Pohybový senzor Fibaro Z-Wave 500

Kód: FIBEFGMS-001-ZW5
Tip GARANCIA NAJNIŽŠEJ CENY
Značka: Fibaro
€57,99 –3 %
Fibaro motion sensor leftside600x600
€57,99 –3 % €56 €46,67 bez DPH
Skladom na predajni
Môžeme doručiť do:
19.11.2019

Fibaro motion sensor, ktorý sa hrdí cenami Innovation Award na CES 2014 aj 2015 od Fibara je vhodný na vládanie osvetlenia, kúrenia aj sledovanie bezpečnosti. Teraz s podporou Z-Wave500

uzke-garancia

Detailné informácie

Podrobný popis

uzke doprava2

garancia-velke

Inšpirovaný prírodou
Krása prichádza z prírody, technológie od ľudí. Fibaro zmiešalo tieto esencie a vytvorilo dokonalosť. V spojení s nemennými zákonmi architektúry a posledných technológií bol vytvorený pohybový senzor - Vaše oko nad domom. Inšpirované vierou starovekých Egypťanov, bol vyrobený najmenší pohybový senzor na svete, navrhnutý ako oko mačky.

Po stáročia mačky symbolizovali ochrancov domovou a ľudí. Navyše, sú známe ako lovci s perfektným zrakom, nadpriemerným sluchom a výbornou bdelosťou. Fibaro pohybový senzor je tak tak ostrý ako mačacie oči. Vidí doširoka a do diaľky,  takže zaznamená aj to, čo vy nie. Takže Váš život sa nestane len komfortnejším, ale aj bezpečnejším.
Picture

 


 

Picture
Multisenzor

Multifunkčné senzory sú neustále vyzývané k inováciám, preto sme vyvinuli inteligentný výrobok v kombinácií medzi umením a 4 užitočnými funkciami. Toto malinké zariadenie okrem senzoru pohybu meria aj aktuálnu teplotu, intenzitu svetla a vibrácie vďaka zabudovanému akcelerometru.

Fibaro pohybový senzor rozširuje pohodlie Vašej reality. Vytvorte si rôzne scény a zabudnite na nepríjemné situácie a užívajte si luxus bezpečia.  Toto oko zaznamená každé preniknutie alebo pokus o vlámanie, oheň a ďalšie hrozby. Teraz už viete a vidíte viac.

 


Farba, ktorá Vám oznámi pohyb aj teplotu
Mnohofarebné LED oko pohybového senzoru informuje členov rodiny ak zaznamená nejaký pohyb alebo Vám povie, aká je aktuálna teplota v miestnosti. Nastavte farby a ich intenzitu podľa svojich predstáv a okamžite, ako vojdete do miestnosti budete vedieť, koľko stupňov tam je.
Picture

 

Picture
Malé a nádherné
Najnovšie svetové technológie boli uzavreté do malého boxu. S rozmermi menej ako 44 milimetrov sa do neho zamilujete na prvý pohľad.


Picture

 


Inteligentné rozpoznávanie objektov
Jednou z hlavných funkcií Fibaro pohybového senzoru je výborná schopnosť rozpoznať aj najmenší pohyb. Nič neunikne jeho pozornosti. S prihladnutím na to, že každá miestnosť je iná, môžete si nastaviť senzitivitu rozpoznávania tak, aby vyhovovala polohe senzoru v dome, vaším potrebám a situácií.
Picture

Dozerajte na Váš dom a Vašich milovaných
Zaujímalo by Vás čo sa deje vo Vašom dome keď ste preč? Kým ste v kancelárií alebo na služobnej ceste, Home System dozrie na Váš dom a Vašu rodinu a bude ich chrániť. Navyše, Fibaro pohybový senzor kontroluje, koľko času niekto strávil v miestnosti. Takže budete informovaný, ak Vaše deti strávia viac času v obývačke pri pozeraní TV ako vo svojej izbe nad domácimi úlohami. A samozrejme budete môcť TV vypnúť na diaľku.
Picture

Spočítajte Vašich hostí
Po tom, ako nainštalujete pohybový senzor na obe strany vchodu do Vášho domu budete vždy vedieť, koľko ľudí vošlo a koľko opustilo Váš dom alebo jednotlivé izby. Nemusíte sa už obávať nechať teenagerov doma samých. Fibaro pohybový senzor Vám povie, o ktorej išli von, kedy sa vrátili a koľko návštevníkov si priviedli.
Picture

Prišli hostia? Systém sa o nich postará
Rodinné stretnutia, večera s priateľmi alebo párty - Fibaro pohybový senzor sa postará, aby sa Vaši hostia cítili pohodlne. Akonáhle systém zaznamená, že v dome je viac ľudí, zapne ventiláciu aby bol dostatok čerstvého vzduchu.
Picture

