupňov tam je.


Malé a nádherné

Najnovšie svetové technológie boli uzavreté do malého boxu. S rozmermi menej ako 44 milimetrov sa do neho zamilujete na prvý pohľad.
 
 

Vlastnosti:

 • Kompatibilný s akýmkoľvek ovládačom Z-Wave alebo Z-Wave + (firmvér 3.2 alebo vyšší).
 • Podporuje chránený režim (režim zabezpečenia siete Z-Wave) so šifrovaním AES-128 (firmvér 3.2 alebo vyšší).
 • Napájanie z batérie. Detekuje pohyb pomocou pasívneho infračerveného senzora.
 • Zmeria teplotu. Zmeria intenzitu svetla. Ľahká inštalácia na stenu alebo na akýkoľvek povrch.
 • Ochrana pred krádežou a neoprávnenou manipuláciou - po zistení vibrácií, hlavná riadiaca jednotka odošle ohlásenie.
 • Zistený pohyb, teplota a vibrácie sú signalizované zabudovanou LED diódou. Detekuje vibrácie.
 • Vstavaný akcelerometer umožňuje merať orientáciu v priestore.
  sizes-eye

 
ezgif-1-446ccd140d8c

Dozerajte na Váš dom a Vašich milovaných
 
Zaujímalo by Vás čo sa deje vo Vašom dome keď ste preč? Kým ste v kancelárií alebo na služobnej ceste, Home System dozrie na Váš dom a Vašu rodinu a bude ich chrániť. Navyše, FIBARO pohybový senzor kontroluje, koľko času niekto strávil v miestnosti. Takže budete informovaný, ak Vaše deti strávia viac času v obývačke pri pozeraní TV ako vo svojej izbe nad domácimi úlohami. A samozrejme budete môcť TV vypnúť na diaľku.
 
Add a heading (1)
 
 
Spočítajte Vašich hostí
 
Po tom, ako nainštalujete pohybový senzor na obe strany vchodu do Vášho domu budete vždy vedieť, koľko ľudí vošlo a koľko opustilo Váš dom alebo jednotlivé izby. Nemusíte sa už obávať nechať teenagerov doma samých. FIBARO pohybový senzor Vám povie, o ktorej išli von, kedy sa vrátili a koľko návštevníkov si priviedli. 
 
Prišli hostia? Systém sa o nich postará. Rodinné stretnutia, večera s priateľmi alebo párty - FIBARO pohybový senzor sa postará, aby sa Vaši hostia cítili pohodlne. Akonáhle systém zaznamená, že v dome je viac ľudí, zapne ventiláciu aby bol dostatok čerstvého vzduchu.
 
 
pohybovy senzor fibaro
 
Učí sa Vašim zvykom
 
FIBARO pohybový senzor vie analyzovať Vaše zvyky a vďaka tomu sa môže systém postarať o určité akcie automatický tak, aby Vám poskytoval komfort a ušetril Vaše peniaze. Môžete prepojiť dve centrá do jedného systému FIBARO a tak napríklad riadiť Váš dom na základe informácií zozbieraných vo Vašej kancelárií. Akonáhle Vás uvidí senzor vo Vašej kancelárií, ovládač vo Vašom dome zníži teplotu.
 
fibaro domaci asistent
  
Dom ktorý sa prebúdza s Vami . Každé ráno je s FIBARO pohybovým senzorom úžasné. Keď sa zobudíte, senzor odštartuje Váš prednastavený program na Vaše prebudenie. Teplota bude nastavená tak, ako to Vy máte radi, okná sa otvoria aby ste mali čerstvý vzduch a žalúzie sa odsunú a dovolia svetlu vojsť do izby. Medzičasom vôňa čerstvej kávy dorazí z kuchyne.
 
Recenziu nájdete aj na našom blogu:
Netesnosť_ (6)

 
Pripomenie Vám aktivovanie alarmu
 
Nechali ste zapnutú žehličku alebo svetlo, keď ste sa ponáhľali? Zabudli ste nastaviť alarm? Nevadí! FIBARO pohybový senzor zaznamená, že vo Vašom dome nie je žiadny pohyb a informuje o tom Home Centrum. Následne podľa pred programovaného scenára Vás o tom oboznámi alebo to automaticky spraví, tiež zavrie okná, vypne svetlá a nepotrebné zariadenia a zníži teplotu.
 

