JBL reproduktor

JBL reproduktory patria medzi jedny z najobľúbenejších na trhu, preto sme ich zaradili aj do našej ponuky. Značka JBL na svojom začiatku vyvíjala reproduktory na ozvučenie veľkých nahrávacích štúdií a kinosál. Špičkový zvuk JBL reproduktorov si dnes už môžete vychutnať kdekoľvek. 

Reproduktor JBL je praktický spoločník na rôzne akcie

Okrem jedinečného zážitku z počúvania kvalitnej hudby, si JBL zamilujete už na prvé použitie vďaka praktickosti a množstvu funkcií. U nás nájdete niekoľko rozličných modelov prenosných reproduktorov, ktoré využijete kdekoľvek si budete chcieť vychutnať výnimočný zvuk.

Párty reproduktor JBL sa postará o zábavu

Na žiadnej záhradnej oslave, rodinnom posedení, stanovačke či chatovej párty nesmie chýbať kvalitná hudba. V súčasnosti už našťastie nie je potrebné inštalovať celú zvukovú aparatúru a prostredníctvom káblov prepájať jednotlivé reproduktory s počítačom či mobilom. 

Môže JBL Bluetooth reproduktor nahradiť komplet aparatúru?

Vďaka technológii Bluetooth je možné prepojiť niekoľko JBL reproduktorov súčasne. Záleží len na vás, aký veľký priestor potrebujete ozvučiť. Či už sa rozhodnete pre klasický prenosný reproduktor alebo celú reprosústavu, hudbu môžete okamžite streamovať z vašej mobilnej aplikácie. 

Repráky JBL odolajú aj vlhkosti a vode

Vonku v prírode alebo na párty pri bazéne oceníte aj vodoodolnosť vybraných reproduktorov JBL. Tá je zabezpečená vďaka pevnému látkovému materiálu v kombinácii s pogumovaným krytom. Svedčí o tom aj certifikácia IPX7. 

Bluetooth reproduktor JBL vás bude baviť donekonečna

Vďaka vysokej kapacite batérie sa nebudete nudiť. Obľúbenú hudbu môžete počúvať od 5 až do 24 hodín! 

Ako vybrať ten pravý JBL reprák?

Obráťte sa na nás, radi vám pomôžeme nájsť reproduktor podľa vašich požiadaviek a možností. 

JBL repráky u nás nakúpite vždy výhodne

Vyberte si z nášho širokého sortimentu kvalitných reproduktorov za skvelé ceny. Home System vám v cene špičkových produktov poskytne aj technické poradenstvo. Neváhajte ho využiť! 

U nás si okrem JBL reproduktorov môžete zakúpiť aj Bluetooth reproduktor iných značiek či kopu praktických gadgetov pre spríjemnenie každodenného života smart užívateľa.

Dodanie zadarmo
Objemova_zlava
Vrátenie tovaru