Inteligentné radiatorové hlavice Netatmo - Starter Pack

Kód: NVP-EN-427
Funguje s Homey
Značka: Netatmo
€199,99 €166,66 bez DPH
Na dotaz
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Ovládajte Vaše domáce kúrenie zo smartfónu s centrálnou aplikáciou Netatmo Starterpack obsahuje 2 hlavice a relé, ktoré umožní vašim hlaviciam komunikovať s Netatmo Smart Thermostat.

V%C3%BDhody%20n%C3%A1kupu%20FIBARO

Detailné informácie

Dodanie zadarmo
Objemova_zlava
Vrátenie tovaru

Podrobný popis

Netatmo Starter Pack - Inteligentná sada radiátorových hlavíc a relé

Skompletizujte svoje vykurovacie riešenie Netatmo pomocou prídavných inteligentných radiátorových ventilov Netatmo a prevezmite kontrolu nad všetkými vašimi radiátormi.

 

landing-installation

 

V sade nájdete kompletné balenie pre 2 radiátory - inteligentné zariadenie, ktoré vám ušetrí výdavky za elektriku – priemerne až o 37% nižšia spotreba energie. Senzory v reálnom čase snímajú okolité prostredie a úroveň slnečného žiarenia. Regulácia teploty je automatizovaná vďaka 2 inteligentným senzorom. Detekcia otvorených okien s automatickým vypnutím vykurovania pre zamedzenie plytvania. Existuje aj možnosť nastaviť aj viacero týždenných plánov vykurovania prostredníctvom 5 jednoduchých otázok a prispôsobiť tak vykurovanie vlastným potrebám a biorytmu a užívateľské nastavenie teploty podľa aktuálnej potreby. Každá hlavica samostatne (na diaľku cez aplikáciu alebo manuálne na hlavici) - možnosť prepojiť a ovládať naraz až 20 inteligentných hlavíc. Nočný režim automaticky zníži teplotu v ostatných miestnostiach okrem spální, čím sa šetrí energia. Vyberte si vlastný farebný dizajn vďaka priloženým farebným páskam. Kompatibilita z Apple Home Kit.

 

netatmo-smart-radiator-valves-starter-pack-nvp-en  

       Technické parametre:

  • Sada obsahuje dve hlavice Netatmo s príslušenstvom Spravuj svoje domáce kúrenie zo smartfónu 4 režimy - noc, komfort, hospodárnosť a kombinovaný komfort + hospodárnosť Funkcie: detekcia otvoreného okna, manuálne nastavenie teploty, inteligentné ventily analyzujú prostredie v reálnom čase v miestnostiach a upravujú vykurovanie na úroveň slnečného svitu a využívania miestností 4 farebné možnosti na rozlíšenie hlavíc v miestnosti
  • Kompatibilita s iOS 9 a novším; Android 4.2 a novší Wi-Fi 802,11 b/g/n (2,4 GHz)
  • Rozmery: hlavica: 80x58 mm, relé: 83 x 83 x 24 mm
  • Obsah balenia: 2 x Netatmo inteligentná hlavica, 1x Netatmo relé, 2x 6ks adaptérov - M30x1.5; M30x1.0; M28x1.5x Danfoss RAVL; Danfoss RA; Giacomini, 2x 4ks farebné prúžky, 2x 2 AA batérie, 1x konektor pre relé

 

NET002x_4 

Dodatočné parametre

Kategória: Radiátorové hlavice
Záruka: 2 roky
? Typ zariadenia: Radiátorová hlavica
? Napájanie zariadenia: Batéria
? Podporované v systéme: Homey
? Bezdrôtový protokol: Zigbee
? Typ kúrenia: Kúrenie radiátormi
? Farba zariadenia: Biela
Farba: Viacfarebná
Životnosť batérie: 2 roky
Rozmery: 8 x 5.8 x 5.8 cm
Merací systém: Metrický
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Ponuka produktov spoločnosti Netatmo ponúka intuitívnu spätnú väzbu o všetkom, od toho, kto vchádza do vášho domu až po počasie vonku, a umožňuje Vám sledovať množstvo inteligentných údajov. Netatmo Termostat vám pomôže sledovať vašu spotrebu energie a vykurovať váš domov na diaľku, zatiaľ čo Netatmo Welcome, monitoruje kto príde do Vášho domu, a pošle Vám varovanie, ak cudzinci prejdu dverami. Ak chcete pozorne sledovať svoje rastliny a uistiť sa, že sú dostatočne zalievané, ako aj počasie či kvalitu vzduchu, meteorologická stanica je pre Vás ideálna.

Netatmo-Hero-Banner