Add a heading (3)

Plná kontrola prostredníctvom mobilnej aplikácie. Naša mobilná aplikácia vám umožnuje ovládať a kontrolovať stav detektora pohybu priamo z telefónu. Je to najpohodlnejší a najjednoduchší spôsob, ako ovládať svoj domov odkiaľkoľvek.


        Technické parametre:

 • Napájanie: batéria CR123A / CR17345, 3,0 V DC
 • Odporúčaná inštalačná výška: 2,4 m
 • Rozsah merania intenzity svetla: 0 - 32 000 luxov
 • Prevádzková teplota: 0 ° C až 40 ° C
 • Nameraný teplotný rozsah: -20 ° C až 100 ° C
 • Presnosť merania teploty: 0,5 ° C (v rozsahu 0 - 40 ° C)
 • Súlad so smernicou EÚ
 • Rádiový protokol: Z-Wave Z-Wave + (firmvér 3.2 alebo vyšší)
 • Rádiofrekvencia: 868,4 alebo 869,8 MHz EÚ; 908,4 alebo 916,0 MHz v USA; 921,4 alebo 919,8 MHz ANZ; 869,0 MHz RU;
 • Rádiový vysielací výkon: až -5 dBm (EIRP)
 • Dosah: do 50 m vonku do 30 m vo vnútri do 40 m vo vnútri (firmvér 3.2 alebo vyšší) (v závislosti od terénu a štruktúry budovy)
  fibaro pohybovy senzor

Pre najmenších
 
senzor dieta
Aby bola Vaša rodina v bezpečí, FIBARO pohybový senzor má vstavaný aj hýbací senzor. Akýkoľvek pokus o zmenu pohľadu senzoru spustí alarm a systém Vás bude informovať na mobilný telefón.

fibaro kompatibilita


Výhody :

+ Dizajn
+ Výdrž batérie cez 2 roky,
+ Reportuje teplotu a LUX,
+ Jednoduchá inštalácia pomocou jednej skrutky

 

Nevýhody

- Nemeria vlhkosť
- Nie je možné napájať káblom

Viac informácií o inteligentných domoch s protokolom Z-Wave nájdete na www.HomeSystem.sk

Dodatočné parametre

Kategória: Senzory pre Smart Home
Záruka: 2 roky
? Podporované: Fibaro HC2, Fibaro HCL, Vera Control, Popp Hub (Z-Way softvér), Zipato, Homey, Fibaro HC3
? Protokol: Z-Wave Plus

Pozrite si video

Pozrite si video

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
5
5x
4
4x
3
2x
2
2x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
4
MS Avatar autora | 7.8.2020
Sofistikovany senzor so styrmi sledovanymi premennymi. Chyba mozno meranie vlhkosti. Komunikacia so systemom HOMEY ATHOM PRO je chvalitebna.
5
MB Avatar autora | 14.12.2018
Spokojný
5
DM Avatar autora | 11.12.2017
Velmi spokojny.

Značke Fibaro sa venuje detailne ✅ poskytujeme technickú podporu ✅ Máme GARANCIU NAJNIŽŠEJ CENY ✅ všetky produkty máme skladom s dodaním do 24 hodín ✅ Zabezpečujeme inštalácie aj servis ✅ Veľkoobchodná spolupráca 

FIBARO je známe aj tým, že dizajn, ktorý dáva bežným zariadeniam ako sú pohybové senzory či hlavice radiátorov upúta určite každého a konkurenti sa naň dotiahnú jedine tak, že dizajn skopírujú. Možno práve preto sa FIBARO presadilo a dnes patrí medzi najpredávanejšie značky v oblasti Smart Home.

FIBARO sa popri výrobe Z-Wave produktov začalo zaoberať aj výrobou produktov na systém HomeKit. Tieto produktové rady sú úplne oddelené a za bežných podmienok nie je možné používať výrobky označené ako Z-Wave s výrobkami HomeKit.

S produktami značky FIBARO pracujeme od roku 2013 a na výrobky tejto značky ponúkame okrem predaja aj technickú podporu a inštalácie.