Technická podpora - nastavenia zariadení a scén 30 minút

Kód: HOD3
€24 €20 bez DPH
Záujem o službu
Možnosti doručenia

Táto služba Vám zabezpečí prispôsobenie nastavení Z-Wave zariadení vo Vašom systéme a nastavenie scén podľa Vašej požiadavky do úrovne stredne pokročilých scén.

Detailné informácie

Dodanie zadarmo
Odborníci v smart home
Ak je reklamácia, vybavíme ju hneď

Podrobný popis

Pokiaľ si systém Smart Home nastavujete svojpomocne avšak v určitom momente prídete na úroveň, z ktorej sa neviete pohnúť, radi Vám pomôžeme. V rámci tejto služby ponúkame vzdialené nastavenia zariadení a scén vo Vašom systéme.

Ak napríklad potrebujete automatizovať svetlo, kúrenie, tienenie alebo potrebujete vytvoriť virtuálne zariadenia, práve v týchto situáciách Vám náš technik pomôže. 

Táto služba taktiež rieši zlú funkčnosť zariadení, pokiaľ sa nejedná o zariadenia, ktoré sa preukážu ako kazové. V prípade, že je zistené, že zariadenie nie je možné spojazdniť, požiadame Vás o zaslanie zariadenia na reklamáciu a nebudeme Vás za snahu o jeho nastavenia účtovať

V rámci tejto služby nie je možné pridávať zariadenia do systému. Na tento proces je potrebný manuálny úkon, preto je potrebné objednať službu inštalácie.

Minimálna objednávka je 0,5 hodiny práce (1 kus). 

Doležité upozornenie:

V prípade záujmu o túto službu si objednajte jeden kus a zvoľte si formu platby prevodom. Následne Vás budeme kontaktovať a dohodneme si detaily, na základe čoho Vám potom prispôsobíme faktúru.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Ostatné
Záruka: 2 roky
? Podporované v systéme: Fibaro HC2, Fibaro HCL
? Bezdrôtový protokol: Nie je
? Farba zariadenia: Nepodstatna

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: