Garancia najlepšej ceny

Máte záujem o produkty automatizácie s protokolom Z-Wave no našli ste niekde lepšiu cenu? 

Žiadny problém, vďaka našej GARANCIÍ NAJNIŽŠEJ CENY vám zaručujeme, že u nás nakúpite najvýhodnejšie

PečaťČo Vám garantujeme?

Na našom e-shope nájdete produkty označené pečaťou garancie najnižšej ceny. Pri týchto produktoch garantujeme, že ak nájdete lepšiu cenu inde, dorovnáme Vám cenu a pridáme Vám 2-5% zľavu podľa veľkosti objednávky. 

Čím sa zaručujeme?  

Pokiaľ nedokážeme našu garanciu dodržať, dáme Vám poukážku na 20€ za ktorú si môžete kúpiť na našom e-shope čokoľvek, bez obmedzenia!

Čo je potrebné pre overenie ceny?

Na to, aby sme Vám mohli poskytnúť garantovane najnižšiu cenu, je potrebné nám zaslať podklady pre nastavenie garantovane nižšej ceny. To znamená ponuku, ktorú ste našli a je nižšia ako naša. Za takúto ponuku sa pokladá napríklad printscreen z eshopu, kde nájdete nižšiu cenu (s reálnym skladom), cenovú ponuku,... V prípade, že ste veľkoobchodný zákazník, do emailu pripíšte aj Váš ročný obrat u daného dodávateľa. Tieto podklady posielajte na email obchod@homesystem.sk a do predmetu emailu napíšťe - Požiadavka na garanciu ceny.

Na koho sa daná garancia vzťahuje?

Garancia najnižšej ceny sa vzťahuje na koncových zákazníkov ako aj na veľkoobchodných zákazníkov. 

Na ktoré prípady sa garancia nevzťahuje?

Garancia najnižšej ceny sa nevzťahuje na ponuky od predajcov vypísaných medzi našími obchodnými partnermi TU. Naši partneri Vám vždy ponúkajú služby navyše, ktoré určite oceníte. 

Čo v garancií dostanete?

Garancia najnižšej ceny funguje tak, že ponuku, ktorú nám pošlete, vám "skopírujeme" a dáme Vám nižšiu cenu. Slovíčko "skopírujeme" je tu však použité zámerne a to z toho dôvodu, že ak budete žiadať o garanciu ceny v porovnaní s klasickým e-shopom, dáme Vám garantovane nižšiu cenu no zároveň so službami klasického e-shopu, teda bez technickej podpory, avšak s 2 ročnou zárukou. Pokiaľ budete chcieť garanciu najnižšej ceny na ponuku zahraničných e-shopov, dáme Vám garanciu avšak s prihliadnutím na fakt, že na Slovensku Vám musíme taktiež garantovať 2 ročnú záruku na rozdiel od zahraničných e-shopov, ktoré ponúkajú len 1 ročnú záruku. Samozrejme, vždy budeme ochotní prihodiť technickú podporu k našej ponuke.