Učí sa Vašim zvykom
Fibaro pohybový senzor vie analyzovať Vaše zvyky a vďaka tomu sa môže systém postarať o určité akcie automatický tak, aby Vám poskytoval komfort a ušetril Vaše peniaze. Môžete prepojiť dve centrá do jedného systému Fibaro a tak napríklad riadiť Váš dom na základe informácií zozbieraných vo Vašej kancelárií. Akonáhle Vás uvidí senzor vo Vašej kancelárií, ovládač vo Vašom dome zníži teplotu.
Picture

Váš dom sa prebúdza s Vami
Každé ráno je s Fibaro pohybovým senzorom úžasné. Keď sa zobudíte, senzor odštartuje Váš prednastavený program na Vaše prebudenie. Teplota bude nastavená tak, ako to Vy máte radi, okná sa otvoria aby ste mali čerstvý vzduch a žalúzie sa odsunú a dovolia svetlu vojsť do izby. Medzičasom vôňa čerstvej kávy dorazí z kuchyne...
Picture

 

Pripomenie Vám aktivovanie alarmu
Nechali ste zapnutú žehličku alebo svetlo, keď ste sa ponáhľali? Zabudli ste nastaviť alarm? Nevadí! Fibaro pohybový senzor zaznamená, že vo Vašom dome nie je žiadny pohyb a informuje o tom Home Centrum. Následne podľa pred programovaného scenára Vás o tom oboznámi alebo to automaticky spraví, tiež zavrie okná, vypne svetlá a nepotrebné zariadenia a zníži teplotu.
Picture
Picture

 


 

Picture

Pripnite ho kdekoľvek


Šikovný držiak Vám dovoľuje pripnúť ho kdekoľvek, alebo umiestniť ho permanentne na stenu, strop alebo iný povrch. Môžete zmeniť jeho polohu kedykoľvek to potrebujete.
Mobilita je najlepšou funkciou

Pohybový senzor od Fibara je napájaný z batérie a dokáže bez jej výmeny fungovať až 3 roky. Absencia káblov pri komunikácií v sieti Z-Wave dovoľuje zariadeniu fungovať kdekoľvek v dome. 

Picture

 


Pre najmenších
Fibaro pohybový senzor počká, až Vaše dieťa zaspí a potom vypne nočnú lampu. Dieťa tak 
môže príjemne zaspať a vy sa nemusíte trápiť vysokými účtami.
Picture
Zabezpečenie proti manipulácií
Aby bola Vaša rodina v bezpečí, Fibaro pohybový senzor má vstavaný aj hýbací senzor. Akýkoľvek pokus o zmenu pohľadu senzoru spustí alarm a systém Vás bude informovať na mobilný telefón.
Picture

 

Výborná spolupráca s ďalšími modulmi
Fibaro pohybový senzor funguje perfektne v každej situácií a poskytuje nekonečné možnosti integrácie s inými zariadeniami. Večer pošle povel na rozsvietenie okamžite, ako zaznamená pohyb. Súčasne kamera bude môcť vďaka svetlu poslať kvalitný obraz do Vášho telefónu. Môžete relaxovať, Fibaro systém ochráni Váš dom.
Picture
Picture

Viac informácií o inteligentných domoch s protokolom Z-Wave nájdete na www.HomeSystem.sk

Dodatočné parametre

Kategória: Senzory pre Smart Home
Záruka: 2 roky
? Podporované: Fibaro HC2, Fibaro HCL, Vera Control, Popp Hub (Z-Way softvér), Zipato, Homey
? Protokol: Z-Wave Plus

Pozrite si video

Pozrite si video

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
5
5x
4
3x
3
2x
2
2x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
MB Avatar autora | 14.12.2018
Spokojný
5
DM Avatar autora | 11.12.2017
Velmi spokojny.

Značku Fibaro už určite nie je potrebné predstavovať, nakoľko je to výrobca najznámejšieho Z-Wave Smart Home systému na svete. Tento poľský výrobca prináša na trh nie len komponenty Z-Wave, ale taktiež riadiace jednotky, ktoré si len ťažko hľadajú konkurenta. 

Fibaro je známe aj tým, že dizajn, ktorý dáva bežným zariadeniam ako sú pohybové senzory či hlavice radiátorov upúta určite každého a konkurenti sa naň dotiahnú jedine tak, že dizajn skopírujú. Možno práve preto sa Fibaro presadilo a dnes patrí medzi najpredávanejšie značky v oblasti Smart Home.

Fibaro sa popri výrobe Z-Wave produktov začalo zaoberať aj výrobou produktov na systém HomeKit. Tieto produktové rady sú úplne oddelené a za bežných podmienok nie je možné používať výrobky označené ako Z-Wave s výrobkami HomeKit.

S produktami značky Fibaro pracujeme od roku 2013 a na výrobky tejto značky ponúkame okrem predaja aj technickú podporu a inštalácie.